Skoči na vsebino

Dalmacija


pmodic

Priporočene objave

Jz sm tudi morda zraven, vseeno pa me zanima detajlneje - kakšne plane imaš, od kje do kje in nazaj, točno kakšen stil vožnje, "čik pavze" na tolko in tolko km... :) da se ne bomo potem grdo gledal, hehe

ajd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam prav tako namen malo Jadran polagat.... Ko bo cca 15°C se mislim z mojo drag spustit vse do Dubrovnika. Ponavadi se vozimo na enodnevne fure okol Velebita do Zadra in nazaj, tokrat bi se pa peljal nekje do Makarske, tam prespal, se naslednji dan odpravil proti Dubrovniku. Že kr nekaj let se nisem peljal ob Neretvi... Pogrešam...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam prav tako namen malo Jadran polagat.... Ko bo cca 15°C se mislim z mojo drag spustit vse do Dubrovnika. Ponavadi se vozimo na enodnevne fure okol Velebita do Zadra in nazaj, tokrat bi se pa peljal nekje do Makarske, tam prespal, se naslednji dan odpravil proti Dubrovniku. Že kr nekaj let se nisem peljal ob Neretvi... Pogrešam...

To zna biti zanimivo...možno da bi se ti pridružu..a to za vikend si mislil...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To zna biti zanimivo...možno da bi se ti pridružu..a to za vikend si mislil...

ne vem če ravno čez vikend Pač ko bo vreme in čas... najverjeteneje pa kr za 3 dni. Malo za oddih in inspiracijo za zaprej,,,

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

To bi pa še mene in mojo bolšo polovico zanimalo. Par dni do Dubrovnika pa nazaj. Najraje bi šel med 25.4 in 1.5, ko imava dopust...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Živjo.

Sej malo višje sem že spraševal...

Enkrat med tednom, najbrš torek ali sredo, imam namen it dol po Jadranski magistrali, tja proti Zadru in nazaj... bi se kdo želel pridružit? ker med tednom je težko koga najt.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Med 6. in 9 majem planiram en road trip po jadranski magistrali in me zanima če ima kdo kaj kontaktov kjer bi se dalo prespati z garažo za motor.

Recimo nekje okoli zadra, splita in dubrovnika.

Kakršni koli kontakti bi pršli zelo prav.

Tnx v naprej

lp

A

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo.

Sej malo višje sem že spraševal...

Enkrat med tednom, najbrš torek ali sredo, imam namen it dol po Jadranski magistrali, tja proti Zadru in nazaj... bi se kdo želel pridružit? ker med tednom je težko koga najt.

A se ne bi zmenli za soboto? S kolegom sva že nekako zmenjena, da greva.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se ne bi zmenli za soboto? S kolegom sva že nekako zmenjena, da greva.

Ja lahko... itak nimam časa čez teden.

Sicer se že neki dogovarjamo za soboto tako, da nevem še?

Ti napišem kšn PM prot konc tedna, a velja?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Med 6. in 9 majem planiram en road trip po jadranski magistrali in me zanima če ima kdo kaj kontaktov kjer bi se dalo prespati z garažo za motor.

Recimo nekje okoli zadra, splita in dubrovnika.

Kakršni koli kontakti bi pršli zelo prav.

Tnx v naprej

lp

A

Midva z mojo sva se ravno danes vrnila iz Dubrovnika. V okolici Zadra priporocava Vilo Vilma v Sukošanu, dobra cena, zelo čisto, garaže sicer ni, ampak si parkiran na ograjenem dvorišču pred hišo.

V Dubrovniku nisva imela take sreče, tako da nimam kej za priporočit :).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Sandko, ali ste že šli na tole turo po jadranki ali se še dogovarjate?

Jaz bi šel naslednji teden enkrat med 25.4. in 2.5. (prvomajski prazniki), po možnosti za več dni in do Dubrovnika. Bi se kdo pridružil?

Samo upam da bo vreme :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Midva z mojo sva se ravno danes vrnila iz Dubrovnika. V okolici Zadra priporocava Vilo Vilma v Sukošanu, dobra cena, zelo čisto, garaže sicer ni, ampak si parkiran na ograjenem dvorišču pred hišo.

V Dubrovniku nisva imela take sreče, tako da nimam kej za priporočit :).

V petek grem v Sukošan. Je kaj težav? V medijih sem zasledil da je v okolici Zadra kar nakaj huliganskih izpadov zaradi obsodbe njihovih generalov.

Sam sicer mislim, da je stvar prenapihnjena ampak me zanima ker pride v nedeljo za mano moja boljša polovica z hčerjo in nebi rad imel težav.

Hvala za odgovor Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V petek grem v Sukošan. Je kaj težav? V medijih sem zasledil da je v okolici Zadra kar nakaj huliganskih izpadov zaradi obsodbe njihovih generalov.

Sam sicer mislim, da je stvar prenapihnjena ampak me zanima ker pride v nedeljo za mano moja boljša polovica z hčerjo in nebi rad imel težav.

Hvala za odgovor Robert

Midva nisva opazila nobenih posebnosti, pa sva se vozila po Zadru, Sukosanu, Biogradu, Splitu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Nič bat zaradi Gotovine :)

Sem bil v njegovem kraju, Pakoštane, jedel in spal in je bilo mirno, a polno plakatov in večjih obeležij. Kjer je nekoč visel Tito, je zdaj pač Ante.

Ceste skoraj prazne, prijetno toplo in dovolj hladno za gumo, da je ni pojedlo.

p5070380.jpgp5070331.jpgp5050061.jpg

p5060157.jpgp5060252.jpgp5070359.jpg

"par" slikic pa še tu.

https://picasaweb.google.com/snecer/KorkyraNegra#

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

V tednu od 4.7-10.7 grem najverjetneje do Dubrovnika, planirano 3 dni za turo. 1.dan do dol, prespat, 1 dan tam (pa mogoče trip v Črno goro, ostalo

kopanje in mesto), prespat in 3.dan domov. Rezervacijo za sobo bom naredil prek neta, da me čaka. Edini problem je morebiten dež, ne pa ovira.

Soba pride 26eur/noč, je pa za 2, tako da če se želi kdo pridružit/pozna koga, lepo vabljen s svojim bike-om. Sicer gre moja malenkost.

Sam vozim športno, občasni postanki po 5-10 min recimo. Datumi so fiksni, ker imam takrat dopust.

Naj ne zveni kot reklama, ampak- družba nikoli ne škodi :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Jutri se trije odpravljamo na 4 dnevno furo pa dalmaciji in nazaj grede po hrvaški obali do slovenije..Če sličajno opazite 2 na črnih Z-jih in enega na črni Hornetki le pomahajte,pivo vam ne ubeži ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo,

Ta konec tedna bi šel na izlet do Zadra in nazaj. Možen odhod v soboto zjutraj ter nato povratek v nedeljo. Če bi se želeli pridružiti mi sporočite na slavko@slavkod.com. Ali pa na 041603330.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Jaz grem naslednji teden (če bom vse zrihtal v službi) od Kopra do Zadra in potem tam na trajekt za na otok, na obisk h prijateljem.

Dol mislim peljat po Jadranski magistrali. Za nazaj pa me zanima, če obstaja višje kakšna druga, seveda ravno tako slikovita pot? Notranjost Hrvaške poznam slabše kot obalo... Seveda avtocesta odpade.

Ali pa se mi splača tudi nazaj po isti poti?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole ruto na sliki sem prevozil 10.7. Do Karlobaga sem šel po jadranki, ker odsek ceste med Sv, Rokom in Gračcem obnavljajo in so občasne zapore.

post-7865-0-50176000-1311577223_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Par dni nazaj sem se vrnil iz Cavtata pri Dubrovniku, če se odpravljate dol na blef,brez rezerviranega prenočišča, ste brez skrbi,kajti vsakih par metrov stoji nekdo z listom v roki na katerem piše: apartma, rooms, cene od 25 do 50 € na noč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

oj

A se mogoče komu od vas sanja, kje bi bila tale cesta? Mora biti nekje v širši okolici Zadra nekje v hribih, je pa očitno neka stara cesta, prelaz, s kamnitimi bloki ob njej. Po njej vozijo tud etapo Rally Dalmatia, ki ga organizirajo Nemci.

post-1406-0-74109400-1313054176_thumb.jpg

post-1406-0-31777700-1313054186_thumb.jpg

post-1406-0-30307800-1313054195_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne me držat za besedo, a se mi dozdeva, da je ta cesta speljana čez Velebit, tam v bližini predora Sv. Rok. Poglej na zemljevidu strica Googla ali pa na Google Earth. Tam se bi mogoče našle še kakšne slike te ceste.

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!