Skoči na vsebino

Cigareta


dave the wave

Priporočene objave

... je bila skrinjica že prepolna in je biserček padel,...

Ah, ah... svilnato lesketanje biserčka na prsih skrivnostne dame... izpod beneške krinke švigajoči pogledi... napol drzni, napol sramežljivi...

Rafinirano in dražljivo.

Alexandre Dumas, eat your heart out!

Cartika rulzzzz! :naughty: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BUUUM!

Prebudil se je ves moker od potu in srce mu je panično plahutalo...

"Kje za vraga sem?" je bila njegova prva misel, ko je zbral na kupček drobce razbolelih možganov.

Poskusil je odpreti oči, pa ni šlo. Bile so zlepljene. Počasi je dvignil roko, si pomencal desno, zdravo oko in ga s prsti razprl. Tema. Nekje v kotičku vidnega polja je zanihalo par zelenkasto svetlikajočih se točk. Glasbeni stolp??

Zaprl je oko in se skušal zbrati. V glavi mu je rojilo za dober panj čebel.

Potipal je okrog sebe in ugotovil, da leži v samih spodnjicah na nečem ščetinastem. Koža divjega prašiča... brunarica... silvestrovanje...

Megleno se je spomnil slammerjev, s katerimi je začel. Piva iz neke majhne zasebne pivovarne. Brinjevca, s katerim je "presekal". Žveplanega belega vina, po katerem mu je postalo slabo in se je skozlal... kam že???...

Šit!

V spomin so mu priplavale polne, obetavne rdeče ustnice. Za spoznanje naprej štrleči, zdravi zobje. Jeziček, ki je nagajivo švigal med njimi. Menda tudi med njegove ustnice... Suzana, Sabina, Simona...? Kako za hudiča ji je bilo ime? Prvič jo je videl v družbi in popolnoma ga je prevzela s kačastim zvijanjem telesa, ko sta plesala. Spomnil se je njene zadnjice, ki mu je nihala pred očmi, ko ji je skušal slediti v prvo nadstropje. Dokler mu ni zmanjkalo stopnic. Buška na čelu... odrgnjeno koleno... to bo to.

V krčevito stisnjeni levici je začutil nekaj gladkega, okroglega. Steklenica. Nagnil jo je in goltal. Ogabno. Lepljivo. Sladko. Liker? Bolje kot nič.

Kadil bi. Potipal je po tleh okrog sebe in nekje ob glavi našel zavojček s tremi svaljki. Pretrdimi da bi bile cigarete. Cigare? Kdo jih je že kadil? Ni važno...

Vtaknil je svaljek med ustnice, z zaprtimi očmi prižgal vžigalnik, ki ga je našel poleg zavojčka, pritaknil in poželjivo sesal.

"Ta svinjarija sploh ne vleče!" je pomislil, ko je zaslišal sssssssssss....

Odprl je oko in zagledal čudno iskrenje na koncu svaljka.

V paniki ga je skušal izpljuniti. Ni šlo. Njegove ustnice so bile lepljive od likerja...

BUUUM!

Prebudil se je ves moker od potu in srce...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

»Izgini!!! Sem ti rekla, da izgini…. Preklet bodi!!!!!!« so bile ženske nemočne besede iz temne ulice predmestja….

____________________________________________________________________

Kot vsak dan, sem tudi tokrat odšla v službo in popoldan opravila vse, kar je bilo za storiti. Zvečer sem se naličila, oblekla in odšla v bar, kjer sem se kot običajno usedla kar pri šanku.«Dvojna vodka ….kot običajno« je zamrmral natakar in mi nejevoljno porinil pijačo pred nos. Bar je bil dolgočasen, v predmestju, kjer se ni dogajalo veliko…: ljudje v njem so se neizmerno dolgočasili, komaj sem jih videla, ovite v meglo cigaretnega dima…. edina svetla točka je bila zaprašena televizija, ki ne neodvisno od okolja predvajala oddajo z idealimi ljudmi in družinami, z uspešnimi podjetji, lepimi hišami, srečo in ljubeznijo….. Bila je ena runda, druga runda, tretja runda…«Kako bi bilo, če bi jaz bila uspešna, imela ljubečega moža, jahto na Krku, vikend na Kaninu…………»in sanje so razblinile: «Kar pije dama…!« odločen glas neznanca, ki je vstopil. Nisem se hotela ozirati nazaj, saj sem vedala, da bom slej kot prej zavohala feromon, ki zna biti tako oduren….. »Mmmmmm…….« je prijetno pobožalo, ko je neznanec prisedel tik poleg mene na barski stolček. Ozrla sem se vanj in zagledala njegove oči, ki so nenedoma povzročile….

»Dober večer……tukaj pa še vas nisem videla….« sem izdavila. »Saj sem prvič…..in izgleda, da mi ne bo žal…..obiskal sem prijatelja iz osnovnošolskih klopi…..živi tukaj v bližini…..«. Ko sem končno dobila nekaj časa za opazovanje, se zagledala moškega, ki je bil situiran. Tipični Prada čevlji, IWC na močnem zapestju, obleka se je na mero prilegala širokim ramenom….. »So to sanje ali resničnost….???«

V teku noči sva popila še in še….. bil je prijazen, duhovit……. človek s televizije……..družina, otroci, hiša..….

Bar je bil že zaprt in pogovora ni bilo ne konca ne kraja, ko mi je glava klecnila z roke, podprte na šank:« Vrti se mi….. ne morem več….. me lahko spremljaš….slabo mi bo…..« Neznanec, ki ni izdal svojega imena me je prijel pod pazduho, prijem je bil grob. Natakarju je siknil:«Daj odkleni že ta vrata…«. ….

»Aaaaaaaauuuu« bila je bolečina, ki sem jo nenadoma čutila v mednožju, zavedla sem se, da sem prislonjena na steno zakotne ulice, kjer so bili smetnjaki prepolni in začutila sem oster vonj razpadajoče hrane, pomešan s parfumom neznanca……..Ni nehal, močne mišice zadnjice …..dokler se utrip ni umiril…..«Ne pozabi plačati natakarju za zapitek nocoj, čistilnico za tvoje kozlanje bom pa že zmogel….«

»Izgini……....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, no....runda seksa ga pa podaljša za 10 min.......pač moramo malo več seksat, da zglihamo zadevo.... :naughty:  :P  B)

Alla B)

A to tut za ONANIRANJE vela????????? :? :? :? :?

Popravljeno . Popravil klimbra
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Raziskave so pokazale, da redno samozadovoljevanje pri moških preprečuje raka na prostati....... :rolleyes: Za kaj drugega pa žal ne bi vedela..... :rolleyes: B)

Alla B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja a sploh obstaja dons se kaka stvar k ne povzroca raka?? studiram da bi nehu dihat, zrak je itak onesnazen...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot kaže, raka na prostati ne bom imel... :lol1:

razumem......ti ga drka punca.......pa padeš iz te kategorije.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Raziskave so pokazale, da redno samozadovoljevanje pri moških preprečuje raka na prostati....... :rolleyes: Za kaj drugega pa žal ne bi vedela..... :rolleyes: B)

Alla B)

:yea2: :yea2: :yea2: :yea2: :yea2:

Sam žulji na dlaneh postanejo problem!!!! :( :( :( :( :( :( :? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot vsak dan, sem tudi tokrat odšla v službo in popoldan opravila vse, kar je bilo za storiti. Zvečer sem se naličila, oblekla in odšla v bar, kjer sem se kot običajno usedla kar pri šanku.«Dvojna vodka ….kot običajno« je zamrmral natakar in mi nejevoljno porinil pijačo pred nos........

Ejejejej... moja cartika..... :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cigareta ..... nadaljevanje

V prebujajočem se junijskem jutru se je po ozkih ulicah mestnega središča odpravljal domov. Ulice, do katerih sončni žarki jutranjega sonca nikoli ne zaidejo, so se kazale v svoji žalostni zaspani podobi. Brez običajnega vrveža ljudi, brez leska izložb, cestnih trubadurjev, so bile ulice to kar so, osamljene. Prav tako kakor ti redki jutranji popotniki, večinoma zaspanih, resnobnih, sivih obrazov. Roke je potisnil globoko v žepe svojih kavbojk, zmečkana majica kratkih rokavov je visela na njem kot stara cunja, zeblo ga je. Hodil je s sklonjeno glavo ter poslušal topot njegovih lesenih cokljev. Okolice ni zaznaval, njegov svet se je vrtel v njegovi glavi.

A je bilo prav, da je iz njenega majhnega študentskega stanovanja odšel, ne da bi jo zbudil, ne da bi pustil sporočilo? A je bilo prav, da je k njej prejšnjo večer sploh šel? Vihar misli mu je rojil skozi glavo, veter mu je premetaval čustva, srce mu je divje razbijalo. Poskusil se je zbrati, a nič ni kazalo , da se bo njegov nemir pomiril. Pospešil je korak, poskusil je pobegnit svojim mislim, svojim čustvom. Še bolj se je koncentriral na topot svojih cokelj, spominjal ga je na ritem hard rocka, ritem, ki ga je v takšnih trenutkih običajno pomiril. Po kamnitih stopnicah se je spustil proti lentu in na svojem begu je imel le željo, čim prej domov....

"Hej!!!" A? Ustavil se je, dvignil je pogled, ter se obrnil. Zagledal je cestnega pometača, ki ga je jezno gledal:"Ke te s tabo je, a po oblakih hodiš? Glej ke si mi napravo!" Spustil je pogled ter opazil, da je ubogemu pometaču pravkar razbrcal kup smeti. Na kratko se mu je opravičil, ter odšel, zdaj z dvignjenim pogledom. Kaj je zdaj to bilo? En cestni pometač mu je dal vedet, da se mora prizemljit? Nasmejal se je. Naprej je hodil sproščeno, v izjavi starca je čutil neko ironijo življenja. Hoja v oblakih, ki se konča v smeteh? Smehljal se je, ter odkimal sam sebi. Hodil je po nabrežju Drave, ter začel zaznavati okolico, vso lepoto jutra. Vsedel se je na majhno klopco, ter opazoval reko, ki ga spremlja od otroštva. Iz žepa je izvlekel zmečkano cigaretno škatlo, to isto od sinoči. A_a, prazna je. Pa kaj, pa pač ne bo kadil. Dovolj ga je pomirjala reka, ter lesk jutranjega sonca, ki je začelo vzhajati iza hribovja v daljavi. Dravski mostovi so v tej jutranji svetlobi metali po gladini reke dolge sence. V igri senc, sončnih žarkov in gladine so se ustvarjali majhni biseri. Zdelo se mu je, da se sonce in reka igrata.

Moral je sinoči k njej, tako so mu narekovala njegova čustva. Vedel je, da si ga tudi ona želi, hrepenenje je bilo obojestransko. Rad jo je imel, a ni vedel kako globoka je njuna vez, ne kaj ima za pričakovat. Ni vedel, a si ga bo zjutraj še želela, ali ne. Bal se je razočaranja in ta strah ga je odgnal. Je bil to strah ali nemoč zaupati? Je sploh imel pravico kaj pričakovati? A ljubezen govori o trajanju ali o večnosti?

Čutil je da je zamočil, pa vendar... tudi naslednji dan bo sonce vzšlo, tudi naslednji dan bo reka tekla...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He he  :devil:  :D ... Cartika ...  O:-)  :grrr  :004

:huh: :o <_<

Bei dem Symbol der Verwandlung muß man zwischen der freiwilligen und der unfreiwilligen unterscheiden. Verwandlungen in Tiergestalten finden sich schon in den Sagen des Altertums. Hier handelt es sich meist um freiwillige Verwandlungen. Oft nutzten Göttinnen und Götter den Tierkörper um mit Menschen in Kontakt (meist sexuellen) zu treten. So verwandelte sich zum Beispiel Zeus in einen Stier, um Europa zu entführen.

In der Literatur wird viel über die Gründe zu Gregors Verwandlung spekuliert. Einige betrachten sie als eine Bestrafung. :kva2: :kva2: :kva2:

____________________________________________________________________

No, g. F. K. je izbral Gregorja, sicer bi ob njegovi smrti ugotovili, da Židje umirajo od Pipsa....

In hvala Bogu in še komu, predvsem pa sebi, da nisem pisala svojih memoarov, saj sem vendar CARTIKA....... ljubčki pa so mi bili vseeno všeč, pa ne zdaj rečt, da sem ....

:wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slučajno sem padel v to temo in samo toliko:

Da ne bi imel kdo kaj proti :wub: pušačicam :P :P !!!

A ne da? :yea2:

Cigareti so pa itak samo vaja! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni vedel, a si ga bo zjutraj še želela, ali ne. Bal se je razočaranja in ta strah ga je odgnal. Je bil to strah ali nemoč zaupati? Je sploh imel pravico kaj pričakovati? A ljubezen govori o trajanju ali o večnosti?

Čutil je da je zamočil, pa vendar... tudi naslednji dan bo sonce vzšlo, tudi naslednji dan bo reka tekla...

Daj, Dave, ne nas zdaj tu nategovat... kdaj bo spet nadaljevanje ???

:kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tesno drug ob drugem sta sedela na kamnitih stopnicah. Tik ob njunih nogah se je lenobno vrtinčila reka in s komaj slišnim plivkanjem odnašala zrcalne podobe trenutkov nekam pod most in naprej v preteklost.

Očaran je strmel v zlatkastordečo večerno svetlobo, ki je skozi čipkasto prepletene, komaj ozelenele veje žalujk risala filigransko krono okrog njenega ljubkega obličja.

"Princesa..."

Misel ga je za hip presenetila. Ni verjel v pravljice.

Segel je po njeni dlani in prepustila mu jo je. Toplo, živo, z lahno trepetajočimi prsti.

Z zaupljivim pogledom v očeh se je pomaknila še za spoznanje bliže. Skozi prosojno tkanino njene poletne haljice je zaslutil v voljno toplino vklesane obrise njenega telesa.

Njune ustnice so bile blizu, preblizu da bi se lahko uprl skušnjavi. Zaprl je oči in za hip okušal njen mladostni vonj. Drsel je naprej, po milimetrih, vse do mehkega dotika, ki mu je prihajal nasproti.

Njeno telo se je napelo, se usločilo v drhteč lok, njena dlan vztrepetala in le trenutek za tem čudno breztežno obmirovala v njegovem naročju...

Pljusk...

Odprl je oči in se nerazumevajoče zazrl v drobno, gladko ročico, ki je pojemajoče utripala s prsti in razkrivala plavalno kožico med njimi. Na mirni gladini reke so se širili krogi in izginjali v vse gostejšem mraku pod povešenimi krošnjami žalujk.

"Žabja princesa..."

Misel je švignila skozi eno uho noter, skozi drugo ven in spotoma povzročila le blažji potres v njegovi zavesti. Ni verjel v pravljice.

Prižgal je cigareto in skozi modrikasti dim dolgo opazoval žabji krak, ki ga je zamišljeno vrtel med prsti. Potem je zavzdihnil in ga z malomarnim gibom frcnil skupaj z ogorkom v črnikastozelene vrtince.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prižgal je cigareto in skozi modrikasti dim dolgo opazoval žabji krak, ki ga je zamišljeno vrtel med prsti. Potem je zavzdihnil in ga z malomarnim gibom frcnil skupaj z ogorkom v črnikastozelene vrtince.

Kako kruto...... :( :( ubožica.....

Daj popravi ta tazadnji del..... UEEEEEEEEEE !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
Ne bo šlo, žal.

Lahko si pa sama popraviš tazadnji del po lastnem okusu. Ni prepovedano.

Cartika ni bila sposobna popravit zadnjega dela. Dejansko pa mi je Pepejeva zgodba zelo všeč v izvirni obliki.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cartika ni bila sposobna popravit zadnjega dela.

Nič hudega, prjatu. :friend1:

Men itak ni bla všeč. :xx:

p.s.

Zgodba, mislim. O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men itak ni bla všeč.  :xx:

Zgodba, mislim. O:-)

Kul! :)

Kdaj bo tvoja na ogled?? .) :rolleyes:

(zgodba mislim)

Popravljeno . Popravil PEPE
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cartika ni bila sposobna popravit zadnjega dela. Dejansko pa mi je Pepejeva zgodba zelo všeč v izvirni obliki.

Ne res nisem sposobna umetničiti in prirejati zgodbe na drugačen način, kot je bila zamišljena... in enako spoštovanje do sadov domišljije pričakujem tudi od drugih....

:kva2:

PS: Dostojanstvo je nekaj, do česar prideš tudi z zdravo mero samospoštovanja......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!