Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Primorska


Priporočene objave

Zdej se pa lahko dokončno pohvalim da sva si s Sebatom za najino 10letnico in miklavža,kupila dojenčka :naughty: na dveh kolesih,ki se mu reče goldwing.

Učeraj oz danes ponoči smo ga tudi pošteno zalili in še odojka obrnili.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej se pa lahko dokončno pohvalim da sva si s Sebatom za najino 10letnico in miklavža,kupila dojenčka :naughty: na dveh kolesih,ki se mu reče goldwing.

Učeraj oz danes ponoči smo ga tudi pošteno zalili in še odojka obrnili.

wauuuuu...kdaj lahko pridemo pogledat...... :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kadar hočete,sem se odločila da bom začela ustopnino pobirat :naughty: Ja ni problem sicer pa če še ne bo snega nas znaš videt na cesti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:yea2: PRIMORCI--V PONEDELJEK OB 0.00H PONOVITEV ENDURO FILMA NA TV PRIMORKA--ODDAJA GLASBENI COCKTAIL---BY,BY

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kupila dojenčka :naughty: na dveh kolesih,ki se mu reče goldwing.

ogrevane ročke, sedež, kolena, interkom, radio, zimske gume :D na zdaj se bo treba pa še pozimi vozit, :? al kam se odpravljata :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej se pa lahko dokončno pohvalim da sva si s Sebatom za najino 10letnico in miklavža,kupila dojenčka :naughty: na dveh kolesih,ki se mu reče goldwing.

Učeraj oz danes ponoči smo ga tudi pošteno zalili in še odojka obrnili.

Srečno vožnjo, pa dosti kilometrov. :OK: Upam da fazer-ke nisi prodala sicer kako pa bosta norela po ovinkih s tistim kamijonom na dveh kolesih.Drugač pa boš probala udobje na prvem livelu.Motor kot se šika.

Ps: Če nimata zastavice vam jo jaz podarim!!!

Še enkrat SREČNO :OK: :OK: CIAO

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hja, če sta vidva zadovoljna, pol sem pa tudi jaz ;) ;)

ja nč, srečno vožnjo in ogromno užitkarskih kilometrov z novo hondico :OK:

ps: to je pa že sumljivo, vsi na honde....tle nekaj ne štima :hmm: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sanda čestitke obema pa čimveč kilometrov.

klmn ..... ti kr razmisli o hondi :) ..... je že neki na temu .....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

......zalili in še odojka obrnili.

Kaj?! Odojka ste žrli in me nisi povabla !!! :devil: :devil: :devil:

To boš še MASTNO plačala!

Zato vaju ni blo v nedeljo dol pri meni, ko ste se preveč nažrli?! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

predlagam da sanda7 naredi srečanje pri njej doma da primerno krstimo hondo....odojk obvezno.... :D :D

ker nakup goldwinga je edinstven primer v primorki sekciji.... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ogrevane ročke, sedež, kolena, interkom, radio, zimske gume :D na zdaj se bo treba pa še pozimi vozit, :? al kam se odpravljata :OK:

Ja ampak ogrevanih ročk pa nima,sicer pa jih tud ne rabi.Verjetno se kam daleč ne bova odpravila,k sva mogla še prašička razbit :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Srečno vožnjo, pa dosti kilometrov. :OK: Upam da fazer-ke nisi prodala sicer kako pa bosta norela po ovinkih s tistim kamijonom na dveh kolesih.Drugač pa boš probala udobje na prvem livelu.Motor kot se šika.

Ps: Če nimata zastavice vam jo jaz podarim!!!

Še enkrat SREČNO :OK: :OK: CIAO

Fejzerke pa ne dam od rok.Sam da ne boš mislil tale honda gre skoz ovinke kot hudič.Po moje bom mogla jaz njega lovit,edino v koloni bo mal težje za njega.Sam je pa feeling ko se pelješ 120 pa poslušaš govejo muzko.Havala za čestitke

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj?! Odojka ste žrli in me nisi povabla !!! :devil: :devil: :devil:

To boš še MASTNO plačala!

Zato vaju ni blo v nedeljo dol pri meni, ko ste se preveč nažrli?! :P

Sej bi te povabla pa si rekel da v soboto nimaš časa,poleg tega pa se bova čim bo vreme bolj normalno pripeljala dol in bomo šli na čvape.Lahko tud odojka,sicer nekaj ga je še ostalo sam je v skrini.

Ma v nedeljo je blo tuki 1 stopinja a veš kok vem,tako k ma GW na LCD zaslonu tud termometer :naughty: .Pa sva nardila sam 30km in ugotovila da je usnje za po takemu mrazu en kurac.Ja pa tud Seba ga je zalil tako kot je treba jaz pa malo manj :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: :lol1: ..sam da se ne bo primorska sekcija preimenovala v "honda" sekcijo :lol1: :lol1:

Nikoli se neve ...... tudi VALE jo hoče...... čist se razneži ko jo vidi :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem ti že povedala, ta di jo bom ukradla :naughty:

ti kr ti kr ..... sam je še ni doma pa veš da mam neki tvojga doma in zdej k sm avto zbil bi lih prav pršlo za poravnat štroške ..... a lahko ? :lol1: .... sej veš :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@sanda7: a lahko napišeš kaj podatkov o tej mašini....

Pa kakšno slikco, da bmo vedli koga pozdravljamo, da te ne bom zamenjal za Brankota sz Brd :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!