Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Primorska


Vale

Priporočene objave

Pa bom se jst moje povedu, da ne bo sulica okrog pravu, da sem zatoplen v nevem kaksne romance blablabla....

Letos naredu samo ene 150km....ker ko je cezdan sonce nimam casa....zvecer pa me vseeno en mal prevec zebe da bi z mopedom okrog strasu.....pa se neki me baterija zajebava in bo menda treba it po novo :glare:

Sanda...vino je ze zdavnaj pretoceno in delam ze plac za novo :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa bom se jst moje povedu, da ne bo sulica okrog pravu, da sem zatoplen v nevem kaksne romance blablabla....

Letos naredu samo ene 150km....ker ko je cezdan sonce nimam casa....zvecer pa me vseeno en mal prevec zebe da bi z mopedom okrog strasu.....pa se neki me baterija zajebava in bo menda treba it po novo :glare:

Sanda...vino je ze zdavnaj pretoceno in delam ze plac za novo :fredy:

lahko nas bi kej povabu,bi ti pomagali plac narest :lol1: sej bi prišli z motorji tko da ni panike da bi bil preveč v zgubi se ni za igrat z novim zakonom.

ej z romancami ni pa drgač nič narobe,tko da ti si kr privošči .)

Pek pa kaj ga pa ti serješ :eek: za boga svetga

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pek, upam d ni neč hujšga...ma sej ti voziš počasi :)

Pa dobrodošel v klubu "padlih" borcev :devil: :lol1: (mal heca more bit)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

padli borci.... :lol1: :whistle:

dobra fora..

no pek upam da ni kej hujšega...sej pleh se zamenja, koža se zaceli... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..

..

..

pa nismo vsi borderji za na snežne poligone...eni tud smučarje preganjamo  :D

@jazbec :OK: pusti poligone!!! to! cevc!!! letos nabavu ene hude krplje... treba čimprej sprobat, sam saj vidiš trenutne razmere za turno...bolj švoh...

to je slikano na kaninu??? tam moraš kar dobro teren poznat!! če ne te hitro zmanka v kakšnem breznu!!?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....celc čakamo na kaninu,drugač je pa sneg ok, jemam pa sezonsko in kadar je lepo vreme med tednom sm gor...ma kokr kaže bom motor vrgu kmal na plano, bord pa pospravu - tisti gor letos ni nč taprave zime poslal... :( (tista slikca je pa od torka s kanina - če češ ti naštejem vse ljudi k so bili gore-pole veš kaka gužva je bla...)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: slikce so super!!! tudi jaz bil v kaninski vasi prejšnji vikend...sam kanin ni obratoval!! smo hodili na višarje in nasfeld! letos je kriza z snegom :BUA:

nč pravjo da bo februarja!!!! :doze: upajmo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

letos je kriza z snegom :BUA: 

nč pravjo da bo februarja!!!! :doze: upajmo...

bog ne daj!!!!! februar je že za motor!!

za bord bomo šli rajši na bjelašnico...ku lani :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

padli borci.... :lol1:  :whistle:

dobra fora..

no pek upam da ni kej hujšega...sej pleh se zamenja, koža se zaceli... :)

Ma ni sile bo že zavarovalnica plačala,jest sem pa itak cel tko da ni problema,

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj februarja letos je že januar taprav,upam da bo jutre vreme tako kot danes,še raj pa lepše oz topleje,in ziher pade kaka fura.

kaj se gre še gdo jutri furat,se kej zmenmo al gremo vsak zase.

jaz bom šla verjetno po kosilu ene 200km odpeljat,če bo vse po sreči se pravi tam med 13 in 14 pa kar verjetno do morja,sej ni nič narobe če grem že tretjič letos

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj februarja letos je že januar taprav,upam da bo jutre vreme tako kot danes,še raj pa lepše oz topleje,in ziher pade kaka fura.

kaj se gre še gdo jutri furat,se kej zmenmo al gremo vsak zase.

jaz bom šla verjetno po kosilu ene 200km odpeljat,če bo vse po sreči se pravi tam med 13 in 14 pa kar verjetno do morja,sej ni nič narobe če grem že tretjič letos

Sem ti hotel že napisati, da se ti pridružim, pa bom moral opoldne/dopoldne v Italijo :angry: ,.........tako da pade v vodo, mogoče nedelja........mogoče....

Ej, Sanda, kaj naslednji vikend greš na salon motorčkov? (Mogoče si že daaaleč nazaj napisala pa nisem redno sledil :oops: ) .....pa lepo se vozi......z zavidanjem bom mislu nate! :devil:

Popravljeno . Popravil viggen
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

žal se danes nisem spravla na moped vzrok,tega je da so pri nas ceste še vse mokre in soljene pa tud pokamenjane,tako da mi je blo škoda motorja zarad soli,poleg tega pa tukaj tudi precej piha in se pošteno oblači tko da ne vem če ne bo kak dež ponoči.

viggen,ja greva s fantom v padovo na sejem,kaj greš tudi ti?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni glih fešta ... je pa srečanje motoristov GO MOTO GO, ki ga letos organizirajo italijani - Pino Medeot. Srečanje se dogaja v Italiji ... natančneje v Lucinicu. Zborno mesto je med 9:30 in 11:30 pri bajti Alpinov (Baita degli Alpini). Nato se naredi en kratek krog (30 - 50 km ... ne vem točno), vmes so postanki za okrepčanje (beri: kuhano vino, da ogreje telo in duha) :beer2: :grupni: . Okrog 13h je kosilo in nato naj bi bilo konec. Ponavadi, če je lepo vreme, se pa zberejo skupinice in se gre še kam mal zalutat. :kva2: :OK: :yea2:

A prideš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo mene...pravkar prišu z dopusta. Ma ste se razpisali ta teden, ki me ni blo. Sm si mogu prov vzet cajt za branje.

Na dopustu bil v Zrečah in šel enkrat smučat na Roglo.

Občutki: še enkrat sem videl, da na slovenskih smučiščih nimam kaj delat. Vlečnice z nadzvočno hitrostjo s katerimi se trogaš gor dobrih 5 minut za 30 sekund spusta, praktično mi je že po dveh urah blo dosadno in za nameček stane dopoldanska karta 4600 sit in dnevna 5300 sit, predrago za kar nudi Rogla. :BUA: Po mojem so podkupili komisijo, ko so talali zlate snežinke slovenskim smučiščem.

Drugače pa Zreče so super kraj za dat lepo možgančke na off in čiwawo na stražo...in po cele dneve uživat v vodni masaži v termah. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo mene...pravkar prišu z dopusta.  Ma ste se razpisali ta teden, ki me ni blo. Sm si mogu prov vzet cajt za branje.

Na dopustu bil v Zrečah in šel enkrat smučat na Roglo.

Občutki: še enkrat sem videl, da na slovenskih smučiščih nimam kaj delat. Vlečnice z nadzvočno hitrostjo s katerimi se trogaš gor dobrih 5 minut za 30 sekund spusta, praktično mi je že po dveh urah blo dosadno in za nameček stane dopoldanska karta 4600 sit in dnevna 5300 sit, predrago za kar nudi Rogla. :BUA:  Po mojem so podkupili komisijo, ko so talali zlate snežinke slovenskim smučiščem.

Drugače pa Zreče so super kraj za dat lepo možgančke na off in čiwawo na stražo...in  po cele dneve uživat v vodni masaži v termah. :OK:

Si si pa kar privoščil :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo mene...pravkar prišu z dopusta.  Ma ste se razpisali ta teden, ki me ni blo. Sm si mogu prov vzet cajt za branje.

Na dopustu bil v Zrečah in šel enkrat smučat na Roglo.

Občutki: še enkrat sem videl, da na slovenskih smučiščih nimam kaj delat. Vlečnice z nadzvočno hitrostjo s katerimi se trogaš gor dobrih 5 minut za 30 sekund spusta, praktično mi je že po dveh urah blo dosadno in za nameček stane dopoldanska karta 4600 sit in dnevna 5300 sit, predrago za kar nudi Rogla. :BUA:  Po mojem so podkupili komisijo, ko so talali zlate snežinke slovenskim smučiščem.

Drugače pa Zreče so super kraj za dat lepo možgančke na off in čiwawo na stražo...in  po cele dneve uživat v vodni masaži v termah. :OK:

Blagor enim :rolleyes: Drugi pa bordamo po italiji in se mučimo u Perli na kitajskih masažah :whistle: magari :whistle:

Kaj ben banda, bo pršu kšn lep dan k bo še sneg d gremo skupej kam...al bo prej junij in "lanski sneg" :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj ben banda, bo pršu kšn lep dan k bo še sneg d gremo skupej kam...al bo prej junij in "lanski sneg"

Ma si že zamudu za zimsko-smučarsko srečanje...zdej se že planira kam bomo šli aprila mesca z mopedom na potep.

Bomo vidli kašno bo vreme proti koncu meseca in bomo lahko jo udarli en giro tja do Naßwelt-a, da bom vsaj enkrat na leto užival v snegu kjer se pelješ z vlečnico 5 minut gor in pole 5 minut spusta za vse soude......da občutiš veter v laseh. :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sanda, sem rekel da so mokre ceste...... :glare:

Ja, skoraj ziher gremo, jaz,pa moj frend Andrej (se ga spomniš ko smo uleteli v Dutovljah, ko sta s Schulzom pila kafe),pa PUNk, pa Eos, ma Mag. dr. Maxxi, pa še kdo.....ja Schultz greš?? Pa Gizmokak?? No, upam da bo tako, razen če bom moral delati, če bom bolan, če Aprilia odpove prisotnost, če bodo poplave, kak vojni udar........

Lep dan!

Viggen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bom izkoristil "primorski" forum še v komercialne namene;

*prodam hlače Alpinestars, usnjene št 50! ( no v glavnem sta na voljo dva para drugi je št 52)

*prodam škornje alpinestars št 42 (zeelo ugodno)

Tako da dajte malo povprašat kolege mopediste če kakšnega zanima!!! hvala!!

post-1830-1105347333_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!