Skoči na vsebino

Yamaha FZ 6


-pero-

Priporočene objave

Kill switch (rdeče stikalo na desni strani) je v pravem položaju? Če je tudi to OK, potem pa verjetno res gre za kakšno okvaro.

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ne morem verjet. Motor je od petka doma in ima prevoženih 9km!!!!!!!!! :BUA: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ima kdo idejo, kje najti opis napak za Yamaho FZS6 letnik 2004?

Hvala za vsako informacijo.

Konkretno me zanimata napaki 12 in 56 in bi rad izvedel kaj več še pred ponedeljkom, ko greva na servis.

@poggy

Tale napaka 12 izhaja iz nizke napetosti akumulatorja. Tudi jaz sem mislil, da bo treba najmanj generalno narediti pa ni bilo panike. :D Bo treba akumulator napolniti pa bo vse OK.

@danci

Tisto o polnjenju akumulatorja sva gledala s serviserjem v njegovi bukli. Predvidevam da je to isto kot SM ki ga imamo tudi mi. Ko pridem domov bom malce pogledal, mislim pa da je bil en graf notri in sva vrednosti odčitavala iz grafa.

Meni se je akumulator pri mestni vožnji redno praznil, dokler nisem odklopil druge kratke luči. Od takrat pa imam mir.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak kak naj pa motor vžgem,da se napolni akumulator?

nekdo naj te porine ... ti ga pa v drugi rpestavi kresni

lahko pa si sposodiš polnilc akumulatorja ... al pa kupiš ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kleme na kaj? Iz avta verjetno ne bo najbolje ne?

Samo da te opozorim; do akumulatorja je zelo težko priti. Moraš dvigniti tank, za kar moraš odviti mislim da oba (levi in desni) oklep. Lahko pa tank enostavno odviješ, samo moraš potem odstraniti vse cevke s tanka da prideš do akumulatorja.

Moj nasvet je vseeno, da se zapelješ do prvega serviserja (motor porineš da vžge). Če si iz LJ ti lahko svetujem serviserja k kateremu jaz vozim, je prijazen in pripravljen na vse moje muhe in nevednosti. :OK: tak serviser ima tudi ustrezen polnilec (kolikor so meni razložili nekatere moto akumulatorje ne moreš polniti z vsemi polnilci).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nič ne bomo porivali, če gre slučajno za kako resno napako al pa okvaro. Pride jutri serviser s prikolico po motor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj brat je imel to narejeno, pa ni imel težav. Je pa res, da se ni dosti vozil pri 1K obratih... :blush:

Kje pa si našel podatek o 11A pri 1000 RPM? V SM, ki ga imam jaz, piše samo, da je 14 V/310 W @ 5000 RPM (na strani 2-14).

D.

Ja, sem prebrskal service manual pa res tega podatka nisem našel. Sem pa prepričan, da sva z Juretom gledala en diagram polnjenja akumulatorja in veselo moči porabnikov delila z 12 in seštevala ampere... :? ter prišla do zaključka, da pri mestni vožnji (po LJ - od semaforja do semaforja) zadeva kvečjemu le troši in ne dodaja energije. Pri normalni furi pa se akumulator seveda normalno polni tudi ob dveh lučeh.

Ker se dostikrat vozim le po mestu sem zato odklopil drugo luč in kot že rečeno motor deluje BP.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ekola, bela FZ6 N (se pardoniram zaradi slabe kvalitete slike)

[attachmentid=93566]

post-498-1173769403_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

It's aliveeee :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: Fora je bla v enem kablu, ki je biu slabo spojen oz. prišraufan v tist rele (ali kaj pač je tam), ki se nahaja nad akumulatorjem... Banalno :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To se da enostavno popravit - vsaj na 2005 modelu je del napeljave že narejen...

D.

Jep :grim ..pa še brez velikega šraufanja se da naredit :whistle: ,

če pa hočeš imeti zelo profi in skrito, pa lepo po dancijevem navodilu narediš :OK: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko jo pod sedež dobiš.

Odstrani orodje, vstaviš PP, orodje daj nad PP. Gre sicer za mišjo dlako,ampak gre... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako. Raketa je pripravljena na uporabo, papirjev pa od nikoder... V ponedeljek pa baje sneg :slap: :slap: :slap: :slap: :slap: :slap: :slap: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce bo ze sneg, po mojem sam nekaj ur

jaz ga jutri vecer sestavim, potem pa je bereit za letos

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje imate na vaših faerkah shranjeno prvo pomoč?

Pod zicom, tam kjer je predvideno. :doze:

Meni gre PP brez večjih problemov not :grim

Placa je še za kaj manjšega :P

Popravljeno . Popravil BlueSpeed
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pod zicom, tam kjer je predvideno. :doze:

Meni gre PP brez večjih problemov not :grim

Placa je še za kaj manjšega :P

Pa imaš Tosamin komplet dimenzij 170 X 110 X 70 mm? :hmm:

Ker prejšnji moped komplet mam tudi jaz lahko pod zicem, poleg orodja in videorekorderja... :D

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa imaš Tosamin komplet dimenzij 170 X 110 X 70 mm? :hmm:

Ker prejšnji moped komplet mam tudi jaz lahko pod zicem, poleg orodja in videorekorderja... :D

D.

Meni tud gre pod sedež tanov komplet. Orodje sem pustil na mestu, nad orodje, pa sem prečno stlačil prvo pomoč (treba malo pritisniti sedež), tako, da imam še celo prazen prostor nekje dimenzij orodja :).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa imaš Tosamin komplet dimenzij 170 X 110 X 70 mm? :hmm:

Ker prejšnji moped komplet mam tudi jaz lahko pod zicem, poleg orodja in videorekorderja... :D

D.

Mam še tastari komplet :blush: je stric policaj reko, da če si ga kupo pred uvedbo novih PP, lahko še uporabljaš staro do 2008 :grim .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hello.

Sem novi lastnik FZ6s, letnik 2004.

Mi lahk pomagate kakšne so možnosti, da mi serviser zamenja TPS for free, glede na to da prejšnji lastnik ni dobil obvestila o serijski napaki... Men je pa že enkrat crknu na križišču...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!