Skoči na vsebino

Yamaha YZF R1


Petzl

Priporočene objave

  • 4 tedne pozneje...

Pozdravljeni,

Rabu bi par delov za R1 09 letnik... Če se komu valjajo okol al pa pozna človeka ki bi mi lahko pomagal, naj prosim sporoči na nejcnikolic@gmail.com....

Sprednja maska

Sprednji nosilci maske

Vse stopalke ter ročke

Zadnji konec plastike ter aluminjast nosilec

Sprednja luč

Hvala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni,

Rabu bi par delov za R1 09 letnik... Če se komu valjajo okol al pa pozna človeka ki bi mi lahko pomagal, naj prosim sporoči na nejcnikolic@gmail.com....

Sprednja maska

Sprednji nosilci maske

Vse stopalke ter ročke

Zadnji konec plastike ter aluminjast nosilec

Sprednja luč

Hvala!

na bolhi je oglas iz Celja Vem, da je big bang Yamaho z YEC kompletom takoj predelal v dirkalnik, in prodaja malo ali nič rabljene kose.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na bolhi je oglas iz Celja Vem, da je big bang Yamaho z YEC kompletom takoj predelal v dirkalnik, in prodaja malo ali nič rabljene kose.

Oglasa ne najdem, ali sem jaz lesen ali pa je napisan pod nekim čudnim naslovom. Hvaležen bi bil za kakršnkoli info...

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni,

Rabu bi par delov za R1 09 letnik... Če se komu valjajo okol al pa pozna človeka ki bi mi lahko pomagal, naj prosim sporoči na nejcnikolic@gmail.com....

Sprednja maska

Sprednji nosilci maske

Vse stopalke ter ročke

Zadnji konec plastike ter aluminjast nosilec

Sprednja luč

Hvala!

A na Ebayu si že kaj gledu, tam je te robe kar precej. Evo sem sam na brzino pogledu za dobregu jurja maš vse originalne plastike komplet. Da kitajskih kopij niti ne omenjam.

post-2615-0-09260300-1320001403_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A na Ebayu si že kaj gledu, tam je te robe kar precej. Evo sem sam na brzino pogledu za dobregu jurja maš vse originalne plastike komplet. Da kitajskih kopij niti ne omenjam.

Kar se tiče tega sem precej staromoden. Raje dam kšn euro več in zadevo preden kupim primem v roke. Kitajske kopije so bolj tako tako... Glede na to da rabim samo prednji del maske(stranske ter bugspoiler sta ok) bi kar najraje original kupil.... Samo kšnga racerja morm staknt... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo!

Zanima me, če kdo slučajno pozna ta motor: LINK

Kolikšna je kaj razlika v vožnji in lastnostih med modelom iz leta 2008 in 2009, je model 2009 res toliko boljši?

LP!

Popravljeno . Popravil Urban K.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo!

Zanima me, če kdo slučajno pozna ta motor: LINK

Kolikšna je kaj razlika v vožnji in lastnostih med modelom iz leta 2008 in 2009, je model 2009 res toliko boljši?

LP!

Tale motor tud jes že neki časa gledam...nism še nč klicou, ampak se mi zdi da more bit OK....glede razlike med staro obliko R1 in 2009 letnikom je OGROMNA :kva2: 2009 letnik je bistveno krajša razdalja med sedežem in balanco, pa tudi balanca je občutno višja (če vse skupaj povzamem je precej bolj "udoben"), pri vožnji pa se najbolj občuti da 2009 letnik v spodnjih obratih vleču hudičevo dobro...kot dvovalnik in sploh ne čutiš tistega sunka pri 7-8k obratov...zvezno vleče do blokade :smoke: Men se je ful dobr pelat z njim...upam da napraskam do spomladi za 2009 model :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi lahko kdo ki ima Yamaho r1 letnik 2007 ali 2008 izmeri razdaljo med luknjami, kjer so pritrjene stopalke za voznika

Misliš razdaljo, kjer je pritrjen nosilec na okvir?

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem se spravil v garažo s "šublerjem" :OK: . Razdalja med vijaki pri nosilcu za stopalke je 80 mm.

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi sam vozim Yamaho YZF R-1, imam višek homologiran akrapovič carbon, pa motor tudi če koga zanima !!

post-13787-0-75075100-1320856249_thumb.jpg

post-13787-0-55703300-1320856260_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri moji, letnik 08, se prižge pri 103 ali pa pri 107 stopinjah. Ne vem natančno, se mi že nekaj časa ni vklopil :blush: . Vklopiti se pa morata oba ventilatorja :grim .

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda da bi... takoj sam pomoje ne za ta denar k bi ti kupu hehehe :D

ja prodati jo moraš za tak denar da se mi seveda splača :D a sliko bi se dal prlept kšno od razbitega motorja?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri moji, letnik 08, se prižge pri 103 ali pa pri 107 stopinjah. Ne vem natančno, se mi že nekaj časa ni vklopil :blush: . Vklopiti se pa morata oba ventilatorja :grim .

LP Robert

hvala :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri moji 04 pa pri 101 in ob skupaj . In to je normalno saj ima samo 1 rele za oba ventilatorja tudi po načrtu je tako

Popravljeno . Popravil exclan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri moji 04 pa pri 101 in ob skupaj . In to je normalno saj ima samo 1 rele za oba ventilatorja tudi po načrtu je tako

uh, tri različne informacije...hihi, vsem hvala za pomoč, očitno mi desni ne dela...lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri moji 04 pa pri 101 in ob skupaj . In to je normalno saj ima samo 1 rele za oba ventilatorja tudi po načrtu je tako

lahko pa da je pri meni kaj narobe, al sem pa narobe opazoval, bom še enkrat preveril pa javim ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!