Skoči na vsebino

Yamaha XT 660 X in R


bobokrajnc

Priporočene objave

A lah tole mal bol na podroben opišeš. misliš 660 al 125? Dej mal več informacij ven.

LP

Tema je 660 :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam zakaj potem x verzijo manj zvija

Povsej verjetnosti zaradi tršega vzmetenja in pa zaradi dimenzije gum. Za info, jaz imam xtr 660 mal na trše nastavljen pa ga nič ne zvija.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Koliko časa preteče, ko greš na lpp pa čakaš da ti vpišejo v humologacijo auspuhe? K pri kolegu že traja 1 let pa še zmern ni dubil vpisa v humologacijski kartonček. Jest mam pa konc marca tehnični pa me skrbi če bodo takrat papirji že urejeni.

Popravljeno . Popravil boro legenda
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koliko časa preteče, ko greš na lpp pa čakaš da ti vpišejo v humologacijo auspuhe? K pri kolegu že traja 1 let pa še zmern ni dubil vpisa v humologacijski kartonček. Jest mam pa konc marca tehnični pa me skrbi če bodo takrat papirji že urejeni.

kaki papirji? ti pošleš kaj bi rad naredu na svojem motorju na lpp...oni ti pošlejo datum...peleš motor z izpuhi gor ke...greš plačat storitev...ti pregledajo dobiš fotokopijo homologacijskega kartona s štempiljko lpp gor in ti velja tolk časa doklet ti originala z vpisom o modifikaciji ne pošlejo po pošti...nej kolega pokliče na lpp enu letu pa ne more trajat...jst sm dobil v roku enga tedna

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koliko časa preteče, ko greš na lpp pa čakaš da ti vpišejo v humologacijo auspuhe? K pri kolegu že traja 1 let pa še zmern ni dubil vpisa v humologacijski kartonček. Jest mam pa konc marca tehnični pa me skrbi če bodo takrat papirji že urejeni.

Homologacijo sem sicer delal v MB in je gospa tam rekla, da lahko počakam 2 uri, da mi naredijo nov kartonček ali pa ga dobim naslednji dan po pošti. Odločil sem se za drugo varianto, doplačal par € in drugi dan dobil homologacijo po pošti;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo!

Imam problem! Kupil sem Yamaho XT 600E let.97; motor je ob preizkusu deloval dobro brez problemov. Sedaj pa je motor začel cukati(trokira). Na primer v ovinek pridem z nizkimi vrtljaji ko motorju dodam gas pri nekje 3000 obratih parkart cukne potem pa normalno potegne. To je opazno predvsem v klancih, na ravnin cukanja ni oziroma je zelo neopazno.

V čem je problem?(filtri,svečka,vleče kje zrak...)

Hvala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prjatu...jst sm se prpelau v lpp garažo..ugasnu motor...počakou 10minut...mi reče prpel motor na drug konc garaže pa sm ga enostavno prrinu ke...mi je reku pejt notr plačat storitev pridem nazaj je že pogledau kar ga je zanimalo nič ni vžigal motorja al pa kej...lep dan in sm šou. seveda sm imeu dušilce notr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če so kakšni problemi z čakalno vrsto, poklič na lpp in prosi za gospo Majdo...ona je gor bog i batina in ona ureja kdaj kdo pride....

lep pozdrav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ka se bojo prodajal kaj motorji letos al kaj mat kur.... Mam neki slab filing recesija pa to...ma bo že nekdo pršo s dinarjem. :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Potrebno bo narediti redni servis. Zanima me katero olje vi privoščite vašim motorčkom? Je originalno YAMALUBE vredu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

l.p.

Sem čis novi!!

Všeč mi je xt660x in imam nekaj pomislekov pred nakupom.

Zvija okvir? in podobne fore?

Naj mi prosim kak lastnik omenjenega motorja kaj več pove o samem motorju, kje so hibe in vse kar bi me zanimalo ob začetniku lastnika tega modela.

Kupil bom novo ali pa od 2007 naprej.

hvala staher

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lolek ne devaj noter yamalube, ker ga preveč pije:) sploh pa če imaš gor moje prelepe leo vincije:D

Ja če se voziš zlo ofenzivno :) potem se kr občuti kk zvija okvir. Na kratko, če hočeš poceni motor vzdržljiv s solidnimi zmogljivostmi, vzam yamaho, drugače pa KTM ali husqvarna.

Yamaha ima servisne intervale na 10000km, popije malo bencina, imel sem jo približno leto pa pol, pa nisem opazu nobene druge hibe.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja js sm tut to opazu ko sem po prehitri voznji pogledal ce je z amortizerji vse v redu, a sm na zalost videl da je barva na okvirju popokala in je bilo ocitno da se je okvir zvijal med voznjo. Motor sem takoj prodal. Vzmetenje pa je super udobno :worship:

Podobne stvari opazam na old school nakedih ala zrx, cb, xjr...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja js sm tut to opazu ko sem po prehitri voznji pogledal ce je z amortizerji vse v redu, a sm na zalost videl da je barva na okvirju popokala in je bilo ocitno da se je okvir zvijal med voznjo. Motor sem takoj prodal. Vzmetenje pa je super udobno :worship:

Podobne stvari opazam na old school nakedih ala zrx, cb, xjr...

Rofl

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

l.p.

Sem čis novi!!

Všeč mi je xt660x in imam nekaj pomislekov pred nakupom.

Zvija okvir? in podobne fore?

Naj mi prosim kak lastnik omenjenega motorja kaj več pove o samem motorju, kje so hibe in vse kar bi me zanimalo ob začetniku lastnika tega modela.

Kupil bom novo ali pa od 2007 naprej.

hvala staher

XT je pač motor za turing vožnjo in ni namenjen divjanju, če želiš motor za hitro vožnjo, kupi huso, husaberga al pa ktm.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!