Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Primorska


Priporočene objave

ja mam pa take žmigovčke kukr noben drugi :P na na nanana :grim

sm jih kupu danes, taki mali, oblika ista kukr sm jo zdej mel :yea2: razlika je pa v tem d so beli in imajo tri oranžne ledice namesto žarnčke :yea2: :yea2: bom dal še slikco gor :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je pa njabol polemčno, in me tudi najbol sekira...vilce

alora, v tem položaju na sliki je guma naravnost, spodnji kriš tudi, vrhnjega je pa videt...zamaknjen v desno :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutri naj bi se šlo malo po dolomitih in mene začenja numalo panika. Sej n vem zakaj, kao da mi ne bo ratalo vsega urihtat al kaj vem.. morm se malo motor postimat, ketna se je nateglna ku cingum v 400km :blink: olje pogledat..

Schultz, kdaj mislimo startat? Vseh, ki sem prasal ce bi sli zravn pravjo da ne morej, upajo pa avgusta.. <_<

Mah, ce me iščeste v sm garaži.. :doze:

LP

duhec

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vseh, ki sem prasal ce bi sli zravn pravjo da ne morej, upajo pa avgusta..

in kdo so tisti k upajo avgusta :? Js bom tud upou avgusta :grim ma že prej .)

dns sm dobil šipco...mater zgleda jzno :D pole pa peljem h mehankotu uštimat vilce, kose pa dobim v četrtek-petek, tko d sobota sm že na cesti če bo vse OK :OK: :yea2: :yea2: Plastike sva kar s tatom pokitala in pobrusla in zgledajo ku nove :unsure: :OK: :OK: jutre grem še h čaudeku d mi zmeša barvo (k je mal svetlejša kukr črna in taka fina metalna...uf) in pole pobarvamo na kompresor :naughty: nalepko original, k edin original spreminja barvo iz rdeče na oranžno (sm prepašu še nalepkomajstre) pa bo sekalo.... bom sproti še kej napisal.

V glavnem, zdej sm celo CBR-ko dal na prafaktorje (plastike in to) pa spucou, pa spolirou d se sveti ku lučka... Sam še skupej zložit pa je :yea2: :yea2:

Popravljeno . Popravil žan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bravo Žan to ba pa en dva tri porihtano

No jaz bom verjetno v petek mela dopust,pa bi šla ob 10h pa do18h- 19h na kakšno turco magari Golica,vršič bilo kaj,a je še kakšen kandidat?sicer to je čist tko v upanju da dobim dopust

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sanda: ne rečem nič, ma če grem po kose, oz. če pridejo kosi u petek (morejo) pridejo dopoldne, tko d popoldne-zvečer sm u elementu :OK: :naughty: se slišmo, pa upam d se ti bom lahko pridružu na poti nazaj (verjetno z vršiča domou)...sam se bojim d zdej boš ti mene čakala po ovinkih, ne js tebe :? sm prebral Hanzijevo temo od začetka do konca... :cry: ti da za mislt :unsure:

Popravljeno . Popravil žan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No jaz bom verjetno v petek mela dopust,pa bi šla ob 10h pa do18h- 19h na kakšno turco magari Golica,vršič bilo kaj,a je še kakšen kandidat?sicer to je čist tko v upanju da dobim dopust

se da kej zment .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ja slabo kaže z mojim dopustom,sedaj samo upam da mi ne bo treba še v soboto in nedeljo delat :cry: sem pa po vsej verjetnosti jutri fraj tako da bom pač jutri nardila eno turco,se bomo danes na ridah kej pogovorili

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bo kdo kaj dns prišel na ride?? Jst bom verjetno tam okrog 18:00 mogoče malo prej.

Lp Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za tiste ku še ne veste. S Schultzem (capitano, ne? ;) ) sva pršla z Dolomitov živa, zdrava in trudna. :rolleyes: B) Blo super doro, Stelvio sva osvojila, to je blo taglavno! :)

Malo prej mi je tudi schultz sporoču da je zadnjih 7 slik pokvarjenih zaradi tehnične napake (al človeške?). :doze: Damn it. :angry:

Skratka, slike sledijo, sam najverjetneje bodo v Dolomitih! (ne niti stiskat na link ker jih ni še :ph34r: )

LP

duhec

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

banda primorska!!

tak je pa zdej moj Z!! tako da me ne moreste falit na cesti :D

drugi teden ku delam dop. pridem še na ride en điro da se vidi u živo!!

post-12-1090598105.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najlepši Z kar sm jih kdaj vidu :yea2: :yea2: bravo klmn :OK:

Alora 1:

Js sm danes bil v IT kjer mam naročene kose za hondo (ročka, stopalka... ) in ni pršlo NEČ :angry: čeprou sm reku u torek d je nujno k u soboto grem na dopust (kao) in je garantiral d 200% pride u petek, če ne že u četrtek......... Ma jajca, mal sm jih nadru, kako nej grem zdej jst na dopust, d mam že vse rezervirano, če bi mi povedali prej bi preložu oz. odpovedu... V glavnem, je reku uni majstr k dela tm d če jih u sredo ni, jih gre sam osebno u Milano iskat :huh: :lol1: :angry: Ben kukr je tou... če jim nebi mal zatežil, bi čaku še 14 dni d bi kej dobu... Resnost pa taka <_< (sej vem, d niso oni krivi če so tm dol zatajili, ma nekje se je treba lotit težit)

Alora 2:

Barvo mi je zmešuo en tip na podlagi levega boka, k je bil nedotaknjen. Danes zjutro preden sm šou, sm pobarvu bok in polakirou pa pustil do večera (prej) d se je posušil. Stvar še spoliram in kaj vidim :blink: :blink: :blink: :blink: tip je usekal odtenek črne metalne tako MIIIIIIIIIIIIIIIIIIMOOOOOOOOOOOO d je siva z videti :angry: :angry: Ma prou za mu dat dve po čeladi :fight1: in spet je garantiral d je enaka identična :hmm: ma garancija pa taka, jutre mu nesem pobarvan bok dol, pa original tudi (levi) in nej uštima ku ve in zna.....nej uporabi svoje "garantirano" zn(sr)anje :angry:

Alora 3:

Edino kar je uštimano tko ku je treba, za videt, so vilce. Zgledajo uštimane v nulo, bomo vidli kako bo k se bomo peljali več kukr 20km/h. (do tam ne trese al pa zavija) Upam d nebo še kšno presenečenje.

Sm prou jzn :angry: kaj nej nrdim? maste kšn predlog?

klmn, kdo je tebi barvou motor?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

banda primorska!!

tak je pa zdej moj Z!! tako da me ne moreste falit na cesti :D

drugi teden ku delam dop. pridem še na ride en điro da se vidi u živo!!

:OK: ZELO DOBER KAVALET,KI SI PA GA DOBU??? :yea2:

zdej bom pil kar 3 runde..........2x za motor ker je dober in 1x za tvoj rojstni dan

Popravljeno . Popravil sulica
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KLNM zakon je :notworthy: že prej mi je bil zelen jurja bl všeč k črn sam tale mali Zelenko pa trga gate :naughty:

žan potrpi saj bo,zdej je itak prevroče za furat :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Enkraten zelenko, iskrene čestitke tudi iz moje strani, mislim da sem prav danes videl tega zelenkota v Braniku pred pabom, no malo sem imel silo malo pa še nervozen , zato se nisem kej preveč oziral naokoli. Še enkrat čestitke pa srečno vožnjo! :OK:

Žan, ne izgubi morale, saj po vsakem dežju posije sonce in tud pri tebi bo! :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žan, ne izgubi morale, saj po vsakem dežju posije sonce in tud pri tebi bo! :yea2:

Sej je nism oz. sm jo dubu nazaj :D :D :D :D Pole včerej sm šou do tistga tipa k mi je zmešu barvo in mu tokrat na lep način povedu kaj se mi je zgodilo...majstr je priznal napako d je dal preveč zrnc metalne notr, tko d je obrnlo že na sivo, in mi je dal deci črne svetleče barve zastojn in je reku nej dam to črno in uno metal črno v razmerju 3:1 in bo. Pridem domou, res zmešam tko ku je reku in glej ga zlomka.......enaka je ku na levi strani :OK: :notworthy: Tko d zdej je vse uštimano, čakam samo še stopalko in ročko od žlajfa pa utež za balanco in sm u elementu :yea2: u mosi so mi rekli d pridejo kosi u sredo.....upejmo d bojo res, k pole so ferie d'agosto in če do takrat nebo neč bom jst popi*** k to pomeni d bo šele enkrat septembra nekej zalaufalo :wacko: :wacko:

Mah, sej bo že drug tedn :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma u Trsti nimam pojma je pa tle u stari Gorici u Mosi, Braidotti moto, V. Olivers 45, Mossa (GO) tel. 80003 :? to sm razbral z računa... Več ti pa ne znam povedat, žal. Lahko pa prideš en dan na goriški konec in greva tje skupej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes prletiva jst pa Klmn na ride ob 18.00. S sabo bom prnesu slike z dolomitov(za tiste, ki jih zanima videt).

Se vidimo, ko se zagledamo .) .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ žan kje u trsti je batega od honde? Magari naslov ali kej podobnega...

Gres dol v trst mimo univerze in nekje na 3/4 poti do dna na desni strani vidis napis honda ob glavni cesti....zelo lahko za falit....ker ni nobene izlozbe z kaksnimi bajki zunaj.....ce se ti svita kje bi to bilo uredu,sicer pa ti lahko tudi bolj natancno narisem in napisem...

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz pa že močno pogrešam SAXa sploh ko se mi mota po glavi hrana se spomnim na njega,da o taki hrani sploh ne govorim,

ma je bil dobr :OK:

post-12-1091018965.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!