Skoči na vsebino

Smetenje in časovno omejene objave??? (PREDLOG)


Priporočene objave

Ker je po forumu že toliko smeti, da počasi postaja neuporaben, mi je na pamet padla tale ideja.

Kaj ko bi že pri pisanju objave lahko določili, naj se objava po določenem času sama briše.

Večina piscev namreč natančno ve, da je njihova objava, čeprav v tistem trenutku mogoče zanimiva, simpatična in duhovita, dolgoročno povsem nepotrebna in moteča. Taki objavi bi pisec postavili rok, po katerem naj se samodejno briše. Rok bi bil lahko podan v urah, dnevih, ali pa vezan na rok trajanja neke druge objave.

Ne vem, če bi ti, ki vsepovprek smetijo, znali in hoteli tak (samočistilni) način smetenja uporabljati, vendar poskusiti ni greh.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In v polovici mojih postov bi bilo napisano: This message will self-destruct in 24 hours! :D :lol: ;)

Meni je ideja všeč samo ne verjamem, da je tako lahko izvedljiva... :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobra ideja!

Če bi lahk uporabniki sami izbiral dobo trajanja objave, bi lahko blo manj smeti na forumu.

Še dobr, d je Ice (po dolgem času) začel delat red.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malce satiričen odgovor: Ljudje tudi sanjamo o potovanju na Mars in med zvezde. Glavno vprašanje pa ostaja kako uresničiti to. :D :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malce satiričen odgovor: Ljudje tudi sanjamo o potovanju na Mars in med zvezde. Glavno vprašanje pa ostaja kako uresničiti to. :D :D :D :D

Neil Codeine Armstrong :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Neil Codeine Armstrong :)

Sicer pa, kdo bi sploh obiskal in se prijavil na forum , če bi bilo samo 1000 sporočil. <_< :rolleyes: :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malce satiričen odgovor: Ljudje tudi sanjamo o potovanju na Mars in med zvezde. Glavno vprašanje pa ostaja kako uresničiti to.  :D  :D  :D  :D

Kažipot do Marsa: :D

1. V bazo (k tabeli Objave) dodaj polje (tipa DATETIME), kjer bo vpisano, kdaj se lahko objava briše.

2. V vnosno masko dodaj polje, kamor bo uporabnik vpisal čas trajana objave (ob potrditvi dodaj k trenutnemu času in vpiši v zgoraj omenjeno polje).

3. Izpis objave popravi tako, da se bo po potrebi izpisalo še "objava bo brisana "+ podatek iz polja omenjenega v 1. točki.

4. Napiši proceduro (en zelo enostaven SQL stavek), ki iz baze briše vse objave s poteklim rokom trajanja.

Če je to izlet na Mars, grem jaz vsak dan na rob vesolja, s sosednjim vesoljem odplešem tango in se vrnem nazaj! :D

Je pa tud res, da me je za tak ples treba motivirat! :P

Popravljeno . Popravil premza
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker je po forumu že toliko smeti, da počasi postaja neuporaben, mi je na pamet padla tale ideja.

1a) kode ne smemo spreminjati

1b) tudi če bi jo lahko, bi jo morali pri _vsakem_ upgradeu

2) imam drug predlog - se javiš za moderatorja? :D

Sicer pa --- neuporaben?? Si iskal kaj po drugih velikih forumih, npr. mobisux, sahara-info.ch itd..? Se mi zdi, da se naše "resne" kategorije kar dobro držijo... Zahvaljujoč seveda zvestim in pridnim moderatorjem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. V bazo (k tabeli Objave) dodaj polje (tipa DATETIME), kjer bo vpisano, kdaj se lahko objava briše.

2. V vnosno masko dodaj polje, kamor bo uporabnik vpisal čas trajana objave (ob potrditvi dodaj k trenutnemu času in vpiši v zgoraj omenjeno polje).

3. Izpis objave popravi tako, da se bo po potrebi izpisalo še "objava bo brisana "+ podatek iz polja omenjenega v 1. točki.

4. Napiši proceduro (en zelo enostaven SQL stavek), ki iz baze briše vse objave s poteklim rokom trajanja.

Če je to izlet na Mars, grem jaz vsak dan na rob vesolja, s sosednjim vesoljem odplešem tango in se vrnem nazaj!  :D

Je pa tud res, da me je za tak ples treba motivirat!  :P

????? Sploh nič ne razumem kaj si napisal... Kaj je to SQL ? :( :( :unsure: :unsure: :blink: :blink:

P.S.

Pa dober je, kakšen butast predlog je sploh to. Časovna omejitev sporočil. A ste nore gobe jedli al kaj?!? Kakšen bo pa izgledal forum? PRAZEN al kaj?!?

Predlagam nov slogan: motosvet forum -- največji slovenski motociklistični forum s samo 1000 sporočili.

Stara sporočila so kot nekakšna svojevrstna preteklost oz. zgodovina motosveta in motosvetovega foruma.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer pa --- neuporaben??  Si iskal kaj po drugih velikih forumih, npr. mobisux, sahara-info.ch itd..?  Se mi zdi, da se naše "resne" kategorije kar dobro držijo... Zahvaljujoč seveda zvestim in pridnim moderatorjem...

Saj vem, saj vem, drugje je še slabše. B)

P.S.

Pa dober je, kakšen butast predlog je sploh to. Časovna omejitev sporočil. A ste nore gobe jedli al kaj?!? Kakšen bo pa izgledal forum? PRAZEN al kaj?!?

Sam ne me tepst. Obljubim, da ne bom več! :lol:

Mam pa še enga na zalogi. :P

Mogoče bi pa lahko uvedli pravila, da so objave ki imajo:

- več smeškotov kot črk,

- manj besed, kot je letnih časov,

- neverjeten delež samoglasnikov (Oooooooo, Aaaajaaaaaa, ...),

. . .

PREPOVEDANE!

Kršitelje pa potem javno (lahko pred OLP) kamenjamo! :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!