Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Primorska


Vale

Priporočene objave

ki je na tej sliki,blo je cel kup različnih mopedinov in seveda so kraljevale 3fejzerke 2-4 cbr,2 ZR7,dva Z750,ER5,R6,duče,...

Bojč tebe sem skoz mislila vprašat če boš res pico v sredo pekel :hmm:

post-12-1089836110.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

žan tako šipco ti v horjulu nardi za 10jurjev kakršne barve hočeš sam kalup oz kako šipco za mero moreš staknt

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za jutr smo se neki zgovarjali da bi se dobili na ridah 17:30 in šli na furco do kočevja mal medita pogledat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

šipca je od Mra...poglej na ta naslov

prišla me je 24.990 v Ljubljani sem jo vzel....

MOTO CENTER PILKO

Koprska 2a, 1000 Ljubljana - VIČ

Tel.: 01 / 422 85 70

Fax 01 / 422 85 71

jo naročijo v nemčijo...malo boš čakal.....

Žan a si vidu sem poslikal tisto Cbr...je taka ku tvoja...tip je reku da je njegov fotr na Ms in da je reku da se en meni kakšno ima in še slikco je vidu...pa je vidu da boš danes na ridah pa je pršu pogledat....je letnik 2000...kupil jo je ku je mela 6000 km...kr ohranjena....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Par dni me ni na netu pa se v tem času zgodijo prave katastrofe :blink: Kaj je bla kaduta al kaj? Žan, kaj se je zgodilo? :?

Če te zanima tako steklo kot ga imam jaz na Ninji sem jo dobil pri Robertotu v Fari (Italija) => Yamaha servis ... cena 82 EUR.

Kakorkoli, upam da je s tabo vse ok in da boš kmalu spet usposobil mašino, pa da gremo enkrat skupaj en krog. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Žan: Piz... :angry: lih sm reku da se vam drugi teden kej pridružim...na pa ti jo skuhaš...

Nč važno je da si ti OK!! moped boš že porihtal!!! pa na hitro da se še kej fura to sezono!!!! .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Žan .... upam da je steboj vse OK in da tudi bo! .... za plastiko in aluminij se ne sekiraj .... vse se reši!! :friend1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mašina bo popravljena kolkr hitro se bo dalo. Mehanko je reku d če naročimo v torek kose, so drug torek že tle, tko d računam d v enem mescu po porihtana :yea2: soudi pa....se že najde.

@TC: kolk cajta si čaku šipco? en mesec, dva :blink: dal bi pa povsem črno gor (tako kukr ma J na ninji če ste vidli) vidu CBR-ko lepa je, MOJA BO ŠE LEPŠ :devil: pa še Wingsa trioval bom gor vrgu :devil: tko d bo tudi lepo pela

@klmn: bomo furali bomo, ne se bat .) in to prou hmali

@maxxi: plastike nebom niti štrihal, neč......kar nove naroču in bo najbulš, če bom pa kdaj na grobnik šou, bom pa tazdrsane gor fliknu :D

@vsem: žan je uredi, fali mu ne neč, mal ga kolk boli, ma nimam niti plavo, tko d ni panike (jebeš, gimnastika dela svoje :lol1: ) motor bo urihtan kolkr hitro se bo dalo, tko bom mel še kej od sezone :unsure: :D v dolomite....jebat ga, bomo šli pa septembra :lol1: smučat :grrr

P.S. S CBR-ke bom pa raketo nrdu :naughty: ČRNO d se razumemo :devil: :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

šipco sem čaku dva mesca...sam so jo po naročilu naredili ker take še niso imeli naročene...za cbr jo mogoče majo na zalogi.....malo vpraši....reči da rabiš nujno in če ti jo ne morejo zagotovit hitro se obrni drugam......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bojč tebe sem skoz mislila vprašat če boš res pico v sredo pekel :hmm:

In zekej me nesi??? :hmm: :hmm: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alora, počasi sm že začel naročavat dele za popravt mašino...

MRA šipca, model racing (tisti z "bunko"), zatemnjen v črno :devil: majo na zalogi, dobim po pošti začetek druzga tedna...

Wings auspuh, model trioval (tisti z dvemi luknami pa trikoten), morm še počakat, d vidim v kašnem stanju je ta original, pol pa bomo vidli...

Popoudne grem v IT pogledat in, če bo ugodno naročit vse ostalo, (desni bok, maska, desno stopalko, ročko od žlajfa, desno balanso... druzga mislim da ni :hmm: )

Blinkerje bom pa kupu spet te tamale, k itak niso dragi (15EUR), pa ročke gumijaste, in to je to....

Sej k človk bol pogleda niti ni taka katastrofa kukr bi lahko bla :doze:

Bom obveščal kako napredujem :D

Aja, BTW, d nebomo sam od motorju govorili...............maturo sm napravu s tremi 4 in dvemi 3 :OK: :OK: učenja :grrr :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mašina bo popravljena kolkr hitro se bo dalo. Mehanko je reku d če naročimo v torek kose, so drug torek že tle, tko d računam d v enem mescu po porihtana  soudi pa....se že najde.

Pejdi do none in ji reči, da že ku si bil priden glede mature, da naj ti kupi en lep veštit....Nona te bo prašala kolko stane in ti ji reči dvesto jurjev...ma je armani in pole ku dobiš keš...oblečeš cbr-ko. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pejdi do none in ji reči, da že ku si bil priden glede mature, da naj ti kupi en lep veštit....Nona te bo prašala kolko stane in ti ji reči dvesto jurjev...ma je armani in pole ku dobiš keš...oblečeš cbr-ko. :P

madona so ideje... ja sej nekej bo padlo, nekej že mam, tko d za popravt bo, pole bom pa spet suh :lol1: ben ja, motor bo pa lep za ga pogledat :yea2: :yea2: za benzin bomo pa že sfehtali :P

@nts: hvala, upam d bo šlo tudi pole naprej tko "zlhka" :D

Popravljeno . Popravil žan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Žan: Piz... :angry: lih sm reku da se vam drugi teden kej pridružim...na pa ti jo skuhaš...

Nč važno je da si ti OK!! moped boš že porihtal!!! pa na hitro da se še kej fura to sezono!!!! .)

klmn tebe bi blo tud lepo videt po dolgmu času,ti a bo res zelen :D

Bojč ne :hmm: vem sem pozabla,me ni nič trebušček spomnu na to

Žan,porihti čim prej da nas boš spet spravljal s svojo power energijo v dobro voljo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žan,porihti čim prej da nas boš spet spravljal s svojo power energijo v dobro voljo

power energijo :blink: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: ta je svetovna, jo bo mogu mal zreducirat d nebojo še power slajdi :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čestitke za uspešen zaključek šole tudi iz moje strani :OK: , upam da boš tako priden tud za zrihtat mašino in da bo tako lepa kot si želiš :kva2:

No veliko uspeha pri popravljanju,če boš kaj rabil pa kar

pokliči :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sanda7 kko je blo pol včeraj v Kočevju pr medvedu? A je precej brundal :hmm:

Verjetno ste se meli kr fajn, sej tut jst ne morem rečt da mi ni blo, mi je prow malo žal da nisem šu z vami naprej :cry: Ma sej bo sej se nismo dobili zadnjič! A bo danes spet kdo pršu na ride?

P.S. A se je že kdo odloču da bo šel pogledat Maxijeve delavnice? Lahko se bi zmenli in bi šli skup :hmm:

Lp Burnout

Popravljeno . Popravil Burnout
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej bo malo :topic: samo ugante kdo je dubu ADSL? :lol: B) :OK: :grim

LP

duhec

Francka Blazkova slucajno? :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se bo dns dalo komu prit naj pride, jst pa šulc bova tm okrog šestih. Pol se bi pa lahko kam mal napotil (predlogi na licu mesta! al pa tut zdej :lol1: ) Lahko bi šli do Gerova preko drugih rid, sam bi mogli met sabo kakšno kuno pa osebno :doze:

No se kaj vidmo ob šestih.

LP Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bom pa še tuki eno dala čeprav so še v temi KAČJE RIDE,k sem se glih navadla slikce limat,tako da mi ni težko upam da vas ne moti,sej me bo kmal minilo .)

post-12-1089983616.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!