Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Primorska


Priporočene objave

Ekkola en poten pozdravček iz Čateža z rehabilitacije po op. :OK:

Sem v hotelu Zdravilišče, :? če greste jutri popoldne slučajno kej mimo GSM v profilu

maternasgonjokuprascepress ! :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gotovo....

10.00 zmenjen z kraševci v postojni, potem pa v celje.

Napoveduje se lep dan in ga je škoda zapravit.

LP

Ob 10.30 prjatu. Sej lohk prideš tudi že ob 10.00, ma se bojim zate, da se ga naliješ v tiste pol urce.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma srečkoti vi js sm pa fully zaseden jutre, mam tekmovajne tku d je cela sobota šla po kur**

Ja neč kej, mejte se karseda fajn, pa d nebojo kšne neumne po cesti O:-) ku ponavadi ne :P

pa čim prej poročat kko je blo!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej ste mi pa nardil lušte,k sedim tuki pred to kišto v šihtu in čakam uro 14h.

No fajn se imejte in srečno pot,držim pesti za lepo vreme

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žan ti je lahko žal,ker nisi šel z mano :yea2: sem šel cez Col in Črni vrh,tko da sem prvič v življenju vozu po bob stezi :lol1: sej cesta je bila kopna,ma na obeh straneh po meter in pol snega,tko da ni bilo šans da bi zletu vn iz ceste :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ekkola en poten pozdravček iz Čateža z rehabilitacije po op. :OK:

Sem v hotelu Zdravilišče, :? če greste jutri popoldne slučajno kej mimo GSM v profilu

maternasgonjokuprascepress ! :wacko:

pusti rehalibitatorke pri miru....ne zganjaj hudiča in čim prej domov v bistrc..... O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žan ti je lahko žal,ker nisi šel z mano :yea2: sem šel cez Col in Črni vrh,tko da sem prvič v življenju vozu po bob stezi :lol1: sej cesta je bila kopna,ma na obeh straneh po meter in pol snega,tko da ni bilo šans da bi zletu vn iz ceste :OK:

ja verjamem, ma sej tudi če bi vn zletu nebi niti čutu (razn po tekvinu) k je blo tko mrez a :wacko:

mi je žou ja :cry: :cry: ful, pa drugič :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pusti rehalibitatorke pri miru....ne zganjaj hudiča in čim prej domov v bistrc..... O:-)

:P ma kaj k so tko cortkane :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj zdej primorci se kej furate,nič vas ne vidim

Ta teden mi ga je uspelo sam pelat do Postojne na registracijo. Sem ga lih spucal po moto bumu, ki sva oba iz črne barve bela postala, zdej pa sva nazaj bela. Zato nas mogoče ne vidiš, ki menjavamo barvo. :D Upam na nedeljo. Pa še to; tisti, ki vozite na tehnični v Postojno lahko komot pustite vse auspuhe in druge home made varijante na mopedu, meni ga je pogledal na 20 m, vprašal, če je tisti moj, zabrundal, da ima sigurno dobre žlajfe in je blo opravljeno. 10 minut z vsemi vplačili skupaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta teden mi ga je uspelo sam pelat do Postojne na registracijo. Sem ga lih spucal po moto bumu, ki sva oba iz črne barve bela postala, zdej pa sva nazaj bela. Zato nas mogoče ne vidiš, ki menjavamo barvo. :D Upam na nedeljo. Pa še to; tisti, ki vozite na tehnični v Postojno lahko komot pustite vse auspuhe in druge home made varijante na mopedu, meni ga je pogledal na 20 m, vprašal, če je tisti moj, zabrundal, da ima sigurno dobre žlajfe in je blo opravljeno. 10 minut z vsemi vplačili skupaj.

Tehnični....

Se ne sekiram... Še vsaj 2 leti me ne bodo vidli.... :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta teden mi ga je uspelo sam pelat do Postojne na registracijo. Sem ga lih spucal po moto bumu, ki sva oba iz črne barve bela postala, zdej pa sva nazaj bela. Zato nas mogoče ne vidiš, ki menjavamo barvo. :D Upam na nedeljo. Pa še to; tisti, ki vozite na tehnični v Postojno lahko komot pustite vse auspuhe in druge home made varijante na mopedu, meni ga je pogledal na 20 m, vprašal, če je tisti moj, zabrundal, da ima sigurno dobre žlajfe in je blo opravljeno. 10 minut z vsemi vplačili skupaj.

:OK: :OK:

sej je vedno bilo tako...no meni je še številke včasih pregledal...če se mu da....sicer pa komaj drugo leto letim na tehnični... :rolleyes:

fantje z našega tehničnega so zakon!! :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fantje z našega tehničnega so zakon!! :yea2:

Seveda zato pa imate tko izpravna vozila na vašem postonjskem koncu. :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda zato pa imate tko izpravna vozila na vašem postonjskem koncu. :wacko:

Ej sploh ne spadam v postojnski konc, sam zbivam povprečje izpravnih mopedsov. Mk-r sem čul pravt, da se govori po vasi, da bodo z 1.majem uvedli šest mesečne tehnične preglede za BMW-je. :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mk-r sem čul pravt, da se govori po vasi, da bodo z 1.majem uvedli šest mesečne tehnične preglede za BMW-je. :kva2:

Da se nauš krvavo usjeknu!!! B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da se govori po vasi, da bodo z 1.majem uvedli šest mesečne tehnične preglede za BMW-je. :kva2:

pa 20% bodo zavarovanje dvignli ka so kosi tko dagi :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eeeeee, lej lej lej, folk se je zbudu. A sem koga užalu?? Aja, to so menda le govorice, ko pogovor slučajno nanese na BMW. :beer2:

ah sej smo vedno budni ....

bemfle so pa zakon sam smo še mal premladi zanje ... pol čez 50-ta leta pa bodo prav pršla ..... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!