Skoči na vsebino

Slike


zivijo

Priporočene objave

beno a bi tvoj oce znal naresti tak izpuh katerega ima dna k mi je ful vsec rabim za 180ccm gilero runner ampak me neki zanima ce lahk nardi tazga da se ne bo bl dru k original k mi ni vsec da se ful dere

pomoje bi se dalo ustimat (se je enmu ze neki podobnga delalo ... dru se je pa full mn ker je mu pc dva dusilca, 2x mn zvoka an) ... pm mu posli ... on je "profi"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Učinek gor al pa dol zgleda pa še zmeri hudo! Še posebi mi je všeč k sta oba kromana!!

Enim se gre za to da skutr leti enim pa da samo zgleda dobr ... pa pač delajo različne stvari, da kupujejo oboji

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

beno a bi tvoj oce znal naresti tak izpuh katerega ima dna k mi je ful vsec rabim za 180ccm gilero runner ampak me neki zanima ce lahk nardi tazga da se ne bo bl dru k original k mi ni vsec da se ful dere

Sej original je dokaj tih ;) A ti si zdaj že tudi 180ccm nabavo? :yea2:

Popravljeno . Popravil Tomozuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja nabavu sm jo pa k gledam te rore me ful mika da bi ga mel enga tasnga sam men gre sam za styling

Ja sej pomoje bi mu kr pasalo. Enkrat sem gledal, da se dobi en ror za Runnerja 180, ampak je stal 70.000sit! :wacko: Za kolko si pa Runnerja kupo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za 250000 ampak mam plastike od svoje 50tke gor 50tko sm pa za isti dnar prodal s tistimi plastikami k so ble prej tle gor!

Heh :) To je pa fajn pri Runnerjih, da so cene nekonkurenčne ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na tle mate še eno dobro slikco: :D :D :D

Barbie-Scoot?? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!