Skoči na vsebino

Izpit A kategorija (neomejeno, omejeno...)


classic

Priporočene objave

Pa saj je logično, veljavnost izpita ni vezana samo na izdajo kartice, ampak na ostale pogoje, kot je npr. ponovno opravljanje zdravniškega izpita. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, lucif3rka said:

Pa saj je logično, veljavnost izpita ni vezana samo na izdajo kartice, ampak na ostale pogoje, kot je npr. ponovno opravljanje zdravniškega izpita. 

Kakšen zdravniški? Saj je samo slika in ponovno plačilo nove kartice. Ni bila poanta v tem, ampak menjat moram na 7 let spet.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 25 minutami, MP3500 pravi:

Teorija: v 8 minutah 40 vprašanj, 100%. :cool: Še malo.

Tako si rešil teorijo ? 

To je za 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 39 minutami, MP3500 pravi:

Točno tak, kak pišen. Za A sem delal.

Čestitke uspešnosti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 urami, MP3500 pravi:

Točno tak, kak pišen. Za A sem delal.

A se nam boš pridružil na dveh kolesih :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 8. 6. 2016 at 12:00, MP3500 pravi:

Teorija: v 8 minutah 40 vprašanj, 100%. :cool: Še malo.

Tut teorija ni več kot je bila včasih, pih :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnjič sem gledal med opravljanjem izpita na poligonu kandidata...ima zdaj država neke čudne finte ??? Tiščanje motorja,da stojiš na motorjovi desni??? WTF ??? Kaj jim seka...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, sesir pravi:

Zadnjič sem gledal med opravljanjem izpita na poligonu kandidata...ima zdaj država neke čudne finte ??? Tiščanje motorja,da stojiš na motorjovi desni??? WTF ??? Kaj jim seka...

Kaj tule ni jasno?

Med porivanjem na cesti imaš tako motor med prometom in sabo...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, schwantz pravi:

Kaj tule ni jasno?

Med porivanjem na cesti imaš tako motor med prometom in sabo...

To je res !Samo veliko lazje obvladas mopi,če si na njegovi levii!plus verjetno niso brez veze tačka ali noge dosegljive z desne ??Al teb normalno,da hodiš okoli težkega mopeda ko stojih le na gumah...To si lahko privoščijo v avtošoli težit,ko imajo mopede z 150kg...pa še tam kandidatom padajo po tleh !!! In ni mi jasno kdaj so ta kretenizem desnega tiščanja ovedli...v praksi,ko nam mopi crkne tak pokličemo nekoga da pride po nas!Tebi je recimo logično,da stojiš na desni?Tezje stisnes bremzo,ker imaš desno roko v takem položaju,nogice nimaš na svoji strani...v bistvu je tebi logično nekaj kar proizvajalcemmotorjev ni ???

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, sesir pravi:

To je res !Samo veliko lazje obvladas mopi,če si na njegovi levii!plus verjetno niso brez veze tačka ali noge dosegljive z desne ??Al teb normalno,da hodiš okoli težkega mopeda ko stojih le na gumah...To si lahko privoščijo v avtošoli težit,ko imajo mopede z 150kg...pa še tam kandidatom padajo po tleh !!! In ni mi jasno kdaj so ta kretenizem desnega tiščanja ovedli...v praksi,ko nam mopi crkne tak pokličemo nekoga da pride po nas!Tebi je recimo logično,da stojiš na desni?Tezje stisnes bremzo,ker imaš desno roko v takem položaju,nogice nimaš na svoji strani...v bistvu je tebi logično nekaj kar proizvajalcemmotorjev ni ???

Človek ti je lepo razložil in ga kurcaš, kot da se je on tega spomnil...

Kurci Borutta pa avtošole...

A štekaš ?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, HD-Dyna pravi:

Človek ti je lepo razložil in ga kurcaš, kot da se je on tega spomnil...

Kurci Borutta pa avtošole...

A štekaš ?

Sem skurco tipa od komisije !!! In mi tudi on na koncu po svojem pametovanju ni znal povedati od kdaj je ta kretenizem!Ne kurcam pa tle koga kot nisem tipa od komisije!Samo razloži mi naj nekdo kako je tak kretenizen mozen tam,kjer naj bi te nekaj naučili

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, sesir pravi:

Sem skurco tipa od komisije !!! In mi tudi on na koncu po svojem pametovanju ni znal povedati od kdaj je ta kretenizem!Ne kurcam pa tle koga kot nisem tipa od komisije!Samo razloži mi naj nekdo kako je tak kretenizen mozen tam,kjer naj bi te nekaj naučili

V SLO je marsikaj možno, čuvaj živce :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, HD-Dyna pravi:

V SLO je marsikaj možno, čuvaj živce :P

Ja sej....sam bedasta je razlaga o tiščanju,ki ga med motoristi v bistvu ni!Učenje tiščanja po parkingu z motorjem na levi mi je vrh kretenizma.Pol ni čudno,da je tok popraskanih mopedov...al je tak zakon zato,da država pobere več davkov,ko "morajo" lastniki kupiti oz popraviti mopi??

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 minutami, sesir pravi:

To je res !Samo veliko lazje obvladas mopi,če si na njegovi levii!plus verjetno niso brez veze tačka ali noge dosegljive z desne ??Al teb normalno,da hodiš okoli težkega mopeda ko stojih le na gumah...To si lahko privoščijo v avtošoli težit,ko imajo mopede z 150kg...pa še tam kandidatom padajo po tleh !!! In ni mi jasno kdaj so ta kretenizem desnega tiščanja ovedli...v praksi,ko nam mopi crkne tak pokličemo nekoga da pride po nas!Tebi je recimo logično,da stojiš na desni?Tezje stisnes bremzo,ker imaš desno roko v takem položaju,nogice nimaš na svoji strani...v bistvu je tebi logično nekaj kar proizvajalcemmotorjev ni ???

Vaja mogoče zahteva malo več motorike, namreč ne pešačiš okoli motorja ampak sestopiš na desni strani. potem nazaj gor in sestop na levi. Zavore pa skoraj ne rabiš, upam, da takrat, ko boš porival, ne misliš dirkati :)

Za logične zadeve so te pa tudi že napotili na pravi naslov...

Popravljeno . Popravil schwantz
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 minutami, sesir pravi:

Ja sej....sam bedasta je razlaga o tiščanju,ki ga med motoristi v bistvu ni!Učenje tiščanja po parkingu z motorjem na levi mi je vrh kretenizma.Pol ni čudno,da je tok popraskanih mopedov...al je tak zakon zato,da država pobere več davkov,ko "morajo" lastniki kupiti oz popraviti mopi??

Ne razburjaj se preveč. Spodaj imaš člen, kateri nalaga pešcu takšno ravnanje. Ker ti tip od komisije ni znal povedati, imaš še vedno mene. 

83. člen

(udeležba pešcev v cestnem prometu)

(1) Pešci morajo uporabljati prometne površine, namenjene hoji pešcev.

(2) Če na vozišču ali ob njem ni pasu za pešce, pešpoti ali pločnika, je pa kolesarska pot ali steza, smejo hoditi pešci po kolesarski poti ali stezi, vendar tako, da ne ovirajo kolesarjev in voznikov koles s pomožnim motorjem.

(3) Pešec ne sme hoditi po vozišču ali se zadrževati na njem, prav tako ne sme nanj nenadoma stopiti.

(4) Ne glede na določbo prejšnjega odstavka smejo hoditi pešci po vozišču tam, kjer ni pločnika, pešpoti ali kolesarske steze. Pešci morajo hoditi ob levem robu vozišča v smeri hoje.

(5) Izjemoma lahko pešci hodijo po desni strani vozišča v smeri hoje, kjer je to zanje varneje (nepregledni ovinek, ovira na vozišču ipd.).

(6) Pešec, ki potiska enosledno vozilo, ročni voziček ali drugo prevozno sredstvo in organizirana skupina pešcev, mora v primeru, ko ni mogoče uporabljati prometne površine namenjene hoji pešcev, hoditi ob desnem robu vozišča v smeri hoje. Pešec, ki potiska ob sebi enosledno vozilo, ga mora voditi na svoji levi strani. Določba velja tudi za osebo, ki se vozi v invalidskem vozičku.

(7) Pešec mora prečkati vozišče na prehodu za pešce, če je ta oddaljen od njega manj kot 100 metrov. Pešec ne sme prečkati vozišča zunaj prehoda za pešce, če sta smerni vozišči fizično ločeni ali ju loči neprekinjena ločilna črta.

(8) Pešec mora prečkati vozišče brez ustavljanja in po najkrajši poti. Preden stopi na vozišče, se mora prepričati, če to lahko varno stori.

(9) Z globo 40 eurov se kaznuje za prekršek pešec, ki ravna v nasprotju z določbo prvega, drugega, tretjega, četrtega, šestega, sedmega in osmega odstavka tega člena in organizator skupine pešcev, ki ravna v nasprotju z določbo šestega odstavka tega člena.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eto Klobuk, sm ti reku da ti bo Borutt vse razložil :blush:

Zdej smo ga pa najebal, k smo ga pr kokicah zmotil :P

Drgač je pa priporočljivo imet izpit za A, če se okoli voziš z motorjem...

Sm vsaj ene 100 x že reku, da ga moram delat :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 minutami, HD-Dyna pravi:

Eto Klobuk, sm ti reku da ti bo Borutt vse razložil :blush:

Zdej smo ga pa najebal, k smo ga pr kokicah zmotil :P

Drgač je pa priporočljivo imet izpit za A, če se okoli voziš z motorjem...

Sm vsaj ene 100 x že reku, da ga moram delat :hmm:

Ni treba. Bom jaz večkrat sit :jezik:.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
9 minutes ago, MP3500 said:

Kdo pravi, da se izpita ne da narediti v 3. tednih?! :smoke:

Čestitke! No, zame bo trajalo malo dlje, navsezadnje pa sem prišla v avtošolo brez kakršnihkoli izkušenj z vožnjo motoriziranih dveh koles, razen na zadnjem sedežu :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!