Skoči na vsebino

Yamaha FZ 6


-pero-

Priporočene objave

Ima morda slučajno kdo montiran Yamahin alarm na FZ6? Rabil bi navodila za uporabo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lep pozdrav!

sm tut jest ponosni lastnik yamahe fz6 in sm se odloču da jo bi letos mal polepšov s kšnimi led žmigavci, pa me zanima, če je kateri od vas to že počel oz naredu in če je to zelo zakompliciran "poseg", al se da to hitr rešit pa ne rabiš bit glih neki expert zato??

če je že kdo to delov na svoji "zverini" naj mi prosim samo malo opiše, da ne bom kej :slap: :slap: , pa mislim da morš potem tut releje zamenat (da žmigavci enakomerno delajo), ki naj bi bli pa pod sedežem kukr sm bral v priročniku!a se da ta relejček dobit tut pr nas (pri kakšnem električarju)??

upam da tele teme še niste obdelal, če pa ste to že kdaj predebatiral :blush: :blush: , pa mi povejte kje je da si preberem :eek:

hvala pa vsem želim letos veliko varnih kilometrov.... :ninja:

gape

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ima morda slučajno kdo montiran Yamahin alarm na FZ6? Rabil bi navodila za uporabo...

tukaj za mano se nekdo razburja in pravi, da so navodila - veš kje.......v delavnici...... :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tukaj za mano se nekdo razburja in pravi, da so navodila - veš kje.......v delavnici...... :D :D

Service manual imam, če ti kaj prav pride

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tati, a LeoVince že hrumi ?

o seveda, naredila vse še malo več, tako, da ni drugega kot, da mi je J*** dal ključe, zmontiral avspuhe, v petek registracija, včeraj pa prva tura z MB sekcije......, tam si preberi.........lep glasek :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede na kolicine tega modela v SLO............... golf na dveh kolesih. upam da je kvaliteta boljsa. :devil: :P

:chase:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola, FZ druščina!

za FZ6 Fazer, 2004, potrebujem stikalo za start - tisto kar pritisneš da motorček vžge, komplet.. če se komu valja kakšen odvečen doma, prosim cenjen ponudbe na PM :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola Stari,

nč bat, tole ni za mojo dušo ampak pomagam eni drugi, pa še ta bo drug let postala "taprava" :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hellow, ponosen lastnik FZ6-Njke se zanima: Ali je kdo slucajno z nemontiral podsedezhnega akrapoviča in kaj in kako se sliši? No skratka vsaj nek nasvet, kaj bi naredil, da bi moja mashinca malo bolj hrumela...videl sem neke LASER (space) variante..ja pa saj je hudo, samo baje ni najbolj OK za motor..no na dan z nasveti prosim!!!

lp

Jny

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hellow, ponosen lastnik FZ6-Njke se zanima: Ali je kdo slucajno z nemontiral podsedezhnega akrapoviča in kaj in kako se sliši?

Legalno - nič kaj bolj ...

Nelegalno ... imaš pa na voljo marsikater prijem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem slišal akrapota brez tistih vložkov, ki se jih lahko vzame ven in je :OK: vsaj proti original zvoku.

Popravljeno . Popravil jetman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hellow, ponosen lastnik FZ6-Njke se zanima: Ali je kdo slucajno z nemontiral podsedezhnega akrapoviča in kaj in kako se sliši? No skratka vsaj nek nasvet, kaj bi naredil, da bi moja mashinca malo bolj hrumela...videl sem neke LASER (space) variante..ja pa saj je hudo, samo baje ni najbolj OK za motor..no na dan z nasveti prosim!!!

lp

Jny

Sej neb verjel, če ti povem. :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolikšne pa so kaj cene leovinci-ja ali pa Wings-a ?

leovinci 550 eur

wings 400

100 % to ni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdo ima vse leovinci-ja gor ?

stuhec - jaz ga imam, kaj bi rad vedel :? :?

Kolikšne pa so kaj cene leovinci-ja ali pa Wings-a ?

Leoti - z montažo - 500 evrov,

Wingsi niso homologirani :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej neb verjel, če ti povem. :devil:

daj povej plizzz bom verjel...a full bols al res isto tko kot SiR pravi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa sej ti je sirni prav povedal. Homologiran z demferjem skoraj ni razlike, brez pa :kva2:

Popravljeno . Popravil Tanatos
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!