Skoči na vsebino

Yamaha FZ 6


-pero-

Priporočene objave

jep, TPS. Pojdi na servis, povej simptome in morali bi menjati takoj (15 minut dela, pod garancijo).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravljeni

je mogoče kdo med vami ki je že kdaj menjal ležaj krmila na fz6.to sta dva kroglična ležaja eden manjši ,eden pa večji.namreč zanima me koliko se privije?

hvala in lp

lezajkrmila1.jpg

lezajkrmila2.jpg

Tole bi ti moralo pomagati. :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

keri vsi letniki imajo pr bremz pakne iste kot 06 letnik ?

Popravljeno . Popravil stuhec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Kakšne dajete pa kej zavorne obloge gor? Je pametno menjat kar oboje naenkrat?

Jih mam namreč gor še od prejšnjega lastnika + mojih ca 28k pa zaenkrat so še zmer ok, samo gredo k koncu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

misliš bremz pakne ? to bi mene tut zanimalo, kake da bi bremze mal bolj delale

kolk pa imas vsega km ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj nobeden se ni menjal prednjih bremz ploscic na tej raketi ?

Kaj nobeden se ni menjal prednjih bremz ploscic na tej raketi ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

misliš bremz pakne ? to bi mene tut zanimalo, kake da bi bremze mal bolj delale

kolk pa imas vsega km ?

Lih dobr čez 50k, pa zgleda so še original...

Sm pa blj bos na tem področju in sm do zdej najdu zgolj to,da so ene sintrane ene pa eko.

Tko da tapkam naprej v temi :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lih dobr čez 50k, pa zgleda so še original...

Sm pa blj bos na tem področju in sm do zdej najdu zgolj to,da so ene sintrane ene pa eko.

Tko da tapkam naprej v temi :ninja:

Nimaš kaj preveč tapkat,če bi rad imel dolgo zavorne diske potem vozi raje z mehkejšimi (eko) bolj se bo ustavil z tršimi (sintriranimi) pobirajo pa diske !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LP

Ali ima kdo izkušnje s takole predelavo svoje fz6-ke. Zaenkrat sem naročil Acerbis Cyclops prvo luč, na tem primeru pa je uporabljena še Koso RX-1N armatura. Vsaka informacija bi mi prav prišla.

Hvala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Acerbis luči mi osebno niso všeč,Je ena najpogostejših mask in veliko ljudi jih posledično montira na kake neposrečene predelave in za silo skup skrpane motorje. Ampak to sem pač jaz. Glavno da je tebi všeč!

Glede montaže-v Louisu in na e-bayu dobiš univerzalne nosilce luči, samo premeri premer vilic in izberi primerno velikost. Lahko jih pa tudi narediš sam, ampak se pomoje glede na ceno ne splača. Pri povezavi kablov boš moral verjetno naredit nove konektorje. lahko pa odrežeš stare iz luči (če ti jih ni škoda) in jih prelotaš na žice Acerbisovih luči.

Skratka-simpl kot pasulj :)

Glede Koso števcev-so uredur zadeva. Veliko funkcij, na prvi pogled kvalitetno narejeni pa baje dokaj vzdržljivi.

http://www.louis.de/_2071bedd646418dccb0b75bcb25f09744e/index.php?topic=artnr&artnr=10020909 - nosilci

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Zdravo!

Sem motorist začetnik in sem pred nakupom prvega motorja. Ker imam namen vozit prvi motor vsaj 3-5 let se odločam za Suzuki GSR 600 in Yamaho FZ6 pa še link: http://www.avto.net/....asp?ID=6339979 http://www.avto.net/....asp?ID=6441837

Kar me zanima kaj je bistvena razlika med tema dvema? Kakšna je vzržljivost in pri katerih kilometrih se lahko pričakujejo težave (če sploh). Torej zanima me naslednje: vodljivost, vzdržljivost, poraba goriva. Ter med drugimi še to. Pri zavarovanju avtomobila imam bonifikacijo 40%. A se ta bonifikacija veže kaj tudi na zavarovanje motorja? Kaj se bolj splača, zavarovanje za celo leto ali le sezonsko zavarovanje?

Hvala za vse odgovor :OK:

Popravljeno . Popravil LadoK
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oba sta dobra motorja. Osebno sem bolj za suzuki. Oceni kater ti je bolj všeč, probaj enega in drugega. Bonifikacija se prenese na motor, vsaj na triglavu se. Zavaruj za celo leto, ker plačaš par € več, imaš pa registriran motor celo leto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kilomertov se ne bati, oba motorja skupaj imata malo kilometrov :whistle: ,motorji že dolgo časa niso narejeni iz sladkorja tako, da nič bat, no seveda je zaželeno imeti pri kupovanju tudi kanček sreče :P ,pa dober nakup in srečno vožnjo želim. :D

Lep pozdrav:Mavti :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem čisto nov na forumu, pa se še privajam.

Imel bi eno vprašanje in sicer glede krmila. Je mogoče dati krmilo od fz1 na fz6S? Je sploh možno? ali ročice potem ne udarjajo v plastike ali rezervoar?

Tisti ki je imel že kako izkušjo s tem, se mu zahvaljujem za odgovor.

Popravljeno . Popravil yamalube
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 tedne pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

Fz1 ima nižje krmilo. Na modelu Fz6S(z masko) bi se nekaj poznalo pri uporu vetra, ker si avtomatsko malo bolj sklonjen(sploh če si višje postave).

Popravljeno . Popravil honda2000
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!