Skoči na vsebino

Izpit A kategorija (neomejeno, omejeno...)


classic

Priporočene objave

21 sm, tko da lahko delam za neomejeno. kako pa je drgač s tem, da je motor zablokiran - a se to da motor zablokirat za tehničn pregled, pa ga nato odblokirat?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da.. Sam je strošek, pa če narediš pizdarijo in to ugotovijo ni fajn... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kok se pa takele crossle za 150-250k SIT splačajo? zanima me predvsem a je z njimi velik stroškov?

sj vem, da je od motorja do motorja drugač ampak me zanima kako je s temi pač 10, 15 let starimi motorji, če se mi splača al je bolj pametn našparat mal več pa kj bolj kakovostnga kupt?

Popravljeno . Popravil Blind
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gledou sem na internetu (na tisti strani z rabljenimi prevoznimi sredstvi - sj veste kira) enga Kawasakija KX 125 za 1.050,- EUR. je pa 125 ccm, 1 valjni, 2 taktni, letnik '97. a tak naj ne bi bil dober za občasno vožnjo okol mal po gozdovih itd., nič prou na hard?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kok se pa takele crossle za 150-250k SIT splačajo? zanima me predvsem a je z njimi velik stroškov?

sj vem, da je od motorja do motorja drugač ampak me zanima kako je s temi pač 10, 15 let starimi motorji, če se mi splača al je bolj pametn našparat mal več pa kj bolj kakovostnga kupt?

tukaj je govora o izpitu in ne o nakupu motorja :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm, danes klical na Relax. Tam je cena za uro vožnje za izpit z omejitvijo 28€ (študentje, dijaki) :glare: ... ko sem vprašal kako je z tem da delaš z svojim motorjem mi je večkrat zatrdil da imajo svoje, tako da nisem izvedel nič.

Poklical sem tudi na Mazzoni, kjer je ura 21€ (enotna cena za vse)

Mogoče kdo ve kaj več o mazzoniju? Ker imam izkušnje samo z Relax-om..

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz ravno zdaj delam izpit za 125ccm (ker sm še premlad za kj več) pa bom skupno z usemi izpiti pa predavanji pa to dal okrog 80 000sit cca 340€. Tu je všteto vse od a do ž.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 8 mesecev pozneje...

evo.. jaz ze odstevam, loci me se natanko 40 ur do izpita za A brez omejitve.. kok je tezko motor doma gledat k se clovk ne sme vozit :headbang: :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej tak vreme ni, tak da mormo tud drugi sam gledat motorje ;)

Drugače pa velik sreče pol na izpitu!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej tak vreme ni, tak da mormo tud drugi sam gledat motorje ;)

Drugače pa velik sreče pol na izpitu!

Sej grem samo po stempl na UE.. izpit ze mam, drugace pa hvala vseeno :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja, nisem čisto razumel :blush:

Zdej bo šele hudo, ko bo izpit + motor, pa cesta ne bo prava (poledica)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja, nisem čisto razumel :blush:

Zdej bo šele hudo, ko bo izpit + motor, pa cesta ne bo prava (poledica)

hehe.. ce sm zdrzal pol leta bom pa se te dva mesca :).. skuter pa laufa nonstop ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mugoče tuki kdo točn ve a izpit za 25kW dobiš dve leti po opravljenem izpitu za 125 al ga dobiš pr 18ih...ker od usazga drugač slišm :glare:

Popravljeno . Popravil _N3jC_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mugoče tuki kdo točn ve a izpit za 25kW dobiš dve leti po opravljenem izpitu za 125 al ga dobiš pr 18ih...ker od usazga drugač slišm :glare:

dve leti po opravljenem izpitu, se pravi tudi če si 18 star, lahko samo počakaš, da mineta dve leti od izpita A1

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dve leti po opravljenem izpitu, se pravi tudi če si 18 star, lahko samo počakaš, da mineta dve leti od izpita A1

a pol 100% k dons mi je spet en nabiju da to dobiš kao pr 18ih :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dve leti po opravljenem izpitu, se pravi tudi če si 18 star, lahko samo počakaš, da mineta dve leti od izpita A1

Tako je :rolleyes:

Jaa, nabijal so ti.

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mugoče tuki kdo točn ve a izpit za 25kW dobiš dve leti po opravljenem izpitu za 125 al ga dobiš pr 18ih...ker od usazga drugač slišm :glare:

mislim da je 2 leti izpit za 125ccm IN 18 let

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim da je 2 leti izpit za 125ccm IN 18 let

ja sej itaq ti ne more 2 leti pretečt pred 18im letom, ker za 125 lohk nardiš šele pr 16ih ane

Popravljeno . Popravil _N3jC_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej itaq ti ne more 2 leti pretečt pred 18im letom, ker za 125 lohk nardiš šele pr 16ih ane

seveda ne, lahko pa izpit naredis pri 17 in po tej analogiji dobis za 25kW sele pri 19

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

seveda ne, lahko pa izpit naredis pri 17 in po tej analogiji dobis za 25kW sele pri 19

čaki jst te zdj ne razumm glih čist...a pol ti pravš da je možno da že tud iz osemnajstimi dobiš za 25kW?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma po dveh letih vozniških izkušenj...pa če je to pri 20 letih.

ja tocno tako:

pogoj za 25kW: moras dopolniti 18 let IN IMETI voznisko dovoljenje za 11kW VSAJ 2 leti

pogoj za A brez omejitve: Dopolnjena starost 21 let

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!