Skoči na vsebino

Yamaha YZF R1


Petzl

Priporočene objave

ojoj... tvoja??

:topic:

jap...sej zdej k je že razmontirana še kar zgleda...takoj po nesreči je pa res grozn zgledal :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jap...sej zdej k je že razmontirana še kar zgleda...takoj po nesreči je pa res grozn zgledal :wacko:

no ja.... glede na to da sraufas pa pises po MSju, predvidevam da si kul :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ja.... glede na to da sraufas pa pises po MSju, predvidevam da si kul :)

hehe, kr je blo tavelkega šraufanja je mehanik uštimou, jes sm pol u sede mal red naredu, pišem pa z lahkoto...mam na srečo samo nogo zlomljeno...tko da so tud mene mogl mal pošraufat :( ...pa do oktobra bom na berglah...ampak žiu pa sm :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

ok

pomoč prosim!

...verjetno bi lahko tudi poklical v trgovino pa vprašal, pa vseeno. Če je kdo toliko in ima toliko časa prosim za pomoč.

Yamaha r1 l2008. Ene imajo vilice v zlati barvi, druge pa črne.

Ali gre samo za barvno razliko ali je razlika tudi v proizvajalcu?

nekje sem namreč zasledil "nekje" da so vilice v zlati barvi ohlinsove črne pa ne.

Kupujem pa da vem če ima to veze pri vožnji in pri ceni ali ne.

...v naprej HVALA

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok

pomoč prosim!

...verjetno bi lahko tudi poklical v trgovino pa vprašal, pa vseeno. Če je kdo toliko in ima toliko časa prosim za pomoč.

Yamaha r1 l2008. Ene imajo vilice v zlati barvi, druge pa črne.

Ali gre samo za barvno razliko ali je razlika tudi v proizvajalcu?

nekje sem namreč zasledil "nekje" da so vilice v zlati barvi ohlinsove črne pa ne.

Kupujem pa da vem če ima to veze pri vožnji in pri ceni ali ne.

...v naprej HVALA

Mislim da nobena serijska R1 nima ohlinsovega vzmetenja (razen posebne izvedbe, ki pa mislim da jo pri nas ne boš našel) ali pa če jih je kdo naknadno zamenjal.

Razlika je samo v barvi...tudi na moji so bile "zlate" vilice pa so bile serijske in ne ohlinsove :yes:

Veliko uspeha pri nakupu!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na moji R1, tudi letnik 2008 so vilice črne barve, če ti to kaj pomaga. Drugače je pa rdeče bel motocikel.

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok

pomoč prosim!

...verjetno bi lahko tudi poklical v trgovino pa vprašal, pa vseeno. Če je kdo toliko in ima toliko časa prosim za pomoč.

Yamaha r1 l2008. Ene imajo vilice v zlati barvi, druge pa črne.

Ali gre samo za barvno razliko ali je razlika tudi v proizvajalcu?

nekje sem namreč zasledil "nekje" da so vilice v zlati barvi ohlinsove črne pa ne.

Kupujem pa da vem če ima to veze pri vožnji in pri ceni ali ne.

...v naprej HVALA

jp, letnik 2008 je imela samo modra zlate. In razlika je samo v barvi....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno samo drugo modelno leto (različne barve).

mislim da so vilce pri tem letniku zlate samo pri modri izvedbi ali pa če je special edition al pa za drug trg delano...npr. Ameriški

Popravljeno . Popravil Andro82
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Pred mesecem sem imel prometno z svojo Lubico(R1 09). Na motoru je dost ene pizdarije zlomljene/spraskane vendar osnova (okvir,vilice, agregat) je uredu. Rad bi jo toliko porihtal da se bom letos še kaj zapeljal....

Nujno potrebujem neke poliestre, ostale dele bom vzel na servisu... Kje ste vi kupili poliestre?kok denarja?V avstrijo/italijo ni problem skočt...

Hvala za kakršnekoli informacije!

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok.. mam problem

dobil sm dva nova kljuca za moj motor... blank kljuca. pa sm jih dal kljucavnicarju za skopirat. samo ne dela. itak, sj jih je treba sprogramirat kokr je men jasno. zdj baje naj bi bil postopek nekak takle.... das rdec kljuc v kljucavnico, ne zalaufas, pustis 5 sekund, das kljuc vn, das notr novga, prizges, cakas 5 sekund, das vn, cakas 5 sekund... vtaknes nazaj in naj bi delal.

jest tega ne bi probaval, ker kokr so mi jasni racunalniki pa tale varnost, se mi lahko motor zaklene, po smo pa u rit :D

a kdo mogoce ve, a je ta postopek taprav, a sploh lahko to naredim doma itd itd

hvala vnaprej :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me, če kdo prodaja oz. kje bi najceneje dobil karbonske zaščite mašine (pokrov sklopke, statorja) za Yamaha R1 2005. Na e-bayu sem že gledal, tako da če se da dobiti še kje drugje?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok.. mam problem

dobil sm dva nova kljuca za moj motor... blank kljuca. pa sm jih dal kljucavnicarju za skopirat. samo ne dela. itak, sj jih je treba sprogramirat kokr je men jasno. zdj baje naj bi bil postopek nekak takle.... das rdec kljuc v kljucavnico, ne zalaufas, pustis 5 sekund, das kljuc vn, das notr novga, prizges, cakas 5 sekund, das vn, cakas 5 sekund... vtaknes nazaj in naj bi delal.

jest tega ne bi probaval, ker kokr so mi jasni racunalniki pa tale varnost, se mi lahko motor zaklene, po smo pa u rit :D

a kdo mogoce ve, a je ta postopek taprav, a sploh lahko to naredim doma itd itd

hvala vnaprej :)

Glede na to da si iz naših koncou najbol da k Šternu pokličeš...boš še najbl zihr odgovor dobiu :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

hehe, sm se lih z Eliso menil, so rekli da je ful zakomplicirano, naj kar do njih pridem :D

če boš rabu kej v zvezi s ključavnicami mam doma od moje še...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me, če kdo prodaja oz. kje bi najceneje dobil karbonske zaščite mašine (pokrov sklopke, statorja) za Yamaha R1 2005. Na e-bayu sem že gledal, tako da če se da dobiti še kje drugje?

Pri nas imaš Jani Race ali Carbonin, pa verjetno se še kdo najde. Kontakte pa stric google zih ve :)

Popravljeno . Popravil svobodnaptica01
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me, če kdo prodaja oz. kje bi najceneje dobil karbonske zaščite mašine (pokrov sklopke, statorja) za Yamaha R1 2005. Na e-bayu sem že gledal, tako da če se da dobiti še kje drugje?

to sem mel tudi jaz na R1ki ko sem jo nabavil.

čez čas sem jih odstranil in vrgel v kanto za smeti.

ne kupuj tega sranja.

mašina pod tem se greje da je groza!

ti karbonski dekli zadržujejo toploto in čisto nič drugega.

kolega mi je ob tem rekel: veš kaj, če bi to blo dobro bi japonci že sami gor naredli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men tudi ... še posebi, ker je mal zlata :kva2:

tukej sm te čakou :naughty:

spremenil so pa samo masko...mal večje "oči" so ji nardil, pa mal bl :devil: pogled ma :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Živjo..

Nujno bi rabil pokrovček ki pride za zavorno olje zadaj pri yamaha r1 (05). Po možnosti da bi kupil kje v lj. Če ima kdo rabljeno lahko pridem iskat že danes. Drugače pa kje prodajajo

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo..

Nujno bi rabil pokrovček ki pride za zavorno olje zadaj pri yamaha r1 (05). Po možnosti da bi kupil kje v lj. Če ima kdo rabljeno lahko pridem iskat že danes. Drugače pa kje prodajajo

lp

Prodajajo samo na servisu in še to bojo morali naročiti ! ! Sicer pa daj gor dvojno plastično folijo in par gumic dokler dobiš original !:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!