Skoči na vsebino

"Bes in ponos" & Islam


cyc

Priporočene objave

Mogoce so eni ze pozabili, ampak nasi predniki niso imeli muslimanov kaj prevec v čislih; najbrz zaradi tega, ker so jih klali, sekali glave, natikali na kole, pozigali domove, kradli otroke .... (Janicarji so bili baje najhujsi. Aja, ce kdo ne ve, kaj je to janicar in se mu ne ljubi brskati po dolgocasnih zgodovinskih knjigah -> Josip Jurčič: Jurij Kozjak, slovenski janičar)

In potem je evropa sla skozi nekaj razvojnih stopenj in prisla (na zalost ?) do demokracije. Verskih vojn ze nekaj stoletij ne poznamo vec. No, jih ne bi poznali, ce ne bi po TVju kazali muslimanov in njihovih prekrasnih verskih obicajev.

In kako po teoriji zarote poteka sodobna islamizacija evrope?

Najprej pride nekaj muslimanov in zaprosi za azil, ker so ogrozeni zaradi razmer doma. Malo se namnozijo, potem se sklicujejo in ustavno zagotovljeno svobodo verovanja in zahtevajo mosejo. (S cimer naceloma ne bi bilo nic narobe, ce...) / ...nekaj korakov bomo izpustili ... / Konca se pa z uvajanjem razmer, pred katerimi so bezali. in to ne samo za njih, ampak za vse, se pravi tudi za avtohtono vecinsko prebivalstvo. Ce je sploh se vecinsko.

Ako ne milom, onda silom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaplankanost samo pomeni, da ima vsak okol svojga teritorija planke postavljene, da drugi ne morjo notr. To je čist koristno - tako lahko ena vas obvaruje svoja dekleta pred onimi iz druge vasi, zahodni svet pa lahko obvaruje svoje lepote pred onimi od tam.

Meni je zaplankanost všeč - še posebej pa so mi všeč planke, ki imajo kako luknjo, da lahko špegam skozi njo komu na vrt. Ali pa, če jo imajo moje planke - da mu staknem oko ali se mu vanj ciljano poščijem, ko on špega k meni.

;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaplankanost je prima zadeva, ker vse ostane v familiji in imaš veliko šans, da se naučiš virtuozno igrati na banjo (benđo). Do velike yebe pa pride, če nenadejano v to idilo uleti fotr od Angeline Jolie in vse zaplankance postreli z lokom. :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zaplankanost je mogoče prišla iz "plunke" starega glasbila :grrr ....za plunko...zaplankanost...sledenje neki muziki :lol: ...in muziko nestrpnosti, nasilja, in vseh tistih čudovitih prizorov iz raznih grozljivk...tej glasbi sledijo ti protestniki. drugega ne znajo. žal mi je, jst jih ne sprejemam, niti razumem, razen v kontekstu, da so pač že od malih nog nasilni, ker so še vedno v srednjem veku in so civilizacijsko pač nazadnjaki.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...če bi se ga občasno alkoholizirali :kva2: , bi verjetno lažje sprostili svoje notranje napetosti, še kaj zraven zapel in to bi blo to. Tako pa namesto da bi šli na pir hodijo zažigat veleposlaništva :cry: ...

PS

Sam rdečga mesa jim pa vseen ne bi dal jest.... ziher je ziher :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... za nekaj karikatur zažgati toliko ambasad cerkva ... :? :? :?

... kaj bi se zgodilo, če bi za vsako žrtev terorizma (v glavnem so v ozadju musimani), požgali eno džamijo ... :? :? :? :? :? :?

... koliko jih bi še bilo ... :? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:SS :SS :SS

Ne mi z bruhanjem tle. Pa ne me razumet narobe, ker nisem prebral zadnjih strani teme. Sam če ne moreš muslimanskim skrajnežem, kateri ubijajo nedolžne otroke, namenit niti enega bruheca, ni treba bruhat čez zavedne patriotske slovence :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh......spet eno samo veliko jebeno posploševanje, neuporabljanje kepe, ki se ji reče glava in selektivna uporaba slušnega organa za poslušanje paranoične propagande, ki je sama ustvarila velikega sovražnika. Provociranje in vsesplošno ignoriranje dejstva, da smo vsi na tem planetu ljudje.

Ma, ja...saj ni panike......itaq se bomo (več kot očitno) vsak čas pobili med sabo, pa bo spet za nekaj cajta mir na tem našem planetu.

Pa ne ti men, da sam oni pobijajo nedolžne otroke .....kolk nedolžnih otrok je bilo pobitih v imenu krščanstva? Kolk nedolžnih otrok ima na vesti ameriški voljni aparat? Kdo nima krvavih rok?

Dragi moj.....rajo je treba pitat s pravljicami, da se borijo za neke "ideale". Niso samo muslimanski teroristi tak kanonfuter.......tak je cel svet. Z redkimi izjemami, ki uporabljajo glavo za to, za kar je namenjena. Za razmišljanje!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vceraj zazgana cerkev v islamabad-u.

V Islamabdau nisem opazil nobene cerkve. No ja, morda jo celo imajo (baje sedaj zažgana), jih bom povprašal.

Drugače pa so musliji, s katerimi se tukaj (v Pakistanu) družim, noro prijazni in samo vse naj naj ...

So pa povsod po svetu good in bad guys-i. Tko da ne bi ravno govoril čez vse muslije, da so bad....

Sicer pa so do kristjanov zelo tolerantni, do ateistov :devil: pa ne ravno preveč....

Pri nas je pa ravno obratno.... čuden je ta svet :blink:

.)

Pa lep pozdrav iz Islamabada

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh......spet eno samo veliko jebeno posploševanje, neuporabljanje kepe, ki se ji reče glava in selektivna uporaba slušnega organa za poslušanje paranoične propagande, ki je sama ustvarila velikega sovražnika. Provociranje in vsesplošno ignoriranje dejstva, da smo vsi na tem planetu ljudje.

Ma, ja...saj ni panike......itaq se bomo (več kot očitno) vsak čas pobili med sabo, pa bo spet za nekaj cajta mir na tem našem planetu.

Pa ne ti men, da sam oni pobijajo nedolžne otroke .....kolk nedolžnih otrok je bilo pobitih v imenu krščanstva? Kolk nedolžnih otrok ima na vesti ameriški voljni aparat? Kdo nima krvavih rok?

Dragi moj.....rajo je treba pitat s pravljicami, da se borijo za neke "ideale". Niso samo muslimanski teroristi tak kanonfuter.......tak je cel svet. Z redkimi izjemami, ki uporabljajo glavo za to, za kar je namenjena. Za razmišljanje!!!!

Lahko se v vsem strinjam s tabo. Samo bruhanje čez nekoga se mi ne zdi primeren način izražanja nestrinjanja z nekom :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

WWIII is begining... Če se ne bomo stepl zarad nafte in energije, se bomo pa zarad vere in par karikatur. Sicer pa ptičja gripa že grozi, tako da zna bit tole najhujša vojna. Mogoče bo pol dost hrane za tiste lačne... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče bo pol dost hrane za tiste lačne... :hmm:

Sej je je že zdaj.

Sicer pa so do kristjanov zelo tolerantni, do ateistov :devil: pa ne ravno preveč....

Zakaj pa ateistov ne marajo :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tko kot sem v prejsnjo slisal:

"Vera je cist super odlična stvar. Samo vernikov ne bi smelo bit."

Zaradi vere so sami problemi. A ni cudno, da je ateist lahko toleranten do vernikov. Le te pa ateista tezko sprejmejo kot takega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ateist toleranten? :blink: Z večnim prepričevanjem katerihkoli vernikov, da so budale, ker verjamejo v nekaj, kar ne obstaja? Da ne delajo prav, ker verujejo v kr neki.

Aha..... :kva2: višek tolerance! (posplošujem, a ne)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ateist toleranten? :blink: Z večnim prepričevanjem katerihkoli vernikov, da so budale, ker verjamejo v nekaj, kar ne obstaja? Da ne delajo prav, ker verujejo v kr neki.

Aha..... :kva2: višek tolerance! (posplošujem, a ne)

Ljubezen in mišlenje o inteligentnosti nasprotne strani je vzajemno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko se v vsem strinjam s tabo. Samo bruhanje čez nekoga se mi ne zdi primeren način izražanja nestrinjanja z nekom :(

Ne vem, kdo je ljudem vcepil idejo, da pa idiotstva ni dovoljeno kritizirati.

Zakaj pa ateistov ne marajo :?

Ker rimokatoliška cerkev in muslimanska religija poveličujeta istega (ne enakega) boga.

Ljubezen in mišlenje o inteligentnosti nasprotne strani je vzajemno.

Včasih...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

upam da ni slučajno kdo kdaj dobil občutka da je superioren zgolj zato ker ne verjame v nič...mogoče ima samo prazno glavo :)

po drugi strani pa ateistom ostaja na voljo animizem in totemizem....

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... za nekaj karikatur zažgati toliko ambasad cerkva ... :? :? :?

...

Ne za nekaj karikatur, morda za nekaj križarskih vojn, nekaj nafte, nekaj jebanja mater s strani ZDA ... Ampak o temu se zdaj nikomur ne da razmišljat, ker je cela pizdarija in si je treba rit reševat.

Me zanima, kdo bo lansiral prvo jedrsko raketo, ki bo dosegla svoj cilj...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh......spet eno samo veliko jebeno posploševanje...

...ignoriranje dejstva, da smo vsi na tem planetu ljudje.

Ljudi lahko delimo na:

- dobre in

- slabe (hudobne?)

... :blink:

...Pa ne ti men, da sam oni pobijajo nedolžne otroke .....kolk nedolžnih otrok je bilo pobitih v imenu krščanstva? Kolk nedolžnih otrok ima na vesti ameriški voljni aparat? Kdo nima krvavih rok?

Torej niso musliči nč boljši od krviželjnih krščanov in krvavega ameriškega vojnega stroja. Zgleda, da so slabši.

Dragi moj.....rajo je treba pitat s pravljicami, da se borijo za neke "ideale". Niso samo muslimanski teroristi tak kanonfuter.......tak je cel svet. Z redkimi izjemami, ki uporabljajo glavo za to, za kar je namenjena. Za razmišljanje!!!!

Verjetno se šteješ v to manjšino. Čestitam!

Ateist toleranten? :blink: Z večnim prepričevanjem katerihkoli vernikov, da so budale, ker verjamejo v nekaj, kar ne obstaja? Da ne delajo prav, ker verujejo v kr neki.

Aha..... :kva2: višek tolerance! (posplošujem, a ne)

Se štejem med ateiste. Sam se mi glih ne zdi, de bi koga izmed vernih kdaj pumpal s takimi glupostmi v stilu: "Budala, verjameš v nekaj, česar sploh ni..." :nono:

A se ti ne zdi, de tud ti kdaj planke postavlaš in posplošuješ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

seveda jih postavlja, a kot pač vsi tukaj...svojih ne vidi, ker uporablja glavo in gleda čez... :grrr

sicer pa zaradi napada na Irak...niso zakurli, če se prav spomnem ma nankr ene cerkve, konec koncev je šlo prenekateri sosednji državi za to, da se znebijo Sadama...zaradi karikature pa so celo par otrok poteptali do smrti. aja... :slap: so morali umret, ker je to pravično maščevanje za ...slikce (kar je po svoje zanimivo, saj protestirajo proti upodobitvam "preroka"...če je tako potem zgleda verjetno lih tako kot so ga narisali al ne? :lol1: sami sebe se jebejo v glavo ). zanimivo, da nekateri, ki ste tako tolerantni to odobravate...mah, očitno res vidite dlje kot mi, ki tem bedakom (videno izza moje planke) nasprotujemo. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!