Skoči na vsebino

Ljubezen


enduraš

Priporočene objave

Pa upam, da bo tut kako slikco svoje LJUBEZNI dala na forum :D

ejga mali, ne se hecat :P jih bom raj teb u živo pokazala :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno je zaljubljenost (kar ni enako ljubezni :) ), besede zgoraj pa govorijo o ljubezni do Boga oz. Bogu samemu. Če tega ne čutiš, ne iščeš, si ne želiš, potem s tabo ni nič narobe. :)

o hvala za tolažbo, a pa si bom to kdej želela? ful nimam tazga občutka, da bi si jest to kdej želela, pa pri 25-ih bi si loh že kej a n

Resnično ti pravim, brez molitve ni rešitve. Važno je, da svojo meseno pregreho očistiš v ljubezni do Boga. Namesto da jokaš raje poj hvalo Gospodu. Adonai, adonai...

ejga mali, ne se hecat :P jih bom raj teb u živo pokazala :D

Koga boš v živo kazala? Svoj harem? Ženska bi morala biti v haremu, ne da si ga lasti. TCja lahko še pokvariš s svojo grehoto, zatorej v bratovski ljubezni svetujem, da tiste satanove čare sprva preizkusiš na meni, ki sem le preizkušen inkvizitor.

P.S. Da ne bo spet kakšne zamere, malo šale pač.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TCja lahko še pokvariš s svojo grehoto, zatorej v bratovski ljubezni svetujem, da tiste satanove čare sprva preizkusiš na meni, ki sem le preizkušen inkvizitor.

:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok, se ga malo napiješ, malo žuraš, se zbudiš zraven ene punce, se še malo pocrtaš, greš domov in se ne vidiš več...je to ljubezen? seveda B)

pravijo, da je edinstvena, torej...nikoli dvakrat z isto žensko v posteljo... :grrr

samomaloprenavljamsvojozastarelofilozofijo.... :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

pride pa gre .... pa pride nova :naughty:

Ne more bit' drugače. Saj se tudi svet vrti... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok, nism najdu neke teme o tem in sm tut dobr motosvetovc in ne odpiram vsakič novo temo torej moj problem:

Imam resno zvezo že (jutri bo točno) leto in pol, tako mislm, da bom s to izbranko kar nekaj časa...oziroma VELIKO časa... :D No, problem ni tu, problem je tu, da se moja izbranka le stežka premaga, da gre z menoj na motor, drugo leto nameravam nakup GSX-R 600 in ni šans, da jo bom spravil gor, jst ji govorim, da bo že vidla, ko bo komi čakala, da se greva peljat, ampak ji ne pride v glavo, da bi se res lahko lepo peljala kakšno turco po sloveniji... :) Tko da sprejemam nasvete kako žensko prepričat v motorje... Zaželjene ste predvsem ženski spol voznikov motornih enoslednih vozil... :D Rabm pomoč... :) No, če ne bo pa ženske gor, bom pa lohk vsaj malo "ponorel" po cesti, ker z njo se nimam namen (pre)hitro peljat.

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če količkaj da na udobje, jo boš dobil na gixxera trikrat - prvič, zadnjič in nikoli več :)

sicer pa predvidevam, da deklice ki nerade lezejo na motor v vožnjo največkrat prepriča dejstvo, da fantje v vožnji z njimi uživajo...

(kako grda laž :photo: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bi jo moj na goldy pelov verjamem da bi vzljubila motorje sam na cestaku pa bolj težko.

mi je ravno učeraj ena bejba v oštariji pravla kako je bla nora na motorje in se je na vsak način hotela peljat in možiček ji je izpolnil željo tako da je prosu kolega k je malomanj kot kaskader(dirkač avtomobilov)in fura cbr1000rr za vse solde,ta bejba je bla vsa hepi da se bo peljala z motorjem in že po nekaj minutah si je želela razjahat tako da ga je prosila da ustavi da ima dost potem pa se je še tri dni tresla in ni šans da bi šla na motor še gdaj v življenju tako da predlagam da naj bo prva vožnja res počasna ker enkrat ko dobi strah jo težko prepričaš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@red arrow:

Najprej jo pelji na eno krajšo počasno furco in to tako, da bo imela kaj za videt (se prav ne na avtocesto). Tam dolžine pol ure. Pavza, kavica, mal sprehoda, pol pa nazaj.

Zna bit, da bi kaj takega zaleglo.

Je pa res tako k je Nagaja rekla (neverjetn, strinjam se z njo :eek: ) - punce rade gledajo na udobje zadnjega sedeža in sploh udobja sedenja. Moja pri vsakem vidi zadnji sedež in pravi: tale motor je dober, tale pa ni :)

Popravljeno . Popravil lojzek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oh, jaaa. Ko začnem prepevat: ''Rdečo rožo odtrgal bom zate, zavriskal bom tvoje ime...'' :wub:

Jah včasih sem tole samo v nedeljo pr' goveji župci poslušou zdej mi pa kar že sred tedna v glavi odzvanja :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še moje skromno mnenje: :K

-prva tura naj ne bo predolga; cca pol urce, pol pa nekam na eno ledeno kavo al pa sladoled,

- glej, da se ne boš dokazoval kako si lahko najhitrejši in najboljši junak na cesti, da se ne bo punca prestrašla,

- če ti bo zaupala in se bo pučutila varno potem si zmagal, drugače pa sory.

No, jaz na udobje kot sopotnica nisem dala kaj veliko, bolj mi je bilo pomembno, da je voznik skuliran ter da mu lahko zaupam. .)

Pa velik sreče ti želim.

lp

Motobaby

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma najbolje je po par km, ko se nekako da na mesto in jo tisti začetni strah mine, začet postopoma vozit tako kot bosta vozila vedno v dvoje.

50 km v eno smer je idealna razdalja. vsaj jst mislim tako

Popravljeno . Popravil GorazdH
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje ne ga srat! Če še hočete kdaj uživati v solo vožnji - takoj na prvi furi punco tak prestrašit, da bo naslednjič dobro premislila..... :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala vsem za res uporabne nasvete!

Ja, odloču sm se tko, kokr ste mi svetval... Eno kratko turco, kakšno pijačo vmes (brezalkoholno) in seveda počasna in udobna vožnja. Ne, to že tko ne bi hitro peljal, ko bi imel punco gor, ker me je strah, da se ji bi kaj zgodilo v slabem primeru... Raje sam pade / zletim / razbijem, kot da imam še njo gor. Z dvema nikoli ne peljem tako, kot sam, to je tut logično, če tko pogledaš. :)

Hvala! :OK:

Turo sm že izbral in je dolga okol 40-50 km v eno smer... in prav prijetna :D (ni avtocesta) je tudi gozdiček vmes :D .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje ne ga srat! Če še hočete kdaj uživati v solo vožnji - takoj na prvi furi punco tak prestrašit, da bo naslednjič dobro premislila..... :kva2:

to je moška beseda! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa ima ta gozdiček tud kakšn grmiček .)

No srečno kakor koli že

Gozdiček ima grmiček in grmiček ima placa za dva :D :yea1:

Hvala! ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a te peljem sanda? :naughty: grmovja kar češ če po krasu...

na krasu so klopi in to nevarni in okuženi, pri nas jih ni, če pa so, so pa blagi, tko da se je ona raj misnla k nama stisnt... :D

mimgrede..ona se bi sama zapelala tm... :P

Popravljeno . Popravil Red Arrow
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz se najraje na motorju vozim sam :P

Še vedno se držim moje trditve "športni motor je za enega" :OK:

Sicer je pa kdaj tudi izjema, samo takrat pa počasi pa z glavo :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz se najraje na motorju vozim sam :P

Še vedno se držim moje trditve "športni motor je za enega" :OK:

Sicer je pa kdaj tudi izjema, samo takrat pa počasi pa z glavo :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!