Skoči na vsebino

Daewoo Tico


pero

Priporočene objave

Hm no ja pa rečmo da je ta mala žverca pravi avto. No sem ga nekajkrat tudi sam peljal in morm rečta da se prav lepo pelje v okviru omejitev sam ena resnejša zamera mu gre na račun varnosti. No recimo da za v mesto je dober. Pospeške ima kljub samo 600ccm motorčku sorazmerno dobre glas pa je tak kot od poršeja al pa saj od formule!!! :P :D ;)

No letos sva bila v Bolgariji in tam imajo vsi taksisti Tikote in ko sem pogledal na števec enega je imel le ta 380.000km :blink: kar je za une ceste res veliko za tak mini avto sam pol sem tipa vprašu kako to pa je reku da do 1.000.000km brez večjih popravil :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: No tam res vse zvozjo do konca ampak 1 mio je pa res dost sej tok delajo tavelki tovornjaki po avtobanih ne pa tikoti po mestu!!! :P

No sam tok v razmislek k pr nas je clio z 100.000km že kao ful zvožen???!!!! :P ;) :D

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... k pr nas je clio z 100.000km že kao ful zvožen???!!!! ...

... pri menjavi avtomobila po sistemu staro-za-novo ...

Trgovec (v nadaljevanju T): Koliko je avto star?

Jaz (v nadaljevanju J): 7 let.

T: Pa 133 kkm ima prevoženih ... to je pa veliko za takšno starost ...

J: A res?

... 5 sek tišine ...

J: A imate lasten avto?

T: Ja.

J: Koliko pa ima prevoženo?

T: 78 kkm

J: Koliko je pa star?

T: 4 leta

J: To je pa veliko kilometrov za takšno starost ...

... 30 sek tišine ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za Ticota ne vem, samo 1 mio km... moj bivši sodelavec ima Matiza in je pri 150 k km bilo menjano že marsikaj . Pa recimo, da naj bi bil le malce boljši od Ticota. Sam motorček (800 ccm) je še OK, so občasno ''samo'' neke težave s pregrevanjem, kar se pa podvozja tiče, je moral menjati že vse amortizerje, gumice stabilizatorja, končnike.... lakiranje je itek čisto u k****, je tak, kot bi ga prešmirglal in ves spikan, pa tudi mehorčki rje so se pojavili. Aja, pa včasih mu nekaj cuka, ampak baje to pri tem avtu pač tako. Aha, pa avspuh ima že tretji.

Zanimivo, da za zelo podobnimi boleznimi ''boleha'' tudi Nubira, ki jo ima moja sestra (1. lastnica, so težave s cukanjem, podvozjem in izpuhom ter lakiranjem, ve se lušči in bledi. Lušči se tudi krom iz vseh plastik v notranjosti. Avspuh je drugi. Je pa letnik 00 in ima 110k km.)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče imajo za bolgarski trg kakšne druge farbe, bolj obstojne, recimo kar deset plasti temeljne pa gasa... pa heavy duty mašine za tankovske poligone...

Ali pa je, nasprotno, naš slovenski trg tisti, ki za Dajvujevce predstavlja "tretji svet" in pri nas pač prodajajo šrot.

(Se pa strinjam z marem-tom).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vizualo je k pralni stroj.....in tle se vsako razmišljanje o nakupu neha :P

tocno!! :P :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!