Skoči na vsebino

Slike


zivijo

Priporočene objave

samo lea nima povešenih, lea ma super joškice O:-) :wub:

:lol1: :lol1: :lol1:

pa pero ne no

jaz te v šoli moram poslušati cele ure ko mi ti predavaš o lei kaka je pa to :naughty:

ne še zdaj tu no :wacko: :wacko:

joke :D :P :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejte še kakšno slikco od te leje gor prlimat k skos o njej govorite pa jo je že cel forum povhn :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Caki...bom mu ja sliko opalo 1x zdaj ce ne prej v soboto :) :) Bom skeniral pa dal gor :) :) pa prvo kaj bote rekli bote vprasali ce je 18 stara :)

ja to pa je moja lea :004 :OK: :kva1: ;) :K :wub: O:-) :notworthy:

samo roba, slike pa vseeno neš dobo ne :P :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sava so za skuterje ene izmed najboljsih dirkalnih gum. tud za na cesto niso slabe! B)

aja, a vete da majo aprilie RS 50 '03 v prvi vgradnji SAVINE gume!! B)

Popravljeno . Popravil Zok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ampak so te sava res dobre sm bil uzanc pr enmu vulkanizerju k ga poznam pa mi je reku da je mc16 najbol guma po testih jst jo mam zadi pa je res huda

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aprilia daje na vse 50ccm skuterje/motorje Savine gume. od leta 2002 dalje sigurno, za prej pa nisem ziher. Stvar je pač , da jim ljudje ne zaupajo, ker je to pač SAVA iz SLOvenije :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kak se pa rece spreju oz. ime? k mam doma 2 crna spreja:) pa a si to pobrusu mal akuko?

KENDA Color so najbolsi spreji za mene......Jaz sem si vse z njimi pobarval ze prejsne motore pa ni bolsega....5 let jih ze uporablam pa me nikoli niso razocarali :) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KENDA Color so najbolsi spreji za mene......Jaz sem si vse z njimi pobarval ze prejsne motore pa ni bolsega....5 let jih ze uporablam pa me nikoli niso razocarali :) :)

Ki si pa kupo KENDA color spreje?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja. Zdaj sem se spomnil. A mogoče kdo proda kakšen kurbl, ki paše na Typhoona??? O piaggijev al pa giler paše se mi zdi :hmm: Jaz sem mojga zgubo :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!