Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Primorska


Vale

Priporočene objave

Uh, začetek je najtežji, mi je kar malo nerodno......no, za furco v septembru.....jaz bi šel zraven, da se malo spoznamo.....al pa če je prej kako srečanje, kavica......

Joj, joj no. Sej se ti ne bo treba posebej predstavljat, vsaj z nekaterimi ne. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uh, začetek je najtežji, mi je kar malo nerodno......no, za furco v septembru.....jaz bi šel zraven, da se malo spoznamo.....al pa če je prej kako srečanje, kavica......

Pozdrav, Aleš

:hmm:

Srečanje, kavica.....

:) :D

Da nisi ti mislu na kupid.net kej napisat? :P :devil:

Sicer pa - welcome :) B)

Srečanje pa kavica itak brezveze ker se itak tudi mi, ki se kao poznamo, sploh ne poznamo, zato bomo (skoraj) vsi v istem stanju kot ti ( driska, neprespane noči, glavoboli, travme, manične depresije in plastične operacije) pred srečanjem pri Jazbecu. Pomirjen? :)

@Klimbra : Če si še tako star in senilen kot ti, Jazbeca RES ne moreš zgrešot - ko greš od mene s kave, zaviješ na koncu doline levo in se pelješ proti Tolminu, v Tolminu proti Kobaridu in ene 2 km pred Kobaridom je na desni že velikanska tabla Jazbec, potem pa še par metrov in je na levi Jazbec.

Obstaja pa še druga varianta - da greš iz Kanomlje čez Oblakov Vrh v Dolenjo Trebušo in potem čez most na glavno cesto in se naprej delaš, kot da greš po prvi varianti...

Čisto enostavno, a ne? B)

:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zato bomo (skoraj) vsi v istem stanju kot ti ( driska, neprespane noči, glavoboli, travme, manične depresije in plastične operacije) pred srečanjem pri Jazbecu.

:lol1: :lol1: :lol1: he he he...manu ti si cel smeh!!

če ne druzga je časa en mesec za plastične operacije :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Manu, a ni to kupid.net za tiste z motorjem? :o Sem falil forum ocitno :lol: :lol:

OK, v mislih sem imel dan, ko se pač vozimo in se nekje srečamo kar tako.......... in ko se že srečamo se še okrepčimo malo! Fajn ne? :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@žan,manu: Jst se bom tut prključu srečanju, tako da name tut računat :yea2:

@nts: Ja se bomo dobili na bencinski al pa še kje prej (dobimonarakeku press).

Komaj čakam :notworthy: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni šans, ker mene prej ni :P

oho!!! poglej poglej kdo se je oglasu :D ustanoviteljica primorske sekcije :D ... mrs president, slabo vi to vodiste to združbo, bomo pošteno premislili o vaši kandidaturi za predsednico :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@žan,manu: Jst se bom tut prključu srečanju...

Ne, ne boš se :devil:

p.s.

Ker si szi Babnega polja boš moral na pot že en dan prej :D :P

:004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

predlagam da se prvotno srečanje premakne za teden prej...ker je vreme septembra nestanovitno ...da lahko potem preložimo na naslednji vikend če se izkaže da vremena ne bo ....

drgač pa jst pa Nts prideva..... :)

če bi šel kdo danes kam naj kej kontaktira...baje da ne bo nč dežja popoldne.....kakšna vožnja bi prijala...zbor pa na ridah..... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.....vi se kr zmente...ker jst itak do 1.novembra delam VSAK DAN(futram vse živo - ne samo italijane :D )......številka lačnih ust bo velika..pršlo jih bo pol manj - kokr ponavadi :P (saj poznamo tiste k se bojijo kapljic dežja...).....jst predlagam da ne bi jedli pice ker to ni to....za ceno se bomo že zmenli do takrat...ma jst sm za stvar- pa čeprav bom tuki kokr en gostitelj :? ...ma predlagam v stilu kake :

JOTA S PEČENICO,..SVINJSKA KRAČA s prilogo ZA DVA...kej bolj ornk zadeva...za ceno ne skrbte...bolj se bojim da REFOŠKA ne bom jemal dost...aja-sej vi vozte....alora COCKTA.... :D

se že zmenmo za podrobnosti - pa prosim ne sam nakladat - takrat morte tud pridet na furco!!!!..

Popravljeno . Popravil JAZBEC
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

......tko sm se z avstijci zmenu in tolk(42) jih je blo...glejte da bo ratala tud z vami ena tka lepa skupinska slika .)

post-12-1092134171.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rajši bi pa na dopust šou :P O:-)

lahko si bi zrihtal in ta teden bli ... ah sej sam veš kje in kao :rolleyes:

ipak je pa morda bolje tko .............. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

predlagam da se prvotno srečanje premakne za teden prej...ker je vreme septembra nestanovitno ...da lahko potem preložimo na naslednji vikend če se izkaže da vremena ne bo ....

A lahko, prosim, pri milem bogu jezusu kristusu in vseh ostalih karkoli so že , so bili in bodo, enkrat nehaš komplicirat in

če smo rekli 18. septembra, naj bo takrat... :fight2:

vreme je bilo nestanovitno tudi na žegnu v Štifti, pa na solorajderjih na Jančah, pa v Žireh na motozboru, pa celo poletje je nestanovitno.... vraga, da se moram razburjat :angry:

Malora! :angry:

Lej ( :) ) , zmenil smo se, naj ostane tako, kdor lahko, lahko, kdor ne more, ne more... saj jaz tudi ne vem, morda bom pa takrat ravno v Las Vegasu, ker bom teden dni prej zadela na lotu in potem ne bom mogla k Jazbecu pridt.... Ja? :rolleyes:

Jazbec, fino si predlagal glede malce.... :004 :hmm:

p.s.

Žan? :hmm:

Na zdej, se je že ustrašu.... jest mam pa na pmju že devet potrditev :yea2: :OK:

Bohve, kok jih je Žanu pisalo.... ma on nima cajta :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A lahko, prosim, pri milem bogu jezusu kristusu in vseh ostalih karkoli so že , so bili in bodo, enkrat nehaš komplicirat

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Manu :004 :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@vale: kaj zdej ti, si primorka, korošica al odvsino kje se dogaja žur :P :lol1:

@viggen: dobrodošel me nami, se zapeljemo en dan skupej kam, ne se bat, za kafe pa še najmanj :naughty:

@TC: ne bomo prelagali, k pole je sam še kažin, ste predlagali drugo polovico septembra in je druga polovica septembra......pika. <_<

@jazbec: sej pica je bol tko :doze: je že bujš kračka od kralja živali :yea2:

@manu :004 : ne se nism ustrašu, delam, pa sm skus na luftu :wacko: nevem kolk PM-u mam, če sploh kej mam k nism nč gledu mail. (k pridem domu, prej ne)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@vale: kaj zdej ti, si primorka, korošica al odvsino kje se dogaja žur :P :lol1:

Odvisno kako veter piha ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!