Skoči na vsebino

"Bes in ponos" & Islam


cyc

Priporočene objave

kratko in jedrnato........totalni bedaki, kreteni in še in še in še slabih besed.........................

upam da mi ne bo kdo bajto zažgal :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh......spet eno samo veliko jebeno posploševanje, neuporabljanje kepe, ki se ji reče glava in selektivna uporaba slušnega organa za poslušanje paranoične propagande, ki je sama ustvarila velikega sovražnika. Provociranje in vsesplošno ignoriranje dejstva, da smo vsi na tem planetu ljudje.

Govoriš v tem odstavku o komentatorjih (nas), ali mogoče o muslimanskih vernikih, ki kurijo ambasade in teptajo zastave...? Kdo zdej posplošuje?

Niso samo muslimanski teroristi tak kanonfuter.......tak je cel svet. Z redkimi izjemami, ki uporabljajo glavo za to, za kar je namenjena. Za razmišljanje!!!!

Posploševanje mogoče? Al bi ti kar cel svet zravnala?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdor v tretjem tisočletju še verjame v verske nauke, nadnaravne pojave, višje sile,... je en navaden kr...., be..., fu..., jeb......, nev...... Ne upam si napisati celotnih besed, ker se bojim za svoje veleposlaništvo :lol1:

Ateisti vseh dežel združimo se!!! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

predvidevam da enako velja za vse tiste, ki verjamejo vsemu kar preberejo, tiste ki alkohola ne priznavajo za drogo, današnje družbe za neetično in amoralno ter tiste, ki mislijo da imajo njihovi otroci svetlo prihodnost...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..za razliko posvečencev, ki verjamejo v Bencin, ki pozimi molijo v garaži...

Na tepihu, obrnjeni proti najbližji bencinski pumpi. :grim :fredy:

Popravljeno . Popravil pirrulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na tepihu, obrnjeni proti najbližji bencinski pumpi. :grim :fredy:

jp :D

zdaj pa grem, ne da se mi več ... (grem v garažo) :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja zdej se moraš samo še odločit ali si monoteist (bencin, nafta, kurilno olje) ali politeist (petrol, omv, mol, ina, itd itd... ). kakorkoli obrneš...so ta božanstva precej vnetljiva...njihovi preroki pa bajno bogati :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Islamabdau nisem opazil nobene cerkve. No ja, morda jo celo imajo (baje sedaj zažgana), jih bom povprašal.

Drugače pa so musliji, s katerimi se tukaj (v Pakistanu) družim, noro prijazni in samo vse naj naj ...

So pa povsod po svetu good in bad guys-i. Tko da ne bi ravno govoril čez vse muslije, da so bad....

Sicer pa so do kristjanov zelo tolerantni, do ateistov :devil: pa ne ravno preveč....

Pri nas je pa ravno obratno.... čuden je ta svet :blink:

.)

Pa lep pozdrav iz Islamabada

nic ne posplosujem, samo napisal sem kar sem v cajtngih prebral. baje so novinarji vedno objektivni in iskreni.

:devil:

Ateist toleranten? :blink: Z večnim prepričevanjem katerihkoli vernikov, da so budale, ker verjamejo v nekaj, kar ne obstaja? Da ne delajo prav, ker verujejo v kr neki.

Aha..... :kva2: višek tolerance! (posplošujem, a ne)

sem (vecinoma) ateist. kolikokrat sem ti "pral glavo" zaradi .......?! :devil:

Ne za nekaj karikatur, morda za nekaj križarskih vojn, nekaj nafte, nekaj jebanja mater s strani ZDA ... Ampak o temu se zdaj nikomur ne da razmišljat, ker je cela pizdarija in si je treba rit reševat.

Me zanima, kdo bo lansiral prvo jedrsko raketo, ki bo dosegla svoj cilj...

sym, lahko zacneva pri delitvi prve celice, katera je pomenila razvoj zivljenja na tem kamnu na robu galaksije. ce ze hoces historicno pravilno tolmacenje poteka razvoja trenutnega konflikta.

se pravi, ti zagovarjas trenutno ekstremisticno pocetje samo zato, ker so drugi ekstremisti par sto let prej delali isto pizdarijo, samo v drugi smeri. liberalnademokracijazrudzitesepress :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnji čas, da nahrupijo krvoločne muslimanske horde in potolčejo vse kar leze in gre. Drugače bomo ob vseh teh davkih in računih, ki si jih iz dneva v dan namišlujejo naši vrli politiki in ostali krvosesi, crkavali na obroke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsi manifesti, verski, politični in drugi so namenjeni izključno pranju možganov tistih, ki mu sledijo. To se je dokazovalo preko celotne človeške zgodovine in se bo dokler bo človeška rasa še obstajala.

PS

Jebiga, tut hipiji so mel svoj manifest.... :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sym, lahko zacneva pri delitvi prve celice, katera je pomenila razvoj zivljenja na tem kamnu na robu galaksije. ce ze hoces historicno pravilno tolmacenje poteka razvoja trenutnega konflikta.

se pravi, ti zagovarjas trenutno ekstremisticno pocetje samo zato, ker so drugi ekstremisti par sto let prej delali isto pizdarijo, samo v drugi smeri. liberalnademokracijazrudzitesepress :devil:

To (kar je s krepkim zapisano) si ti rekel, jaz ne. Jaz sem rekel, da se mi ne da o tem razpravljat. Sem imel že danes eno fajn razpravo ob kavi, je tista povsem zadostovala. Tole forumsko nabijanje pa ... ehh... Če bi se že spustil v njega, bi rekel, da terjam od posameznikov in organizacij odgovornost, za nazaj in za sedaj... tudi od raznih hujskačev na forumih. Ampak to zahtevati je kot scanje proti vetru ali prepričevanje, naj ljudje vozijo v skladu s CPP. Zato zdaj grem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomoje je že počasi dovolj. Na forumu itak ne bomo rešli ničesar. Jasno se vidijo samo deljena mnenja, mnogo med nami nas je že opredeljenih "za" ali "proti" (torej, ne "za" razumet, kot da podpirate njihova dejanja, ampak kot razumevanje le-teh), argumentov precej primanjkuje in vse poteka še samo na nekih domnevah. Poskušati razumeti te ljudi, preslepljene z vero, je iz našega stališča gledano, težko. Pomoje gre za precejšnja hujskanja in napeljevanja na Djihad, ki ga seveda podpira določena islamska skupnost. Karikature so nastale že prej, bile so objavljene v egiptovskem častniku in vse kar se trenutno dogaja, so neke hude mučke, ki so jih zagrešili islamski posamezniki. S tem pa so v boj proti svoji največji "darovalki" privabili množice, ki nasilno demonstrirajo in uničujejo, bumerang bo pa ponovno letel na njih. Zakaj? Ker ljudje radi posplošujemo in zaradi nekaj 100.000 protestnikov bo rdeča luč bo padla na vse islamiste. Žal :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To (kar je s krepkim zapisano) si ti rekel, jaz ne.

yep, sem rekel & napisal.

prakticiras pa ti.

(kakojelepobitierkratnadrugistraniasympress :devil: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

yep, sem rekel & napisal.

prakticiras pa ti.

(kakojelepobitierkratnadrugistraniasympress :devil: )

zbudi se, nekaj se ti sanja ;)

Vedno in povsod v debatah na forumu nasprotujem ekstremizmu, takemu ali drugačnemu. Iskanje razlogov in analiza situacije pa še ni 'zagovarjanje'.

post-291-1140718723_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

seveda sym. ti samo "analiziras" in "debatiras".

ostani vsaj enkrat pri temi brez da razsiris debato v splosno polemizacijo o cloveski kulturi od pamtiveka dalje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma to samo trenirajo, da bodo pol lažje navalili na Evropo.

Prosim, da jih ne kritizirate, packi grdi!

Dejte jim no pustit njihovo kulturo!

(NavijamZaObojePress)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šiiti....in Suniti....so se pričeli klati med sabo

Kriva sta pa Šaron (ukaz direkt iz bolnice) pa Buš. :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Te karikature so žalitev za američane! Pazi, da ti ne zakurijo bajte! :grim

Morda so ga že, pred natanko enim letom.

;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!