Skoči na vsebino

Ljubezen


enduraš

Priporočene objave

Bulšit. :glare:

Vsi vemo, da bi naj angeli meli dve (en par) krili. Zakaj? ker z enim samim krilom ne morejo biti airborne. Torej: za dvig enega telesa v luft potrebuješ en par kril (dva krila).

Če se dva angela objameta, to pomeni dve telesi. Imata pa po gornji zgodbici samo en par kril. torej še zmeraj ne moreta leteti, ker bi potrebovala dva para kril, če bi hotela biti airborne. B)

Za tiste še bolj romantične, ki zagovarjajo mnenje, da se dve telesi združita v eno, in da potemtakem to zgoraj ne velja. Spet: bulšit. V gornjem traktatu namesto teles uporabite fizikalno količino maso in rezultat bo popolnoma enak (1 enota mase potrebuje par kril; ena enota mase + ena enota mase = dve enoti mase = 2 para kril). :grim

Q.E.D. B)

Popravljeno . Popravil pirrulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sploh pa pri ljubavi in seksu ne gre za združevanje temveč predvsem za drgnjenje in podobne pojave. Vsako telo je egoistično in samostojna celota, v interakciji z drugim pa dosega želene ali včasih tudi neželene učinke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sploh pa pri ljubavi in seksu ne gre za združevanje temveč predvsem za drgnjenje...
Ne glih, oz. ni nujno.

Glede seksa a.k.a drgnjenja sluznic a.k.a izmenjavanja telesnih tekocin itd.... ne da se mi iskati kje, ampak ali se ni nekje nekaj pametovalo o mesanju, stapljanju, izpopolnjevanju, izmenjavanju moske in zenske (spolne?) energije?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej: za dvig enega telesa v luft potrebuješ en par kril (dva krila).

al pa raketni pogon....ali katero koli drugo visoko razvito tehnologijo, katero razvijajo tam gor.... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede seksa a.k.a drgnjenja sluznic a.k.a izmenjavanja telesnih tekocin itd.... ne da se mi iskati kje, ampak ali se ni nekje nekaj pametovalo o mesanju, stapljanju, izpopolnjevanju, izmenjavanju moske in zenske (spolne?) energije?

Tudi Danny napoveduje prihodnost ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

al pa raketni pogon....ali katero koli drugo visoko razvito tehnologijo, katero razvijajo tam gor.... :D

zakj tam gor, sej jih tudi tukaj ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slišala včeraj pri trenjah......

Ljudje smo angeli z enim krilom.... če želimo poleteti, se moramo objeti :wub:

:grim :grim :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Če ljubljeni osebi skuhaš čaj, zavrtiš komad, ki ga ima rada, daš čokolado, ki jo imaš najraje, utrgaš cvet na travniku sredi sprehoda v zimski idili."

Minister MILAN ZVER, v Oni, o tem, kaj je ljubezen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Če ljubljeni osebi skuhaš čaj, zavrtiš komad, ki ga ima rada, daš čokolado, ki jo imaš najraje, utrgaš cvet na travniku sredi sprehoda v zimski idili."

Minister MILAN ZVER, v Oni, o tem, kaj je ljubezen.

:eek: :lol1: :lol1: :lol1: :grrr :lol:

Kaki imbo. :grrr :grim :slap: :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LJUBEZEN - kaj je že to?

JUTRO

On in ona sedita za mizo. On zatopljen v časopis, ona v pripravo zajtrka. V tišino, ki jo prekriva jutranja glasba, je izgovorjeno vprašanje: "Kdo bo danes peljal otroka v glasbeno šolo?"

"Prejšnji teden sem ga jaz." Molk. Nato odideta vsak v svojo službo, kjer preživita dan.

VEČER

On sedi pred televizijo, ona pripravlja večerjo. On si želi počivati. Ona si želi, da bi ji pomagal. Vendar nobeden od njiju svoje želje ne izreče. Vse ostaja v nemih dejanjih, medtem ko v njeni notranjosti vrejo misli in čustva. Ko ji prekipi, ne zmore več prijazne prošnje: "Ali bi mi lahko pomagal?" Preveč čustvene energije se je nabralo v njej, zato jo mora sprostiti z izbruhom očitkov: "Nikoli mi ne pomagaš, samo ležiš in preklapljaš programe na televiziji, misliš, da jaz nisem utrujena, misliš, da se meni ne bi prijalo zlekniti na kavč in ."

Če bi on imel v službi dober dan, bi nemara vstal in ji celo pomagal. A ni bilo tako, že v službi so ga "sekirali", zdaj pa mu še ona ne da miru. "Pa kaj bi vsi radi od mene," si misli, izreče pa: "Pusti me na miru, a ne vidiš, da gledam." Zvečer ga zapeče vest in rad bi se ji odkupil. Prileže k njej, ona pa se obrne in reče: "Utrujena sem." Razočaran, zavrnjen, se tudi on obrne in zaspi.

"Kam je šla ljubezen?" se verjetno sprašujeta oba. "Kje je tista opojna sila, ki naju je povezala med seboj in nama obljubljala srečo? Je morda izginila ali preprosto minila? Jo je še mogoče priklicati nazaj?" Da, ljubezen še vedno obstaja. Skrita je v preprosti želji, da bi se razumela in bila srečna. Toda, kako naj se razumeta, če se med seboj ne pogovarjata; če drug drugemu ne razkrivata svojih misli, želja, občutkov, hrepenenj in potreb?

Vsak človek ima svoj enkraten notranji svet, ki je stkan iz izkušenj njegovega dosedanjega življenja in iz želja za prihodnost. V tem notranjem svetu dobi vsako dejanje drugega, vsak dogodek ali beseda svoj pomen. Poljub, na primer, njemu govori "želi si spati z menoj", njej pa "rad me ima, naklonjen mi je". Ljudje po večini živimo v prepričanju, da drugi doživlja stvari enako kot mi. Iz tega izhaja predstava, da mi vemo, kako drugi čuti ali razmišlja. In to ubija ljubezen. To ubija živost drugega. Če svojega partnerja omejimo na svoje potrebe, želje in predstave, mu preprosto vzamemo življenjski prostor. Resnica pa je, da je partner drugačen. In če mu ne damo prostora, da se nam razkrije, ga ne bomo nikoli spoznali. Koga potem sploh ljubimo?

Prava ljubezen je tista, ki lahko razume in sprejema različnost. Prave ljubezni različnost ne ogroža, temveč jo bogati. Ljubiti drugega pomeni deliti z njim svojo izkušnjo življenja. In kaj lahko drug drugemu ponudimo bolj dragocenega, kot so lastne življenjske izkušnje? Kaj pritegne vnuka v dedovo naročje, če ne bogastvo izkušenj, ki ga je pripravljen deliti z njim? Besede in dejanja so kanali, po katerih se pretakamo drug v drugega, se okušamo, izkušamo in bogatimo. Potrebno je samo dvoje: da začnemo govoriti o sebi in da začnemo poslušati, ko drugi govori o sebi. Ko to zares usvojimo, so vrata pravi ljubezni odprta.

iz knjige Od čustvene inteligence do modrosti srca

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem sicer, ali je tole vomitorijum ali ne, ampak mal me pa je na bruhanje prijelo, ko sem bral vse te osladnosti.

A se res toliko folku zdi ljubezen pomembna? Grow up.

PS: Ja vem, sam sem kriv, kaj kurac pa odpiram to temo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem sicer, ali je tole vomitorijum ali ne, ampak mal me pa je na bruhanje prijelo, ko sem bral vse te osladnosti.

A se res toliko folku zdi ljubezen pomembna? Grow up.

Ljubezen do samega sebe ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BLA

BLA

BLA

BLA

BLA

.....iz knjige Od čustvene inteligence do modrosti srca

:SS :SS :SS

zaradi takih sranj berem še samo alan ford :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem sicer, ali je tole vomitorijum ali ne, ampak mal me pa je na bruhanje prijelo, ko sem bral vse te osladnosti.

A se res toliko folku zdi ljubezen pomembna? Grow up.

PS: Ja vem, sam sem kriv, kaj kurac pa odpiram to temo!

Ein, pazi se.....

tale pomlad je tako čudna, da te kaj hitro lahko naredi pocukranega... ;)

sicer pa...nič narobe, če se naše osebne vrednote razlikujejo... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ein, pazi se.....

tale pomlad je tako čudna, da te kaj hitro lahko naredi pocukranega... ;)

sicer pa...nič narobe, če se naše osebne vrednote razlikujejo... :)

Hmm.. vabis na pivo? Vsak na svoj moped pa se dobiva na meji (beri trojanah)?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm.. vabis na pivo? Vsak na svoj moped pa se dobiva na meji (beri trojanah)?

Prav zanimivo, kaki prebliski znajo vletet pri branju med vrsticami, a ne? B)

:SS :SS :SS

zaradi takih sranj berem še samo alan ford :slap:

Pervy, saj ne rabiš vsega, kar prebereš, vzeti za sveto.... :closedeyes:

A si podabil, da obstaja filtriranje? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm.. vabis na pivo? Vsak na svoj moped pa se dobiva na meji (beri trojanah)?

A veš, da bi pa znala stečt ( poleg piva) kaka prav zanimiva debata...

No, morda pa res kdaj... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekje sem že napisal, da je ljubezen vrhunski egoizem, dodam pa, da je še rahlo slep in hodi po razbitem steklu medtem, ko misli na mehko travo ob poslušanju peklenske egocentrične govorice, ki jo ima za najčistejšo na svetu... :doze:

NEVER again. zame ne. si narediš preveč škode. :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!