Skoči na vsebino

Kultura pisanega sporocila


Priporočene objave

Padrino, svetoval bi slednje:

pozorno opazujte učke cenjene Ice Lady.

Če so benigni, v glavnem ni razloga za preplah.

Če so pa, bognedaj, maligni, potem je za vsak preplah po vsej priliki že daleč prepozno.

Zategadelj, padrino, skulirajte se in sprejmite kismet/fatum/moiro/heirmarmene/etc v kakršnikoli obliki in razpoloženju vam že prihaja nasproti.

Vse ostalo je scanje proti vetru, z jakostjo precej beaufortov, pa pardon na izrazu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

originalcitat ice lady: "....ka te bom zaj glih zbila...."

:blink:

kaj sem naredil narobe?! :huh:

......ceprav je izraz v ockah vec kot benign...... dottore,zmeden sem.mislite da bi to bile posledice "dopusta" v castitljivih sobanah zdravja?! :mellow:

BTW: vedno bolj mi grozi z vsemi mogocimi posledicami,pod pogojem,da ne izbrisem prve alineae tega dopisa.najbrz upraviceno,a vendar ;) ..... kot receno zlehtnoba je vedno mocnejsa......in pumpica seveda tudi.brez enega ni drugega. B)

BTW 2: ze pravi,da me obozuje....... now go figure women! :wacko: :blink:

a vseeno...... pase :D B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

originalcitat ice lady: "....ka te bom zaj glih zbila...."

Hja, tule mi malce narobe hodi nepopolno poznavanje plemenite štajerske šprahe.

Je bolj grozeče "zbila" ali "fsipala"?

No, po mojem mnenju pravega razloga za paniko vseeno ni.

Še vedno so na razpolago posebno hitre Nike superge (seveda pričakujem skromno nadomestilo za EPP), da o banditu 1200 sploh ne govorim.Torej, brez panike, kot bi rekel J.H. skozi usta dobrega vojaka Švejka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim, da je tema zdrzala skoraj dve strani, preden smo lahko s stila pisanja presli na spolno zivljenje posameznikov. No sej, pocas, se mal, pa bomo ze na tri zaporedne on-topic strani prsli. Mogoce se ne danes, verjetno ne jutri, ampak kmalu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..presli na spolno zivljenje posameznikov. No sej...

to se na tem forumu vedno zgodi skoraj v vsaki temi

:D

saj se ne moremo (by Padrino) kot pijani plota držati izključno tem - sem in tja "zdrsnemo" iz teme, kot pač v normalnih človeških pogovorih in kasneje spet preidemo na "zapovedano" temo

mislim, da povsod rabimo malo življenjske soli tj humorja, saj bi brez tega bilo čitanje foruma bolj dolgočasno od branja navodil za uporabo motorja

nekatere osebke to sicer moti in zelo radi dajejo navodila celo po PMjih kaj in kako pisati - v popolnopma zmedenem prepričanju, da je samo njihovo mnenje pravilno in edino zveličavno.. predpisujejo celo uporabo knjižnjega jezika in prepovedujejo razna narečja, slange in podobne izrazne zmožnosti, neupoštevajoč pestrost populacije Motosveta, ki zajema vse lastnike motorjev, kar pa definitivno ni povezano z znanjem jezika (mimogrede: v SLO imamo 4 knjižne jezike - yes, ne boste verjeli, da je tako - in prepričan sem, da jih zelo malo od vas zapovednikov obvlada vse 4 - nekateri jih celo POPOLNOMA nič ne razumejo !)

taisti osebki so v svoji zanesenosti popolnoma nezmožni opaziti, da se koristne informacije vedno pojavijo v samem začetku neke tematike, izreedno redko v kakem kasnejšem prispevku.. ko se informacije "izpojejo" in ni več kaj koristnega napisati, pa se po navadi začne hecanje, nabijanje ipd

tako je to, da " zaradi nabijanja ni mogoče najti koristne informacije", več ali manj izgovor za poveličevanje lastnega ega in polaganje blažilnih obkladkov na rane lastnih manjvrednostnih kompleksov

in resnično, kot je že omenjeno, so ravno taki prispevki zares odveč

nekateri so omenili še "ZAHTEVO po malo več spoštovanja.."

s tem se načeloma strinjam - pogojno seveda

spoštovanje do neke osebe ni nekaj, kar ta oseba prinese seboj na svet - večinoma si moramo to lastnost ljudje "prislužiti":

- ali s svojim delom, izobrazbo, izkušenostjo.. take ljudi imamo po navadi radi in jih spoštujemo ob enem

- ali z agresijo, grožnjami, maltretiranjem - temu rečemo strahospoštovanje in beseda sama pove dovolj, da vemo:

take ljudi mrzimo, sovražimo in si želimo, da jih ne bi bilo

v upanju, da ne bo zagovornikov "svete vojne za čistost Slovenščine in prispevkov na forumu" pograbila nekontrolirana tupirišičevska jeza, in da bi mi hoteli kaj hudega storiti ob srečanju na 3M, vam vsem želim še veliiiko zabave

ob mojem "nabijanju"

:D

Popravljeno . Popravil 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljam Dave-a med moderatorji motosvetovega foruma!

Ich bin ein motosvet-iner! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!