Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Primorska


Vale

Priporočene objave

Evo SAX se vrnu iz Bosne. Bli na zboru v Novem Travniku, malo pogledali Sarajevo, Jajce, Ključ, ...

Smo pa bli pravi uničevalci kraljev živali. Skoraj bi pojedu še unega mojega na verižici! :P

P.S. Ko ugotovim kako se pomanjša slikce, vam bom pokazal kaj smo jedli!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pazi zdej to.... Žan se je naveliču čakanja tistih kosu iz IT in je poklicu (so rekli d bojo oni mene)... Javi se mu prijazna pupca in pove d kosou še ni :doze: js pa malo jezn rečem d jih nuuuuuujno rabm in kako to d jih ni k so oblubli d bojo že zdavnaj. Je rekla d se mi ponižno opravičuje že za prejšnič k sm bil tm dol in d mi je doužna pojasnilo...e hvala bogu :angry: In kaj zvem :blink: d bi mogli bit kosi že prejšni četrtek oruhtani če jim ne bi iz Milana ukradli polhen kamion rezervnih delu + 2 novi CBR600RR in 1 novo CBR1000 pa še 3 BMW-je, matr je bil ulov a :grim :grim . Tko d ji dobim v torek z novo pošilko :hmm: :lol1: :lol1: :lol1: Upam. Pa še Wingsa sm nabavu :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alora je najbolje, da poiščeš kar tiste lopove, ki so ukradli robo, tako boš dobil kose kar po polovični ceni :P , saj pri takem ulovu se jim nebi niti poznalo :yea2:

Upam da boš dobil res čimprej tiste kose, in da boš čimprej spet v sedlu :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma, veš kaj sm ji reku....pol se je smejala na široko :lol1: d u torek pridem dol in če ni kosu vzamem caciavite in pince in odšraufam od une CBR-ke k jo ma u izložbi :lol1: so isti kosi ku pr moji, sam letnik je 2002...ma balanca je balanca :doze: kaj ti se voziš kej? Se mormo nekje dobit na pijači d se spoznamo oštja...tko blizu sva in ne veva en za druzga...pa še eno prošnjo mam zate

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo se bo udeležil panoramske vožnje po obali ob 17.00(MK Red Eye)? Mogoče bom uletu dol, ma ni sigurno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ šulci .... ma kakšnih 17h??? naj bi bla 19.30 ma je blo mal pred 20h .... dobr smo zaropotal po kopru in ohromil promet :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes prletiva jst pa Klmn na ride ob 18.00. S sabo bom prnesu slike z dolomitov(za tiste, ki jih zanima videt).

Se vidimo, ko se zagledamo .) .

če danes kej potujete tu blizu se oglasite na ridah..pa slikce ne pozabt..... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žan, še ta teden delam potem sem 14 dni na dopustu, tako da se lahko prav komot slišiva in dobiva, saj tako al tako negrem nikamor na morje :cry:

Ti samo pokliči, pase bomo že zmenili :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni problema majstr. Na morje pa itak d ne morš it k maš drugo veselje doma-kajne :grim jsm delam od 10h do 17h pole sm fraj (razvažam kruh pr pecivu, so mi dali tak lep kombi :grrr) Itak pred 18 ni nikamr za it k te scvre na cesti :wacko: (dns je blo na soncu 54° pr nas) :ph34r: :devil: ku sm že reku tiste božje kose dobim u torek na tak al pa drugačen način :lol1: Wingsa tudi zdej v kratkem, tko d smo kompletni. In pole akcija :yea2: Sej k bo nazaj v stanju dam kšno slikico gor :grim

aja, pa še to:

Če bo vreme drugo nedeljo (danes teden) grem na Grossglockner. Vem je august, gužva in tralala...ma kaj me briga, pa mal bol počasi in bo. Sej itak kukr obrneš ni idealnih pogojev za kam it. Če se ne odpravim nekega lepega dne, ga tudi ne bom vidu letos... Gre kdo z mano? Povedu sm dovol zgodej a :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

žan če boš popravu ta teden uleti kej na ride da se kam zapeljemo...sej nismo bli še nikjer....s šiulcom sva se menla danes o dolomitih...matr jim zavidam.... :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

s šiulcom sva se menla danes o dolomitih...matr jim zavidam.... :unsure:

Dolomitom zavidaš??? :hmm: :? :rolleyes:

Zakaj pa??? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol: :D :lol: :D dubu wingsa :D :lol: :D :lol: pod večer ga še montiram in probam kašn produkt daje na mojem mopedu... pek, zdej me bo na kozini še bol od daleč slišat :P bom dal kšno slikco gor :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma je reku un tip k jih dela d tista barva ni priporočljiva za tak motor k ful segreje škarik in se začne čez leta luščit :huh: :hmm: ma še mal kičast se bi mi zdel pole, k je že cela CBR črna, pole še škarik... ti povem d je lepš taka kukr je, sej boš vidu d črn mu ne bi tko pašu kukr ta. Sej je črna ploščica gor k naredi figuro :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bo vreme drugo nedeljo (danes teden) grem na Grossglockner. Vem je august, gužva in tralala...ma kaj me briga, pa mal bol počasi in bo. Sej itak kukr obrneš ni idealnih pogojev za kam it. Če se ne odpravim nekega lepega dne, ga tudi ne bom vidu letos... Gre kdo z mano? Povedu sm dovol zgodej a

Ja jst bi se ti prdružu, sam če bo vreme, pa če oblubiš, da boš šel tako počasi da te bom lahko lovil s mojim motorinotom :lol1:

Ma sej se bomo še zmenli, sam tako da ti javim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bom vozu počasi, k mam še zdej topic od Hanzija pred očmi... :cry: pa d ne razbijem še nekrat k ne sam s stroški, s časom je problem :rolleyes:

bom javu še kej kako in kaj bo, kdaj grem kam grem kako grem...........če grem :doze: ker nikoli ne veš kaj se lahko zgodi umes :xx:

burnout, sej mam tvojo teflonsko, tko d lahko pričakuješ tud kšn klic...

Popravljeno . Popravil žan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žanko,mi je danes reku šef,da je govorill s tabo da bi šli to Soboto mal proti Vršiču in da bi šel ti z nama.Si še ogret,al moreš delat v Soboto? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!