Skoči na vsebino

Yamaha YZF R1


Petzl

Priporočene objave

....vprašanje

kdaj se pri R1 2004 vklopi ventilator za hlajenje??? kdaj levi, kdaj desni??? ali bi se morala oba???

hvala, lp

pri moji 2005 mislim, da se je prižgau tam pri okrog 105-107 stopinjah...pozoren pa nikoli nisem biu ali samo eden ali oba, ampak mislim po logiki bi se mogla kar oba hkrati

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se opravičujem vsem, res je oba se mi vklopita nekje pri 105.izklopita pa ko pade pod sto stopinj, preizkusil ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se opravičujem vsem, res je oba se mi vklopita nekje pri 105.izklopita pa ko pade pod sto stopinj, preizkusil ;)

no me veseli, da si šel zdaj sprobat, ko je že verjetno bil pokrit v garaži :)

hvala in lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no me veseli, da si šel zdaj sprobat, ko je že verjetno bil pokrit v garaži :)

hvala in lp

Meni se v tem letnem času, ko se vozim, sploh nočejo ventilatorji vklopiti, je izgleda premrzlo ;) .

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Živjo!

Jaz sem v začetku novembra prešel iz letnika 2004 na letnik 2009. Glede na to, da mi je bila že 2004 letnik top motor, je ta samo še boljša, saj ima bolj linearno podajanje moči, boljše zavore in nasploh je lepša ter s svojim edinstvenim zvokom, razred zase.

LP!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo!

Jaz sem v začetku novembra prešel iz letnika 2004 na letnik 2009. Glede na to, da mi je bila že 2004 letnik top motor, je ta samo še boljša, saj ima bolj linearno podajanje moči, boljše zavore in nasploh je lepša ter s svojim edinstvenim zvokom, razred zase.

LP!

A veš kva ti povem...spelou si mi jo :devil: ...sm mislu, da bo do spomladi počakala :P

SREČNO Z NOVO PETARDO :yea2:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšne zamere lastnikov R1 od 2009 letnika dalje? ^_^

Z motorjem sm naredu 13k km in zaenkrat vse dela tako kot je treba. Samo napenjalec verige je bil glasen in sem ga zato zamenjal z ročnim napenjalcem.

Prodam Power commander 5 za Yamaho r1 od letnika 2009 naprej in Autotune AT-200 za PC 5 ki med vožnjo spreminja količino vbrizganega goriva glede na željeno razmerje zraka in goriva, ki ga sami nastavimo.

ww.powercommander.com

Več informacij preko PM ali telefona 040 299195

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A veš kva ti povem...spelou si mi jo :devil: ...sm mislu, da bo do spomladi počakala :P

SREČNO Z NOVO PETARDO :yea2:

tut jest sm tole hotu kupit :DD

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam letnik 2004 do zdaj sem naredu 66000 km z njo brez nobenih problemov letos gre na pregled ventilov pa ne zato ker kaj ropota ampak ker je po moje čas.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam letnik 2004 do zdaj sem naredu 66000 km z njo brez nobenih problemov letos gre na pregled ventilov pa ne zato ker kaj ropota ampak ker je po moje čas.

daj javi, če je bila kaka sprememba na ventilih, ter kakšen je bil strošek, moja ima 39000 km, in dela kot urca ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj nima kaj biti narobe :grrr . Važni so redni servisi, in šparanje motorja, ko je mrzel. Ko je pa segret pa ni nobenih ovir, da ga vrtiš v višje vrtljaje. Pred 14 dnevi sem naredil samo redni servis na 40000 km, kjer se je menjalo samo oba filtra, svečke in olje. Sedaj pa samo še gaaaaasaaaaa :yea1: . Moram pa priznati, da je to zelo hvaležen motorček, nič se ne pritožuje, če ga masiraš, samo leti in leti in leti dokler ni tebi dovolj. Moped bi šel še hitreje , samo so potrebni cojones ;).

LP Robert

  • Všeč mi je 4
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

daj javi, če je bila kaka sprememba na ventilih, ter kakšen je bil strošek, moja ima 39000 km, in dela kot urca ;)

Ko jo bodo odprli javim če so bile kake spremembe na ventilih glede stroška pa tako govoril sem z mehanikom( serviser Yamahe) za delo z materialom(tesnila,ploščice ... .) bo 250€ upam da bo pri tem ostalo.Glede delovanja motorja tudi moja dela kot urica in bo tudi delala glede na to da sem pred 2mes. dal motor v prodajo in ker ga nisem prodal sem se odločil da jo držim dokler ne razpade motor ali jaz :) osebno mislim da je ta motor popoln za moje potrebe in užitke.

SANJIN dej mi potešit firbec koliko si visok namreč na avtarju izgleda kot da si na minimotorju :)

Popravljeno . Popravil exclan
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

trebor, sem istega mnenja kot ti, servise delam na vsakih 5000km, ne šparam na olju, dajal sem motul in nikoli več, sedaj že parkrat yamalube 10/40, svečke sem tudi dal in sicer iridium, filter je k&n, akrapote, resda še stare oblike sam kaj ko so tanovi tako dragi, pa še silijo zadaj ven kot nekakšna lojtra ;).

exclan, tudi moj namen je bil jo prodati, pa tak ko si rekel, motor dela v nulo, vožnja z njo mi paše, sploh ne trpim na njej pa če je tudi dolga furca, letos z njo naredil slabih 19000 km, dvakrat Novi Marof, enkrat Panonia in to je to, ni veliko ampak je bilo božansko,

hmmm koliko sem velik 183, no pa še slikco prpopam, da se bolje vidi ha ha ha !!!!!!

post-13787-0-35634900-1322201061_thumb.jpg

post-13787-0-33049800-1322201601_thumb.jpg

post-13787-0-28257600-1322201612_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko jo bodo odprli javim če so bile kake spremembe na ventilih glede stroška pa tako govoril sem z mehanikom( serviser Yamahe) za delo z materialom(tesnila,ploščice ... .) bo 250€ upam da bo pri tem ostalo.Glede delovanja motorja tudi moja dela kot urica in bo tudi delala glede na to da sem pred 2mes. dal motor v prodajo in ker ga nisem prodal sem se odločil da jo držim dokler ne razpade motor ali jaz :) osebno mislim da je ta motor popoln za moje potrebe in užitke.

SANJIN dej mi potešit firbec koliko si visok namreč na avtarju izgleda kot da si na minimotorju :)

oj

250 € samo za nastavitev ventilov je preveč. sam sem dal za servis: (sicer na R6 samo nima veze)

- nastavitev ventilov

- menjava olja & filtra (motul 5100)

- menjava svečk (tovarniško predpisane )

Ta storitev me je stala 205€. Z orig. računom in pri pooblaščenem serviserju.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kak je blo na sprehodu?

Žal je kolega zafrkno ker je moral na svojem motorju mal firbec pasit po novem zadnjem ohlins vzmetenju in je olje spustil mal po mopedu, tako da je vse skupaj odpadlo, ja kaj čmo vse je za nekaj dobro, smo pa zato v nedeljo po Rogli kondicijo nabiral ha ha , a ne bagioooo !!!!!!! ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekaj tem nazaj sem že spraševal glede delovanja ventilatorjev na 2004...

danes sem ugotovil, da do desnega ventilatorja ne pride tok, varovalke so ok, ventilator ob direktnem priklopu dela...

možno je, da je kje pretrgan kabel, čeprav je ta možnost majhna...

ima kdo kakšen nasvet, kje bi bila napaka...

hvala in lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbolje, da greš pogledat vse kontakte od začetka pri ventilatorju pa vse do tam, kjer sta ventilatorja povezana na skupnem konektorju. Ne me držat za besedo, da je tako, kot sem napisal, nisem električar. Druge napake kot je slab stik skoraj ne more biti. Pretrgana žica je malo verjetno, da je, če nisi nič šaril po motorju.

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo!

Jaz sem v začetku novembra prešel iz letnika 2004 na letnik 2009. Glede na to, da mi je bila že 2004 letnik top motor, je ta samo še boljša, saj ima bolj linearno podajanje moči, boljše zavore in nasploh je lepša ter s svojim edinstvenim zvokom, razred zase.

LP!

He he Urban K.

Predvidevam, da jaz pa se zdaj veselo furam s tvojo "bivšo". Kako kaj nova "ljubezen"? He he, da se čez kako leto ne oglasim še po to "pupco" he he eh veliko varnih z užitkom peljanih Km.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Če kdo verjame al ne je Yamaha Yzf R-1 letnik 2004, zame osebno najboljši motor ha ha ha ha, je ne dam za noben denar, služi odlično pa še zvesta mi je ;):smoke:

post-13787-0-78664700-1324835436_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil SANJIN
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!