Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Primorska


Vale

Priporočene objave

kko je šlo na izpitu?

Boš kej na ridah jutre? Zna bit d prkadim kej tje gor :) Bomo vidli kdaj mi mehanik uštima kobilco. Če bo pozno pol ne, če bo pred 17. pole pridem kej pobrusit štapce :naughty:

ma sam da je mimo....si bil kej na ridah.....jst sem spal popoldne ker sem bil v Ljubljani dopoldne in sem bil zmatran...pol me je pa cukr nagaju....

a se gre jutri na 3M? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nč bil na ridah :grrr sm pršu ob 8.30 komej od mehanika...se je neki zavleklo :wacko: Ja če bo vreme lahko skočmo pogledat do 3M. Me ne moti :) Ma ti sporočim jutre za točno, k nevem kko bo k pride okrog 5h po NSR-ko tip, pol pa nevem kdaj bom upou. Če pride prej, pole bi še nekako. Kdaj si mislu it gor?

P.S. Ma meni se po pravici niti ne da it na 3M, mi sprazne rezervar meni :doze: bi rajš kam drgam šou u soboto al pa nedeljo....če bo vreme-baje d bo :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma menda ne bo vremena za vikend <_< ....no ma se kej slišmo če bo vreme pa se kam zapeljemo..... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj zdej primorci-vsi spiste v tej vročini :zzz: se bo treba bol severno premaknt.

Vreme je špecjalno, vsaj zaenkrat. Pride kdo u Branik jutre oz. že danes? Js bom jutre sigurno, dns pa še nevem-možno :hmm: Kaj se dobimo kje, gremo skupej?

Grossglockner...matr vlečemo to ku čreva. Med tednom od 19. (ponedelk) do 24. (petek) gremo tja gor! Js in Duhec 200% :yea2: zdej pa če gre še kdo je prou, čene pa tudi. Bova šla pa sama. Gremo pa med tednom, ni važno keri dan, sam d bo vreme. To pa zato k med vikendom je gužva pa še cajta ni...oz eni delajo, drugi gremo nekam u tri-krasne :wacko: :wacko:

Tko povedu sm kar sm mel :) Če gre kdo z nami prisrčno vabjen, čene boste pa cedili sline ob slikcah :D :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mi se kar na ridah hladimo k vročina mal popusti.

TC in Schulc sem najdla modelu tablco ma ga je stala runda pr ravbarju

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK :) Js pridem mal prej tje gor, pole pa gremo skupej do Branikoucou.

Včeri nism utegnu it pogledat gor, ma je moglo bit že včeri pestro. Sm bil doma in neki delu okul hiše, pa je blo po Prvačni slišat najman 100 motorju k so šli med 19 in 22 kam pa drugam ku u Branik :D

Alora, se vidmo na ridah Sanda :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TC in Schulc sem najdla modelu tablco ma ga je stala runda pr ravbarju

Ja ja....je mel srečo, da nas je blo tolk na ridah, ki smo stopli demo rečt v iskalno akcijo. Si pa kr dobro gledala, da si jo dobila v jarku ob cesti....tipson je mel srečo, da je ni zašlatalo v tri pm. Za danes zvečer velja ob 18.00-ride.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam da bo vreme zdržalo,čeprav full slabo kaže,no ma pustimo se presenetiti

bo, bo...MORE. Sicer pa tle ni slabo, vsaj ne še :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam da bo vreme zdržalo,čeprav full slabo kaže,no ma pustimo se presenetiti

...in vreme nas je presenetilo. clap.gif

...in spoznal sem en del kačjeridne podsekcije pri PS MS. :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Grosslockner (sej se tko napiše, ne?) :unsure:

Ben, prijave:

duhec (x1) - enkrat med 19. in 24.7. ko mam pisan dopust

lahko pa tudi prej, jst delam samo 17. in 18., prej 4 dni (i think.. ) nč tko da..

ben, premislite!

LP duhec

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ duhec

Mi smo učeri debatirali s Šulcom in Sando glede tisga Grossa, sam je cel kažin dobit dan k bi upali vsi. V glavnem s Šulcem sva pole pršla na ne sam za 1 dan, pač pa 3-4 dni dolomitov v tem tednu (19-24) :lol1: pa TC je tudi favorit za it gor tko d u treh smo že (sanda pa nevem...se ne spomnem kaj je rekla oz. če je sploh kej rekla glede dolomitu)). Greš z nami? Itak a :OK: Za Gross bomo pa tudi kej ščmažli vn, k še letos bo treba it gor :)

Se kontaktiramo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

motosvet mix :D

prizorišče: Ride, pred odhodom v Branik

osumljenci:

Primorci: schultz, sanda7, pa še en k se ga ne vidi :P )

Velenjčan: decaf

Ljubljana&compani: Alterman, pa :hmm: :? :hmm: sm pozabu :P (pa brez zamere)

...motor se pa ve keri je tanartabulji... :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kr zmenmo se na hitro za dolomite...jst moram ta teden gumo naročt... :rolleyes:

mal me zanima kje bomo spali, kje jedli pa to.....

sanda7 dej zmenta se s sebatom pa gremo.... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kje čmo spat...oštja...u šotoru :D Kampi so za motoriste dokaj poceni u dolomitih, pa še v vsaki dolini pred in za prelazom sta najmanj 2. Livigno ima celo 4 kampe če se ne motim. Sploh ni problem za spat. Kaj se bojiš d boš na džju :P sej so tudi hoteli (so pa $$$) Za spat je najmanši problem, bol je problem kje in kako bomo jedli :? :huh: :D :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...motor se pa ve keri je tanartabulji...

pri prejšnji objavi sem pozabu quote vnest.....moderatorji ne se jezit...pliiiz .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da nam bo v pomoč :) al pa kar tko d bomo cedili sline :P

Dolomiti

Uživejte...

P.S. TC poglej d boš povedu kje bomo spali, js pa kje bomo jedli :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no sem prebral temo Dolomiti skoraj v celoti...zgleda da je res zakon tam čez...

predlagam lahko le eno stvar....spanje v sobah.... ne v kampih....razlika v evrih je od 10-20 evrov na noč....vključujoč zajtrk....jst sem pristaš tega da se na koncu tur odpočijemo na pravih posteljah...imeli bomo na razpolago tuš in wc....pa tudi manj stvari je treba s sabo vzet.....šotori, spalke in ostalo pa je kar veliko za naše motorje...ker gre za tri dni bi pomojem mnenju bilo razumno in racionalno da se po poncu dneva naspimo kot ljudje....v dolomitih ne bomo vsak teden in če že gremo enkrat na leto naredimo stvar prijetno.....pa še vreme nas lahko preseneti ponoči in bo zato šotor na preizkušnjah...po mojem mnenju se odločimo za sobe....

vse ostalo pa predlagajte...vključno s potjo..... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TC, v celoti se strinjam s tabo :notworthy: danes sva s Šilcem......pardon, Schultzem šla do obale na kafe, pa je padla beseda tudi okrog tega. Bungalovčki so super stvar, cena je pa skromna. Si lepo na suhem, toplem, pa še postlo maš. Kar se tiče spanja je ta varjanta najbujš: Uzamemo pač bungalov za 4 (kolkr nas pač bo) in razdelimo stroške (logično) pa me ma strela udart d pride več kukr 6000 na vsazga (za ta dnar smo u hotelu) s kampiranjem smo pa tam tam.

S poslal mail na kampe v okolici Madone di Campiglo & compani, pa so cene 15,80EUR oseba/šotor + 7,30 motor. Tko d znese 23,10 EUR za kampiranje, kr je blizu 6000, kolkr pa damo za streho nad glavo! Za motor ti pa znajo zrihtat tudi garažo, tko d je na suhem in varnem. Restavracij pa marketov je ku dreka, tko d za hrano ni problem. Route sm pa že naplaniru (neki okvirnega), tko d če rabi kdo nej mi pove, mu pošlem po mailu!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D :kva2: maddonna :wacko: planirate pa najmanj, kot da greste na konec sveta :lol1: al pa še kam dlje :yea2:

aja pa zimske gume namontirajte :lol1:

Popravljeno . Popravil MOTOVILC
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D maddonna :wacko:  planirate pa najmanj, kot da greste na konec sveta :lol1:  al pa še kam dlje :yea2:

Ko greš prvič kam mal dlje je tako. :) Jst sm mel dost "straha" preden sem se odpravil na jug Nemčije čez Dolomite 450km daleč. No, do zadnjega dne, pol sm se pa odpravil kot da bi šou do Sistiane in nazaj. :OK:

Danes oziroma zdej k sm že pozen grem pa z motorjem v službo... ma ku lepu B)

LP

duhec

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!