Skoči na vsebino

"Bes in ponos" & Islam


cyc

Priporočene objave

daleč seže tvoj pogled Brihta :)

ostali svet je to kar ostane če odšteješ mene in mojo muslimansko sorodno dušo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sva pa pogruntali da je preostali svet en velik šrot.... :photo:

Še posebej, ko beseda nanese na Celje. B)

Popravljeno . Popravil pirrulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včerjašnja kava z mojo muslimansko sorodno dušo je potekala popolnoma brez izgredov...nič nisva kurle..razen cigaret... :)

sva pa pogruntali da je preostali svet en velik šrot.... :photo:

In to zelo neslan.

symru se je diplomatskim pogovorom izognil, da ga ne bi kdo označil za islamskega fundamentalista pod krinko

:eek: O jeb**ti, takega izgovora se še jaz ne bi spomnil, da mi ne bi bilo treba poslušat babjih čenč. /joke

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In to zelo neslan.

:eek: O jeb**ti, takega izgovora se še jaz ne bi spomnil, da mi ne bi bilo treba poslušat babjih čenč. /joke

Jaz sem včeraj zvečer fundamentalno spal. Ne vem pa, če sem bil obrnjen v pravo smer. Verjetno sem bil - televizor je bil namreč direkt pred mano :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem včeraj zvečer fundamentalno spal. Ne vem pa, če sem bil obrnjen v pravo smer. Verjetno sem bil - televizor je bil namreč direkt pred mano :)

Jaz sem tudi fundamentalist. Zadnje čase se precej ukvarjam s fundamentalno analizo tubiti. :fredy: (Heidegger dixit :grim )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ahm ! tema ki je tudi skrivnostno izginila ! :krneki: ninje so zopet na ulicah ! :fredy:

To bo zarota. Pazi ninje!!!!

:lol1:

:ninja:

Lej....đamije rastejo po Zahodnem svetu kot gobe po dežju...teroristi, ki napadajo po Zahodnih civilizacijah so se šolali v zahodnem svetu (pili koka kolo, hodili v rdeče četrti-okusili so slast svobode)...vsa strpnost in toleranca, ki jo je imel/ima svet do njih je sprožila pri njihovih verskih voditeljih(cerkev=država) odpor in ščuvajo muslimane (tudi te izven njihove domovine)proti demokraciji, ki ogroža njih same oz. njihov nadzor nad lastnim narodom, .... ,,narod si bo sodbo pisal sam,, ...torej dokler ne bodo sami odstavili teh svojih hujskačev naj od mene ne pričakujejo razumevanja....

Tko tut jest pravm... Se podpišem pod tole.

dober komentar iz dela in komentar line, ampak..........

žal mi je za milijone normalnih razmišlujočih naprednih muslimanov ker jih zaradi (milijonov) idiotov vse označujemo za idiote, ampak hej naj razpucajo med sabo.

NOT MY FUCKING PROBLEM, DOKLER NE RAZPUCAJO IN NE BOM VEDEL KDO JE NORMALEN IN KDO IDIOT SO PAČ ZAME VSI IDIOTI (vsaka podrobnost z razmišljanjem splošne javnosti o motoristih je zgolj naklučna :whistle: ). IN IMAM POLN KURAC TEGA DA MI 90% DNEVNEGA ŽIVLJENJA POVSOD SE TI MUSLIČI POJAVLJAJO!!!!

oni naj kar lazijo po tistem pesku, treba je delat na čim manjši odvisnosti od njihove nafte, spremljat in omejevat njihovo preveliko širjenje tu in pa jasno širjenje radikalnih idej in se usmerit na svoja življenja in svoje probleme. vsi se ukvarjajo z njimi in njihovimi problemi kot da je v evropi pa vse super in pravljica. bemti človek še srat ne more it ne da bi bil cel cajtng poln musličev pri nas pa naših problemov prek glave! :angry2:

pol pa še naši kmeti dol silijo ko da bojo kaj rešli :SS :SS :SS

Bo naš president Darfur rešu, ker pri nah ni revščine, lakote in brezdomcev... :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na zadnji strani v današnjem Večeru:

Italijanski minister v majici s karikaturami Mohameda

Italijanski minister za reforme Roberto Calderoli se je v luči protestov glede karikatur islamskega preroka Mohameda odločil za radikalno potezo in si natisnil majico z omenjenimi karikaturami. "Čas je, da nehamo s pravljico, da moramo iskati dialog z muslimani," je dejal Calderoli, sicer član desničarske Severne lige, kot poroča nemška tiskovna agencija DPA.

"Ali je morda to dialog, da napadejo veleposlaništvo ZDA v Pakistanu?" se je vprašal Calderoli. "Njihov cilj je zgolj v tem, da nas ponižajo," je nadaljeval in pristavil, da bo tako majico poklonil vsakemu, ki si jo bo zaželel. Italijanski premier Silvio Berlusconi se je od akcije svojega ministra sicer že distanciral, so poročali italijanski mediji.

Calderoli je sicer znan po svojih provokativnih izjavah. Lani je bil tako med najglasnejšimi zagovorniki ponovne uvedbe lire za plačilno sredstvo v Italiji, ostro je napadel španski zakon o istospolnih porokah, nazadnje pa je za razburjenje poskrbel s pozivom papežu, naj ukrepa proti muslimanom.

sta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

emmm...a je to pametno? :blink:

To ne vem.

Lahko pa siromak pride na boben, če bo preveč kandidatov za majce.

Pust se bliža.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne...normalna reakcija na trapaste muslimanske proteste...če nekateri muslimanom dajete to pravico, da zažigajo, ubijajo, razbijajo...potem je taka majca pravi in legitimen odgovor. prav tako njegove besede...ne bodite licemerni!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne...normalna reakcija

hja, sedaj pa ugotavljaš da imajo italijanski skrajni desničarji ful dobre ideje ! licemeren je kdo ? :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne...normalna reakcija na trapaste muslimanske proteste...če nekateri muslimanom dajete to pravico, da zažigajo, ubijajo, razbijajo...potem je taka majca pravi in legitimen odgovor. prav tako njegove besede...ne bodite licemerni!

kaj pa klobasaš neumnosti...spet... <_<

nihce ni nikjer napisal da ima kdorkoli pravico zažigat in ubijat in razbijat....

a si ti eden od unih, ki so kot mulci vedno mogli počečkat vse razen tisto znotraj črte? <_<

al si mel težave s črkovanjem pa ti je to do danes ostalo

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne...normalna reakcija na trapaste muslimanske proteste...če nekateri muslimanom dajete to pravico, da zažigajo, ubijajo, razbijajo...potem je taka majca pravi in legitimen odgovor. prav tako njegove besede...ne bodite licemerni!

Strinjam se z vsem napisanim, od vseh, v tej temi. Celo s svojimi zapisi :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Ali je morda to dialog, da napadejo veleposlaništvo ZDA v Pakistanu?" se je vprašal Calderoli. "Njihov cilj je zgolj v tem, da nas ponižajo," je nadaljeval in pristavil, da bo tako majico poklonil vsakemu, ki si jo bo zaželel.

A pošilja tudi v tujino? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bogi karikaturist :(

Pobiram stave kako dolgo bo še živel.

okej okej stavim rundo, da do takrat, dokler ne bo umrl. B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah, sej ni kej dosti več za povedat....en kup mrtvih, požgana veleposlaništva, to je PRAVI OBRAZ ISLAMA!

da je uni fašist in to minister šel kazat majco v takem cajtu je popoln idiotizem, in veliko pove o italijanski vladi...VENDAR je le dobil brco v rit. kaj počnejo pa musliči??? nič....kot sem že dejal...so pravkar odkrili ogenj. jim čestitam za napredek. sploh pa majo idealne razloge (po njihovo) za pohajat cele dneve in krivit druge za lastne neumnosti in lastno ZAPLANKANOST.

pa naj začnejo čim prej tisti njihov džihad. se bodo končno razkadili v radioaktivnem prahu in odšli k svojemu preroku. tako bodo končno srečni, ker so se lahko zanj žrtvovali in bodo lahko nategnili vsak svojih 70 devic.

Popravljeno . Popravil GorazdH
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz nekomu čestitam za napredek - prišel je do tipkovnice in jo zna celo uporabljati ;) Zdaj samo še vključi tisto zadevo med ušesi, pa bo :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!