Skoči na vsebino

olja motul ter tts


romans1

Priporočene objave

zx-a maš pa misliš da maš newem kak sfriziranega :D

hehehe...

se lahko eni samo smejimo :D :lol1:

aerox men leti po stevcu 115km/h realnih mal vec kpa 95km/h ksm su 110 je blo realnih 94,6km/h zej mora bit kej vec!! :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aerox men leti po stevcu 115km/h realnih mal vec kpa 95km/h ksm su 110 je blo realnih 94,6km/h zej mora bit kej vec!! :yea2:

Spet zacenjas???Al hoces da pridem jaz,jovan pa matej do tebe na obisk????Da vidimo ce ti res 94,6 leti?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BOnzy, kaj mas ti menjano?

Ce gre meni 110-120 po stevcu na 70 kitu... Realno bi pa Roba mogu vedet :)

Sem pa pogruntal da ko se jaz vozim, ko sem lahek dosti bolj vlece, kot ce se recimo moj brat fura :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aerox men leti po stevcu 115km/h realnih mal vec kpa 95km/h ksm su 110 je blo realnih 94,6km/h zej mora bit kej vec!! :yea2:

Spet zacenjas???Al hoces da pridem jaz,jovan pa matej do tebe na obisk????Da vidimo ce ti res 94,6 leti?

ja ja ja runner števec pač, ni važno če je nova ruunerca to bmk, vem da maš hiper 2 mašino, samo neja ti more 50ccm to it

če niaš 70ccm pa prenosov lahko samo sanjaš o tem :P

ja roba vi pa kar ite tja

jas sn dal v skutera lahko rečem 100k pa glih ni vrede naštelan, pa gre mogoče 95-100 realnih če ga dugo tišim :hmm:

Popravljeno . Popravil aerox
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja roba vi pa kar ite tja

Jaz pa mario se skup pelama na njegovem pa te spizdima bonzy

tako tako, pa še hambuerger džabiri lahko jeta poleg, pa ga bota nascala, seveda, evolution 70ccm bo svoje naredo... :D :OK: :004 :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pocakte do pomladi ko bom jest na runnerco dal 70 aluminij malossi kit dalse prenose, sklopko pa elektroniko :P pol bomo pa vidl kdo se bo meme kerga pelov :P :P

_Roba_: ti pa kr prid en dan v nase konce pa bomo merl!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja pa se 19 frgazer pa sportn filtr (use malossi) pa drug auspuh, Leota ZX bom pa prodou, pa kupu ksnga malossija MHR :P, pol ste pa najebal :P :P

itaq pa dobim se drug let husqvarno 125 WR (mal rableno seveda) :P :P mam ze use zmene z starimi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pocakte do pomladi ko bom jest na runnerco dal 70 aluminij malossi kit dalse prenose, sklopko pa elektroniko :P pol bomo pa vidl kdo se bo meme kerga pelov :P :P

_Roba_: ti pa kr prid en dan v nase konce pa bomo merl!!

Dargi moj prijatl nic nismo najbealo ker bom jaz mojega prodal za 250 kupo tak da lahko grem race :) Bonzy sanjaj......kolk ti bo te potem sel ce ti gre ze zaj 94,6???To bo raketa......Samo jovana nasega nebos nikol dobil pa si lahko das se en motor gor...

Popravljeno . Popravil _Roba_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, zato ker on je NINJA :yea2: :yea2: :yea2: :kva1: :lol1:

Zaj ni vec NINJA zaj je aerox brez nalepk z malaguti evo masino :) :)

Pero pa 22mm mikuni fergazer si pozabo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe _roba_ jovan pa nej tut do pomladi pocaka, mam nekj extra za vs in nega poleg husqvarne 125WR :P :P (70ccm bo da naute mislni kwa zej mislm) :) :D..roba pol pa nima ne jova, pa ne ti za bureka :P :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah fantje spet ste se tapravi skp najdl :OK:

pa sej sploh ni pomembn kolk gre ;). frajar si takrt k mas npr. en auto pa R1 alpa kej podobnga, nepa ce ti gre skutr 140 :yea2:

no...ceprov se tut tega nebi branu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, toti aerox gre okol 130. ker ma corso kit, oboje prenose evo menjane, gred evo. variomat, sklopko jermen..in use tm evo., frgazar 19mm, for race auspuh, racing filter.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

roba potem gre teb realnih med 120-130km/h?

BTW.ta aerox ni moj jaz sem samo njegov vzdrzevalec in serviser pa obsasni voznik oz.tester :) :) _Aerox_ pa je lastnik :) :)

Upam da bo moj zdaj nekaj podobnega sel.....ce gledam boma mela oba vse isto razn zobnikov jaz mam samo primarne menjane :)

Gre pa res tam okol 120...ce pa si dol pa ufffff :) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mamo pa se enega aerox ki pa ma celo evo predelavo...od cilindra do avspuha :)

kaj roba, kaj moj aerox ni omembe vreden ha? :hmm: :o

:D

hehe

glede na to, da smo neka crew še moreš mojiga omenit :D :notworthy: O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!