Skoči na vsebino

Ljubezen


enduraš

Priporočene objave

  • 1 mesec pozneje...

zakaj smo motoristke čudne :? aja sj motoristi pa sploh niso, sploh, če majo motor zato, da babe lovijo oz. plehpič.. sicer, če je pa tok velik narobe z babam pol se pa med sabo desci mau pocufite pa bo :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj smo motoristke čudne :? aja sj motoristi pa sploh niso, sploh, če majo motor zato, da babe lovijo oz. plehpič.. sicer, če je pa tok velik narobe z babam pol se pa med sabo desci mau pocufite pa bo :OK:

sej se že, v MK motoklubih.. . sam tega nočjo priznat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako vi vidite ljubezen... kaj je za vas ljubezen? Tako preprosto vprašanje ,vendar ?zahteva? kompliciran odgovor. :ph34r:

sami problemi,konc svobode,....... :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men se zdi da nisem vec. rad jo mam pa bolj k vse na svetu. :huh:

Popravljeno . Popravil Zok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah jst sm pa kr obupala na d ljubeznijo ..... mam feeling, da itaq sploh ne obstaja več .... bol al mn živimo na izkoriščevalnem sistemu to je pa več al mn tko .... tista prava ljubezen je pa šla po gobe ... no ja, mogoče je to samo moje skromno mnenje (ne me preveč skurcat :P ) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah jst sm pa kr obupala na d ljubeznijo ..... mam feeling, da itaq sploh ne obstaja več .... bol al mn živimo na izkoriščevalnem sistemu to je pa več al mn tko .... tista prava ljubezen je pa šla po gobe ... no ja, mogoče je to samo moje skromno mnenje (ne me preveč skurcat :P ) :D

jst te skurcov ne bom..... ti ga pa kdaj lohk mal ponudim pa se boš sama "skurcala" ozr. naigrala .) :D

tud mladiči radi uživamo .) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah jst sm pa kr obupala na d ljubeznijo ..... mam feeling, da itaq sploh ne obstaja več .... bol al mn živimo na izkoriščevalnem sistemu to je pa več al mn tko .... tista prava ljubezen je pa šla po gobe ... no ja, mogoče je to samo moje skromno mnenje (ne me preveč skurcat :P ) :D

ma ti si še tolk mlada da zihr še pride .............. mene je zdej pr 31 spet uhvatila :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ti si še tolk mlada da zihr še pride ..............

sej res lej tok mlada k jz :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: ... :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Še par slik z tega prelepega dogodka - enkratnega v življenju. Najbrž enkratnega ! :lol1:

post-9669-1206283857_thumb.jpg

post-9669-1206283900_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Kljub težavam, sporih, ne razumevanjih en drugega sva to dala skozi. Rad bi povedal tu, pred vsemi, naj vedo vsi, da TE LJUBIM IN TE NIKOLI VEČ NE BOM PRIZADEL !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:010 pol pa kul...

in ..kaj si ga usral?

(sej ne da me zanima, ampak če se ravno kratkočasiš, si lahko vzameš nekaj časa in nam razložiš, ker smo pač pičke materine)

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kljub težavam, sporih, ne razumevanjih en drugega sva to dala skozi. Rad bi povedal tu, pred vsemi, naj vedo vsi, da TE LJUBIM IN TE NIKOLI VEČ NE BOM PRIZADEL !

ojej, spet bom rabo dozo inzulina :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!