Skoči na vsebino

Yamaha YZF R1


Petzl

Priporočene objave

No, evo, da še "uradno" predstavim mojo Smrketo...R1, l.2008, Akrapovič, športne stopalke, zatemnjen športni vizir :OK: ...včeraj sva se skor ceu dan spoznavala v garaži :wub:

Strupena, strupena! :notworthy:

K boš šel na probno vožnjo, me poklič, da grem zraven.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jap, kdaj bo zbor :kva2: ? Sem že zraven :grim .

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahaha, ima se može se :P

Sj drgac je huda, sam moti me ker je še nedolžna:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sj drgac je huda, sam moti me ker je še nedolžna:)

Kaj bi jo moral tako krstiti, da bi jo po tleh vrgel :eek: ? Nehaj, to je tako hudo za srce, ko vidiš svojo lubico v horizontali, da je groza :headbang: . Tega nikomur ne želi(m), pa je popolnoma vseeno kdo kaj vozi.

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sj drgac je huda, sam moti me ker je še nedolžna:)

Sm lansko leto že eno ORNK razdeviču, tko da nej tale kr nedolžna ostane :grim

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jap, kdaj bo zbor :kva2: ? Sem že zraven :grim .

LP Robert

javim nč bat, pa da vas vidim koliko vas pride ha ha ha :OK:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm lansko leto že eno ORNK razdeviču, tko da nej tale kr nedolžna ostane :grim

Bivsi lastnik tocno ve kaj mislim s tem razdevicu:)ni fora v padcu:):):)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kakšen nasvet katero verigo in zobnika nabaviti za mojo enkico 2004, DID ali DID GOLD, naj piše made in japan al je lahk tud made in italy, baje je velika razlika, kje se da dobiti ugodno varijanto , hvala ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Razdeviču ??? Naredil luknjo v : bat,v glušnik al pa sam v pnevmatiko ! ! :hmm:

hehe, nič od tega ni...sm pa že zvedu in je prou ena zabavna finta :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe, nič od tega ni...sm pa že zvedu in je prou ena zabavna finta :P

Po dveg minutah prostega tega so izpušne luknje prav gotovo prijetno tople :xx: :pos:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kakšen nasvet katero verigo in zobnika nabaviti za mojo enkico 2004, DID ali DID GOLD, naj piše made in japan al je lahk tud made in italy, baje je velika razlika, kje se da dobiti ugodno varijanto , hvala ;)

Jest sem imel na moji R1 verigo znamke RK GXW 525. Isto vozim na Dučeju, že 3 sezone, in dobrih 25 tisoč km, ko nova. Pri nas jo dobiš pri Pilkotu, firma Promotor.

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kakšen nasvet katero verigo in zobnika nabaviti za mojo enkico 2004, DID ali DID GOLD, naj piše made in japan al je lahk tud made in italy, baje je velika razlika, kje se da dobiti ugodno varijanto , hvala ;)

jaz sem poleti narpču DID (kupljen v IT venadr je made in japan) sptrdnji sem purtil isti zadaj za 1 zob več prej sem imel pa 2 zoba spredaj manj in zadaj isto se je poznalo ampak ne tako drastično tudi zdaj ko imam en zob zadaj več se ne pozna dosti.. No poznalo se je ker je pri 10000rpm hotel kar vzletet :) brez da dem hotu je kar silila na zadnje :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kakšen nasvet katero verigo in zobnika nabaviti za mojo enkico 2004, DID ali DID GOLD, naj piše made in japan al je lahk tud made in italy, baje je velika razlika, kje se da dobiti ugodno varijanto , hvala ;)

Ti bodi samo pozoren na to, katero oznako ima veriga. ZVMX, VM ali V. So različnih kvalitetah, od najboljše (najvzdržljivejše) do najslabše. več tu ali tu. Meni je na (sicer na 600tki) zdržala "tahuda-original" DID 36.000km vključno s preganjanjem po pisti in precej vožnje v dežju.

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za cestno uporabo ni potrebe po tej ketni, ker zdrži premalo kilometrov in je draga ko pes.

Zdejle sva sicer :topic: , ampak načeloma ima ERV3, če jo primerjaš z ostalimi 520 verigami čisto dostojni index obrabe 3,1; za primerjavo ZVMX 3,5; VM 3,22 in V 3,06. Cena pa sitnih 135€ iz italije 120 členov, oz pri nas 225€ za set s poljubnimi zobniki. Kar se meni ne zdi drago. Trenutno jih ima moja okroglih 10.000 km zlorabe izklučno na pisti, vsaj do 15.000 bi morala zdržat brez problema, naprej bomo pa vidli :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za cestno uporabo ni potrebe po tej ketni, ker zdrži premalo kilometrov in je draga ko pes.

Res je da za cestno uporabo ni potrebe po njej, sam jest jo mam gor že tretjo sezono in za cestno uporabo, cena je bla pa 125 dolarjev (manj kot 100 evrov)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo ve mogoče, če akumulator od letnika 2005 ustreza in deluje tudi na letniku 2008 :hmm: Mam še od moje prejšnje R1 doma, pa bi rad vedu če mi bo lahko koristen :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po katalogu je baterija enaka (model YTZ10S, 12V, 8,6A)

Srečno vožnjo z novim motorjem. Je leto mlajša sesterca od moje lubice.

Nimam kaj drugega za povedat kot : SUUUUPER MOTOR! :OK:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po katalogu je baterija enaka (model YTZ10S, 12V, 8,6A)

Srečno vožnjo z novim motorjem. Je leto mlajša sesterca od moje lubice.

Nimam kaj drugega za povedat kot : SUUUUPER MOTOR! :OK:

o, fajn...tnx :worship: motor je pa itak stroj :kva2:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mater še mal pa bo zbor, enk, če pa glede na številčnost r-1 nk ne pridemo v središče motosveta , naj gre vse k vragu ;)))))))))))))).

Verjemite nisem pozabil kar sem si zamislil, pa upam da res pridete vsi :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!