Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Primorska


Priporočene objave

@sanda7: a lahko napišeš kaj podatkov o tej mašini....

kaj jih maš na internetu premalo ?

fotke pa kr da bomo vedlo skom spadamo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: :lol1: ..sam da se ne bo primorska sekcija preimenovala v "honda" sekcijo :lol1: :lol1:

ne ne, se ne bo, bom že jst poskrbel d bo iz moje honde kawasaki ratu :P

P.S. Po dolgem cajtu sm nazaj....................virusi virusi virusi in kazaa :hmm: :angry: zdej pa dela...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne ne, se ne bo, bom že jst poskrbel d bo iz moje honde kawasaki ratu :P

ŽAN pa ne tko no ..... jst sm nabavu hondo sam zato da bomo mel primorci honde zdele pa ti ohajaš :lol1: ....... mal heca ..... pazi se virusov .... kako kawo nabavljaš ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tundercat podatki kaj pa vem ma 18000ccm 116konjev vleče ku pes lahko skoz vozi v peti,6 cilindrov dva hladilnika,baje gre 200 za šalo,midva sva šla največ 160,ker so ble gume čist zlizane tako da sva jih že na poti domov menjala za porabo še ne vem.Polaga se ga pa da kar verjet ne moreš ma tud funkcijo nastavljivosti zadnjega dela se pravi če se vozi sam ima v spominu višino in če se voziva dva da na drug spomin,ma bo treba zadevo še raziskat.zdej se bom ukvarjala koko si namontirat povezavo v čelado,ki sva jo dobila zravn.

Bom kakšno fotko nalimala k se bom prvo navadla fotoaparata neki sem probaval v PC unašat pa so slike kar nekam zginle kartica se je pa spraznla tako da bo še kar neki časa trajalo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kakšno slikco, da bmo vedli koga pozdravljamo, da te ne bom zamenjal za Brankota sz Brd :?

Težko boš zamenjal ker so baje samo dve oz mogoče tri srebrno grafitne barve,se prav ena na rakeku in ena na gorenskem.

Poleg tega pa ne boš pozdravljal mene temveč mojga,kajti jaz mislim še vedno voziti fzs,občasno pa bom tudi sovoznik in redko voznik te kravetine

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Težko boš zamenjal ker so baje samo dve oz mogoče tri srebrno grafitne barve,se prav ena na rakeku in ena na gorenskem.

Poleg tega pa ne boš pozdravljal mene temveč mojga,kajti jaz mislim še vedno voziti fzs,občasno pa bom tudi sovoznik in redko voznik te kravetine

A, bem ma pol je to ta nov model :D bravo,bravo :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ŽAN pa ne tko no ..... jst sm nabavu hondo sam zato da bomo mel primorci honde zdele pa ti ohajaš :lol1: ....... mal heca ..... pazi se virusov .... kako kawo nabavljaš ?

nevem še kaj bo, neki se J menva za njegovo šetkico (seveda bo mal težko zbrat tiste $$$) v primiru d nebo zneslo zbrat bom pa ninjo 750 uzel mal starejš letnik (tm okul 98' :D mi je ful kul dora :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nevem še kaj bo, neki se J menva za njegovo šetkico (seveda bo mal težko zbrat tiste $$$) v primiru d nebo zneslo zbrat bom pa ninjo 750 uzel mal starejš letnik (tm okul 98' :D mi je ful kul dora :OK:

Ti žanko a nimaš ti 18 let pa mal mlad pa majhen za divjat že z mašinkami od 120 hp+ ?? Tko sam moje mnenje. Moja varjanta ... vzemi si enga nakeda tam 60-80 hp pa sam za eno sezono lih da se mal privadiš .. na 4-takterja in naked je mal podoben cestaku po geometriji pod belanco ....pol pa na eno tako žvau :D ... pa še neki ne ..... sej ninja 750 je ful lep motor sam ful tehnološko zastarel in pretežek pa mal pregrobjanski za vozit proti 600 kaj šele proti 125 2-takterju ....razmisli za eno sezono o 4-taktnemu in da ma skor pol manj hp-jev ..... adrenalin dela svoje neboš imal meje..... vsaj lastne ne!

Drugače pa z željami in idejami si pa na pravi poti ! Pa 636-ka od J-ja je motorček in pol glede vsega!

Hitrost je lepa, 1000ccm motorji so poezija sam do tam je neki vmesnih stopničk, ki niso postavljene lih tko ..... in fizika ma svoje meje katerih nisi še spoznal.

Srečno!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti žanko a nimaš ti 18 let pa mal mlad pa majhen za divjat že z mašinkami od 120 hp+ ?? Tko sam moje mnenje. Moja varjanta ... vzemi si enga nakeda tam 60-80 hp pa sam za eno sezono lih da se mal privadiš .. na 4-takterja in naked je mal podoben cestaku po geometriji pod belanco ....pol pa na eno tako žvau :D ... pa še neki ne ..... sej ninja 750 je ful lep motor sam ful tehnološko zastarel in pretežek pa mal pregrobjanski za vozit proti 600 kaj šele proti 125 2-takterju ....razmisli za eno sezono o 4-taktnemu in da ma skor pol manj hp-jev ..... adrenalin dela svoje neboš imal meje..... vsaj lastne ne!

Drugače pa z željami in idejami si pa na pravi poti ! Pa 636-ka od J-ja je motorček in pol glede vsega!

Hitrost je lepa, 1000ccm motorji so poezija sam do tam je neki vmesnih stopničk, ki niso postavljene lih tko ..... in fizika ma svoje meje katerih nisi še spoznal.

Srečno!

Sej jst se vsega tega zavedam, sej tud hornetko bi mel sam nakedu nekej manjka........ne vzet kukr slabo ne.......ma neki tiste plastike manjka..... :)

Kar pa se tiče tega d iz 125 na 750 je mal hudo-to je tudi res, sej sm tudi z avtomatika direkt na 125 prletu.....mal bol počasi bi furu dve sezone pa bi blo ;)

To, d bi pa za 2 leti kšnga nakeda nabavu in to je super idea, sam kam gre žan po $$$$$$$ k je brez zaposlitve a????? sej jst bi tud najrajš tko nrdu sam se vse konča pr tem kukr se začne-pr $ dnarju :wacko:

Nevem, še par nasvetov bi blo vsekakor dobrodošlih!!

Maxxy Hvala!

aja pa še to ne: ninja 750 je res mal tehnološko zastarela, zato se ogrevam za suzukija ta novga (2001+), sam je spet ista štorija :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma 18000ccm

ena nula je preveč.....kaj pa letnik....

@žan: fajn premisli kaj boš kupil ...da ti opišem mojo pot....pri 15 delal izpit za kolo z motorjem dobil apn-ja od očeta...pri 17 delal izpit za 125ccm omejitev 11kw dobil 125 ccm Yamaho tzr RS..pri 19 kupil še TDR 125-odličen motor drugi segment motorjev.....pri 20 delal neomejeno....kupil Xj 600S Diverzna...odličen motor priporočam za navajanje in potovanja v dvoje.....pri 22 letih kupil Yamaho Fazer FZS 600 novo....moj "sanjski" motor....no tako je bilo kar bo čez par let ti pa napišem.....

;)

nekih preskokov na super špertive ti pa ne priporočam....

pa srečno.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ena nula je preveč.....kaj pa letnik....

@žan: fajn premisli kaj boš kupil ...da ti opišem mojo pot....pri 15 delal izpit za kolo z motorjem dobil apn-ja od očeta...pri 17 delal izpit za 125ccm omejitev 11kw dobil 125 ccm Yamaho tzr RS..pri 19 kupil še TDR 125-odličen motor drugi segment motorjev.....pri 20 delal neomejeno....kupil Xj 600S Diverzna...odličen motor priporočam za navajanje in potovanja v dvoje.....pri 22 letih kupil Yamaho Fazer FZS 600 novo....moj "sanjski" motor....no tako je bilo kar bo čez par let ti pa napišem.....

;)

nekih preskokov na super špertive ti pa ne priporočam....

pa srečno.....

Hvala, kaj pa če bi jst res kšno Hornetko al pa Fazerko nabavu, pa za isti dnar dobin NOVO

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žan,en dan bom prišel do tebe,pa boš mojo živalco probu :D je glih en prov žleht,da vidiš kako zgledajo štirje celindri pa dvesto kil :OK: jest sem mel od začetka kar mal problemov :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala, kaj pa če bi jst res kšno Hornetko al pa Fazerko nabavu, pa za isti dnar dobin NOVO

veš kaj...bistveno je da fajn premisliš kaj boš rabu motor...za kaj ga boš rabu...kako ga boš rabu in s kom ga boš rabu.....ne pusti se da ti drugi vsilimo motor....konec koncev če si želiš neki motor in misliš da je zate primere ga kr kupi....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TC vem sem hotela popravit pa je zginla ikonca uredi.

Žan jaz mam fzs za prodat če te slučajno zanima,kar pa se tiče drugega motorja je pa recimo sv650s tud zakon dvovalnik špica za ovinke pa zr7 tud S varjanta če ti pr nagcih fali maska.Sploh je pa 636 špica vendar po moje res mal prehudo iz 125ke

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žan jaz mam fzs za prodat če te slučajno zanima

Vem kšna je tvoja fazerka, sam nevem no..... pa pr nagecih mi ne fali sam maska, več mu manka, tist motor je zuni kukr d bi črevca kazu :P :D sej bi ga mel, ne da ne, sam mi raj cestaka dejte :)

dvovalna mašina mi ne dopade zaradi mnogo stvari, ena, k me še najmanj moti je glas....pa vibracije pa to pa uno itd itd.

Res je d so nakedi najbol uporabni, sej se to vidi že iz same statistike prodaje, sam meni ni všeč...............no ja pustmo fighterje pr miru-to je druga štorija

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

veš kaj...bistveno je da fajn premisliš kaj boš rabu motor...za kaj ga boš rabu...kako ga boš rabu in s kom ga boš rabu.....ne pusti se da ti drugi vsilimo motor....konec koncev če si želiš neki motor in misliš da je zate primere ga kr kupi....

to sm že vse premislu.......

- motor bom rabu za se vozit, tako na kratke fure 50km al pa doooouge 400km ali več, pa tudi avtocesta če drgač ne bo slo:- v prvem primeru so nakedi, v drugem pa cestno

- rabu ga bom tko d se bom usedu gor, spelu in uuuuuuuživvvvvvaaal, k bom pršu domou ga bom, tko kukr tega, spucou in pogledou če mu kej fali-zravn uuužiiiivvvooouuu, pol ga pa spravu in čakov na drug dan d bo spet isto...

- vozu se bom SAM, tko d kjer je zadnji sedež bo kar plastika (pr nakedih to ni možno k je enodeln sedež) druzga pa če ne bo prou nuja ne bom vozu, pa ne iz hudobije, pač pa iz drugih razlogov

No to sm razjasnu sam pr sebi, zdej pa nevem kaj bi

Ma Ninja mi je všeč :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žan,en dan bom prišel do tebe,pa boš mojo živalco probu :D je glih en prov žleht,da vidiš kako zgledajo štirje celindri pa dvesto kil :OK: jest sem mel od začetka kar mal problemov :rolleyes:

OOO ti kar pridi kar! Kaj se greva kej pelat zdej k bojo počitnce? Čmo jt do Trsta kej nabavt pred novim letom ?

Zadnič sm vozu za tabo z avtm ven s krožnega u Rožni, blendu, opru šipo mahu vn, ti NEČ :yea2: sej ni treba bit tko uzvišen nad avtomobilisti, k kšnkrt je motorist za volanom :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

upam da ne rdečega z wings avspuhom... :hmm:

Nič bat,ta pa še ne gre od bajte,še se bova lahko furala pa na ridah visela

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dvovalna mašina mi ne dopade zaradi mnogo stvari, ena, k me še najmanj moti je glas....pa vibracije pa to pa uno itd itd.

zaradi vibracij se ti ni treba bat...ker pri novejših mašinah to ni več tak problem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Posluši,avtomobilistom sem nehal odzdravljat takrat,ko sem se kmali usul zaradi tega :wacko: pol sem pa breakdance plesu po cesti :D

Glede ostalega se bova pa lahko kej zmenla :OK: Povej kje,kdaj,kako :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žanko, da se spet jst mal oglasim.

Pr dvovalknikih nič bat za vibracije ..... vsak motor ima v določenem območju vrtljajev ko se določeni sklopi zlijejo v določene resonance ful vibracij!

Če so ti cestaki všeč ti verjetno nakedi niso preveč sam je zlo teško dobit oz. ga ni enga cestaka k ma mal konjev pa da ni kot divlji konj, razen mislim da GPZ-ja k ma 60 hp. Premisli.... za eno sezono si nabavi enga nakeda 50-80 hp in se privadis na 4-takterja pa nasploh na težji motor na vse na novo in pol si naslednjo sezono omisliš enga cestnega 600-taka. Ne mislit če maš zdaj v glavi en res vredu motor da takega naboš več dobu .... men se je prej zgodilo da sm kasnej dobu se bolšega.

Ne mislit da se boš lahko upru adrenalinu ki ti ga bo dal recimo en 120 hp motor itak ga neboš obvladal sam napako boš pa lahko hito naredu.

Sej vem naked ni najlepši motor sam je pa idealna stopnička pred vstopom v svet močnih cestakov.

Pa še neki neki ne .... ker ne kupuješ motorja za neki let (3-5) pol o novem motorju sploh ne razmišljat!! Itak si stalno na motorju potrpi eno sezono in si naberi neprecenljive iskušnje na bl "švoh" motorju in na primorkih cestah je skor nemogoče iskoristit 120 hp (redko kdaj in za malo časa)

- Maš ZR-ja dokaj lep motorček baje da kr gre sam ma zračno hlajenje sam pravijo da mu ne škodi. (praši mal bl klmn-ja)

-Maš varjanto GPZ ki je odličen motorček a za začetek in se da kr neki iztisnt iz njega (če prehajaš iz 125 drugače je prešvoh) pa še to a ne zavarovanje je pod 500 to pomeni 40ksit v žep to pomeni en komplet guma pa še za servis ostane!!!

- Suzuki SV baje vredu motorček z kr neki navora napram drugim 600-650-takom

- fazer pa diversion .... sta kr oba vredu stem da diva je prešvoh pa zračno hlajena... fazerček pa ma 95 koničkov pa baje kr dobr gre sam je 3x precenjen!!

-hornet in smo na hondi ki je tudi precenjen motor in predrag sicer ti bom pa lahko kej več povedal če mi jo rata drugi teden dol prpelat (moja moja hornetka :wub: )

Razmisli, pretuhtaj, maš še en mesec čas in ne zaleti se v prvo stvar ki se ti prikaze pred tabo. pa ne hodi sam kupavat motorjev ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zaradi vibracij se ti ni treba bat...ker pri novejših mašinah to ni več tak problem...

no ja, sej nekako ti verjamem, sam še zmeri to ni to kar jst čem ne!

Sm gledu tudi za CBR 600F l'99, pa so hmal dražje kukr nove :huh: ninjo isti letnik dobiš za 200-300k bol poceni (povprečno gledano)

Če bi pa že nakeda nabavu bi pa hornetko 600 plave barve po možnosti, pol bi mu pa še isti dan vrgu ta malo masko z dvemi malimi lučkami gor :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm gledu tudi za CBR 600F l'99, pa so hmal dražje kukr nove :huh: ninjo isti letnik dobiš za 200-300k bol poceni (povprečno gledano)

za cbr kontaktiraj duheca.....on ima cbrjko in ti bo znal svetovat kaj o njej....ima sicer starejši letnik sam ti bo ziher znal svetovat kaj o tem motorju...sem videl duhca s cbr-jko v akciji in ti povem da je motor s pravim voznikom odličen ....

sicer se pa strinjam z dr. maxijem v vsem razen v trditvi o diversnu ki naj bi bil prešvoh...ima 600 ccm in 60 konjev...imel sem ga dve sezoni in velja za zanesljiv motor odličen za prestop na resnejše motorje...prešvoh pa postane itak vsak motor ko se navadiš na njega....

pametno je reku tudi to da se ne zaletavaj v motorje....kupuj počasi s pomočjo katerega prijatelja...tako boš doživljal nakup kot ne objektivno dejanje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za cbr kontaktiraj duheca.....on ima cbrjko in ti bo znal svetovat kaj o njej....ima sicer starejši letnik sam ti bo ziher znal svetovat...

Ja z duhcem sva itak kukr rit in hlače :P je kul tisti motor ja, sam je star, in lih tko tehnološko zastarel kukr ninja7, al pa še bol!

Zaletel se pa sigurno nebom, zto vas tudi mal sprašujem tle :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!