Skoči na vsebino

Nocoj je


Manu

Priporočene objave

Ne pa ni! Ne pa ni! :angry: Šlik-šlak!!!!! B) B) B)

Tut jst mam krigel ljubezni! In to welik!!! :grim

Mater... Roby me je ofrcal in sem čisto popušil... :lol:

(prodala si ti za šaku ljubavi :lol1: )

Hja nič... se mormo pač na veliko žalost in tegobe vseh prisotnih in navzočih dobiti na enemu (ali več) prijetno hladnemu, zunaj zarošenemu, rahlo penečemu, zlato obarvanem pivu... :beer2: (potem pa itak :wacko: :SS)

Ja, nocoj je pa res en tak...večer...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja nič... se mormo pač na veliko žalost in tegobe vseh prisotnih in navzočih dobiti na enemu (ali več) prijetno hladnemu, zunaj zarošenemu, rahlo penečemu, zlato obarvanem pivu... :beer2: (potem pa itak :wacko: :SS)

I LIKE THE IDEA!!! :OK: :grim B) A lot!!! Beer all around! :beer2:

No, samo, my man Moos-tang, Pepsy je priwolil v troje. B) Rečmo, da sem za!

We'll be threesome! :grim :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa morm rečt, da pogrešam mojo lubico Manuelco!!! :(

Nč weč me ne mara. :cry:

Moje ostale lubice pa me majo še rade! Strici so mi povedali! B) B)

Oh, kok ws mam rad! :004 :004 :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nocoj je res en tak večer, ko lahk rečem, da sem orenk zjeban... od ekstremnih športov. Da ne bi preveč okolišal, bom kar direkt povedal, kako je bilo.

Zjutraj pot na šiht, ki je bil danes sestavljen predvsem iz konference za novinarje, ki je potekala bolj športno. z busom do bihinja, h Korenu, po poti sem bil proglašen za kapitana potapljajočega reševalnega čolna s 13 slovenskimi novinarji za področje IT in gospodarstva, tam pa tudi za načelnika ene ekipe v smešnih oprijetih rumenih dresih, v katerem sem jaz bil videti še najbolj imeniten - kot kaka pička z rumenim modrcem... skratka, z asegrevanje dve družabni team-building nalogi, potem zajašemo bicikle in 10 km stran na ranč... kjer smo hitrostno žagali drva, streljali z lokom, metali podkve na štango, se mastili s sendviči, božali ihate blagovne znamke Islanski poni, ogovarjali prijaznega ranč-majstra, nakladali in se podali nazaj na drugo, bolj ekstremno-športivo prizorišče. Z mlado Uršo, PRovko, sva vmes morala malce zapustiti druga dva člana moje rumene ekipe (oranžni in rdeči so bili itak luzerji), in sva ob potki morala malo "popravit bicikl". rezultat je bil seveda tak, da sem jaz imel obe roki zašmirani, sumljivo podobni odtisi dlani pa so se skorajda dobro videli na njeni zadnjički ... hja, ne vem, morda je zato potem vso pot vozila pred mano, jaz pa za njo ... mal smo sopihali, zgubljali dih, gruntali, zakaj nimamo v čeladi še kakšnega sendviča, in se tako skorajda samomorili, ko je mimo mene švignil nadvetlobno-hitir avtobus. nori bohinjci pač :) Hja, šef ekipe, est moi, je nato doživel prvi ekstremni podvig tega dne ... vzponček na tisto skalco ob jezerčku... mater, sem skoraj crknil. .. ampak svojih 140 kg sem zvlekel do markerja cajt smo pa itak štopali že s koledarjem ... no, to niti ni bilo tako zelo težavno - če odmislim, da so se mimohodeči popotniki ustavljali in osuplo vzdihovali "glej, tam pa en v belem puloverju pleza na skalo, kakšen hrust je!" -, kot potem priti spet nazaj dol. Ja, smo bili varovani s strani majcene alpinistke, ampak jaz ji že nisem zaupal svoje mase ... mislim ... jao ... pač sem malo nealpinist in mi ni vseeno, če kot kak svaljek (tarzan, dolar, njok) na kravji riti bingljam na enem štrikcu in samo čakam, da me bo mati Zemlja usekala po tilniku. No, tudi spust je bil dobr... sem začutil trdna tla pod nogami... in bil happy-happy.. A da ne pozabim, tudi žajmali ali tirolali al kak se že reče , smo se. .. tud tam binglaš na štriku, razpetem med dve razmakneni skali (ali drevesi) in se z rokicami vlečeš od ene strani proti drugi ... mah, kaj bi govoril - štrik se je tako našpanal, da sem s križom drajsal po šodru doli ... ampak me vseeno niso mogli ustaviti ... nato spet malo bicikla do naslednje točke ... hja ... kanu drag-race ... ejte, ko se je vaš omiljeni moderator usedel notri, je to bil zagotovo največji grez v zgodovini bohinjskega jezera ... mal smo veslalčkali, sem hotu že kr z rokami opravit to graciozno opravilo, ... in se potem podali še na zadnjo preizkušnjo - spretnostno vožnjo s kolesom, kjer sem imel odličen rezultat 52 sekund, dva slajda, enkrat po zadnji gumi in nobenega padca ... no, nisem zmagal ...

ampak potem ... potem je prišel pa na vrsto biftek z zelenim poprom, pivo, fržolova solata s čebulo in v nafti, pa še pokasiral sem ene par nagrad za najboljšega kapitana, ki rešuje ekipi, za najslabši skupni rezultat od vseh novinarjev in posebne čestitke vseh športnih instruktorjev, ker sem bil baje najbolj impozanten pri vseh opravilih. .. sumim pa, da sem bil instruktorici tudi jako simpatičen ("Veš, draga instruktorica, jaz ti zdajle zaupam svoje zivljenje, celo svojo svetlo prihodnost, prosim varuj me, če bom dol ruknil. .. saj me boš ujela, a ne baby?").

No, tak večer je nocoj ... taki so dobri... večeri mislim .. .dnevi pa za crknat...

PS: modrice vam lahk pokažem že jutri, ogled pa je možen še v naslednjih dneh ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa morm rečt, da pogrešam mojo lubico Manuelco!!! :(

Nč weč me ne mara. :cry:

Seveda!

A to so ti pa tete rekle, al kaj? :fight2:

Normalno, da te maram. :004 :wub:

Ker si tak človk za ga marat vedno, ko ga enkrat začneš marat! :) B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker si tak človk za ga marat vedno, ko ga enkrat začneš marat! :) B)

Hvala, hvala, miss Manoo!

Sm wedu, da sm narjen za marat! B) B) :grim :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ampak potem ... potem je prišel pa na vrsto biftek z zelenim poprom, pivo, fržolova solata s čebulo in v nafti, pa še pokasiral sem ene par nagrad za najboljšega kapitana, ki rešuje ekipi, za najslabši skupni rezultat od vseh novinarjev in posebne čestitke vseh športnih instruktorjev, ker sem bil baje najbolj impozanten pri vseh opravilih. .. sumim pa, da sem bil instruktorici tudi jako simpatičen ("Veš, draga instruktorica, jaz ti zdajle zaupam svoje zivljenje, celo svojo svetlo prihodnost, prosim varuj me, če bom dol ruknil. .. saj me boš ujela, a ne baby?").

Dragi moj Vanilla Gorilla, samo biftek te je zjebal :lol1:

Impozanten si pa tudi brez vseh teh naporov :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

I LIKE THE IDEA!!! :OK: :grim B) A lot!!! Beer all around! :beer2:

No, samo, my man Moos-tang, Pepsy je priwolil v troje. B) Rečmo, da sem za!

We'll be threesome! :grim :grim

Ok, pol pa v troje .)

Si bomo vzeli en večer in naredili "A night to remember"

Če bomo pa res veliko spili, se pa itak ne bomo nč spomnil (spet...) :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bomo pa res veliko spili, se pa itak ne bomo nč spomnil (spet...) :lol1:

Odreži "če", ostalo je prawilno. :grim :grim

Pepy bo vodja. Je že izkušen. B)

Vanilla se mi zdi mal utrujen. B) Težka je ta novinarska, hudiča!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odreži "če", ostalo je prawilno. :grim :grim

Pepy bo vodja. Je že izkušen. B)

Vanilla se mi zdi mal utrujen. B) Težka je ta novinarska, hudiča!

A vzamemo še Vanillo s sabo, pa gremo v štiri? :naughty:

Na pivo, seveda. Da ne bo pomote...

Da pa ne bodo moderatorji znoreli, da smo :topic:

Govorimo pač o prav posebnem, čustveno nabitem in prekrasnem večeru, ki...se bo šele zgodil :rolleyes:

Mustang...'ma vas rad!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A vzamemo še Vanillo s sabo, pa gremo v štiri?

Gorillćija je treba pod nujno vzet s sabo! V čimvečjih količinah. :yea2:

Ker nočemo, da bi se v naši odsotnosti otožen in s presunljivo vlažnimi učki valjal po goličavah Motomarsa, na milost in nemilost prepuščen raznim gorillofobom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gorillćija je treba pod nujno vzet s sabo! V čimvečjih količinah.  :yea2:

Ker nočemo, da bi se v naši odsotnosti otožen in s presunljivo vlažnimi učki valjal po goličavah Motomarsa, na milost in nemilost prepuščen raznim gorillofobom.

hlip hlip... :004 SymRu ma vas rad. A bomo štir gajbe uniona al dve union dve laško? :devil: to bo res en _tak_ večer :)

predlagam tut ,da si naredimo "društvene" odpirače. vsakmu svojga v roko, pa da sklestimo tiste štoflce ... lahk enkrt proti jutru začnemo z njimi frcat po lokaciji, kjerkoli že bomo. samo, da ne bomo po 3M plazili... bi se znal zgodit, da nas v hotel Polje odpeleyo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bi se znal zgodit, da nas v hotel Polje odpeleyo :D

Ni problema, mam tam veze :lol: Lahko zrihtam luksuzne ublazinjene sobe, krasne postelje s kletkami in kar je najbolje - all the drugs you can possibly imagine! We'll get drunk&stoned :wacko:

To po pa res en poseben večer :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nocoj mi je zmanjkalo prekletih čikov :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

Oprostite, gospodična. B)

Bom naslednjič svoje prnesu s sabo. B) B) :004 :004 :grim

Pa kmal hočm grupak. Tak, ta prav, pivo in cvetje! :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nocoj je en tak večer,

ko bi se

ti predala ...

Nocoj je en tak večer,

ko ne bi

sama zaspala ...

Nocoj je en tak večer,

ko bi ti

vse dovolila ...

Nocoj je en tak večer,

ko ne bi

ostala ...

Nocoj je en tak večer,

da bom

jaz izbrala ...

:K

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nocoj je tak večer ko bi jaz šla z užitkom :zzz: pa tovlčem 16h na šihtu oči pa kod da bi ble v pesek zarite,blagor vam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nocoj je en tak večer, ko vem, da je vse dobro še pred mano... Dobro? Najboljše.

Tisti kos pleha z vtisnjenimi črkami in številkami že imam, samo namontirati ga moram na pravo mesto in...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisti kos pleha z vtisnjenimi črkami in številkami že imam, samo namontirati ga moram na pravo mesto in...

Pleh pićka. B) B) :grim :grim :grim .) .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!