Skoči na vsebino

"Bes in ponos" & Islam


cyc

Priporočene objave

SIOLove novice:

sobota, 11.03.2006 ob 07:23

Švedski policisti bodo lahko nosili turbane

Stockholm - Švedska policija je sporočila, da je spremenila pravila o uniformi in tako omogočila svojim uslužbencem, da v službi nosijo turbane, naglavne rute ali judovske čepice.

Z novo politiko želi švedska policija v svoje vrste privabiti tudi pripadnike narodnih manjših. Prejšnja določila so prepovedovala nošenje verskih pokrival kot del uradne policijske uniforme. Policija pa ne bo imela svojih lastnih turbanov ali rut, ampak si bo moral policist sam izbrati pokrivalo "ustrezne oblike in barve", ki bo v skladu z uniformo, je še sporočila švedska policija.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...
  • 4 let pozneje...

Islam bo v nekaj desetletjih prevladujoča religija na svetu,pa če se me babe na trepalnice postavimo.

Zaradi tega ker so tam moški moški,ženske pa njih ponižne služabnice.

Po eni strani je to dobro,saj ne bo več alkohola,ne bo več predrzih in jezikavih žensk.Ja priznam me babe znamo bit tud predrzne in orenk jezikave.

Je pa res, da se bo moral v svoji biti precej demokratizirati,da ga bodo začele sprejemati tehnološko razvite države in ne samo polupismene vukojebine.

Sama bi takoj sprejela Islam,če mi ne bi prepovedoval poslušanje Beatlov in techna,samo zato,ker se Muhamedu o tej glasbi sanjalo ni. wooow.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Islam bo v nekaj desetletjih prevladujoča religija na svetu,pa če se me babe na trepalnice postavimo.

Zaradi tega ker so tam moški moški,ženske pa njih ponižne služabnice.

Po eni strani je to dobro,saj ne bo več alkohola,ne bo več predrzih in jezikavih žensk.Ja priznam me babe znamo bit tud predrzne in orenk jezikave.

Je pa res, da se bo moral v svoji biti precej demokratizirati,da ga bodo začele sprejemati tehnološko razvite države in ne samo polupismene vukojebine.

Sama bi takoj sprejela Islam,če mi ne bi prepovedoval poslušanje Beatlov in techna,samo zato,ker se Muhamedu o tej glasbi sanjalo ni. wooow.gif

Pa dobro, a misliš, da je zahodni svet vse znanje požrl, da islamske dežele so pa "polupismeni vukojebine"?

Đizus, pa kaj je s tabo bitje?!

Daj se prej malce izobrazi, preden odpreš usta in začneš klanfat bučke po tipkovnici. :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Islam bo v nekaj desetletjih prevladujoča religija na svetu,pa če se me babe na trepalnice postavimo.

Zaradi tega ker so tam moški moški,ženske pa njih ponižne služabnice.

Po eni strani je to dobro,saj ne bo več alkohola,ne bo več predrzih in jezikavih žensk.Ja priznam me babe znamo bit tud predrzne in orenk jezikave.

Je pa res, da se bo moral v svoji biti precej demokratizirati,da ga bodo začele sprejemati tehnološko razvite države in ne samo polupismene vukojebine.

Sama bi takoj sprejela Islam,če mi ne bi prepovedoval poslušanje Beatlov in techna,samo zato,ker se Muhamedu o tej glasbi sanjalo ni. wooow.gif

če te matrajo ta obrezani poznam jaz enega ..s čoperom..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šumi šumi in to ornk ... predlog za šumi ... eno rjuho vzam in se presel v islamsko državo, kjer se cedita med in mleko. Beatlse pa skrivaj poslušaš in če te dobijo, te do smrti skamnajo ... fajn, a ne

Popravljeno . Popravil maus
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šumi šumi in to ornk ... predlog za šumi ... eno rjuho vzam in se presel v islamsko državo, kjer se cedita med in mleko. Beatlse pa skrivaj poslušaš in če te dobijo, te do smrti skamnajo ... fajn, a ne

Pozabil si še dodati.......da, če bo imela srečo....in pristala kje v kaki "orto" muslim državi........lahko reče samo " pa-pa ščegetavček "

Šumeča......mislim, da moraš pohitet......to mora biti res prijetno....kajne :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko gdo reče ISLAM vsi pomislimo na ORTODOKSNO zakrinkane Avganistanske ženske, nobeden pa na odprte muslimane, TURKE :whistle:

samo se nas pa potem verjetno več vpraša kako odprte so turkinje...:whistle: pa kolk jim šumi tam vmes ..

Popravljeno . Popravil thumper
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!