Skoči na vsebino

SEDEŽ PRI AEROXU


vuca77

Priporočene objave

Pozdravljeni! Dobri stari _Aerox_ je nazaj z svojim lepim malim hitrim skuterjem :D.

In že so problemi tukaj.Dans ko sem hotel na bencinsko postajo po benz sem dal kanto pod sedež in malo na silo zaprl in stisno sedež in je zaprl.Se priipeljem na bencinsko pa hočem odpret pa ne gre pa da se ubiješ odpret.Se mi je že zgodilo da sem kdaj preveč naložo sedež pa sem samo stisno zic pa je šlo odpret sedaj pa ne gre nič.Prosim vas skuter freke če veste kaj naj naredim.

Prosim čim več uporbnih odgovorjev

LP Vsem in se v naprej zahvaljujem za pomoč :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

probi sedet na sedezu pa obrnat kljuc (zgleda da ga kanta gor tisci, ce pa se bos gor vsedu pa jo bos nazaj dol tiscal). no, to bi js prvo piskusil.

aja, kljuc se obrne normalno??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najbrž se ti je feder v tistmu sistemu k pride zatič od sedeža not odlomu.ne vem pa kaj bi v tem primeru lahk naredu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pri meni se, če dam dol plastiko okol zadnje luči, vid ta mehanizem.. probej mal pošraufat kr lahko, pa boš mogoč kej opazu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

al pa spodej pod prtljažnikom majo eni (typhoon) plastično loputo k se jo lahk not boksne in tko vn dobiš kkšne dragocene predmete če jh maš not. drgač pa probej nekak zdic odšraufat B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cau! Jst vem da ko se je men to zgodil da sm bil isto cist zmeden! Pol sm pa u ibr mocno potisnu sedez dol pa s kljucem odpru in se je odprl!

Probi!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...

ZANIMA ME ČE BI SE DA KUPT SEDEŽ ZA AEROXA ZADNGA ZA SOVOZNIKA K JE ČIST U PIZDI ZADN ZIC IN ME ZANIMA ČE SE PRODAJA TAK ZIC KOD GA MA APRILIA?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Istega kot ima Aprilia ali pa istega materiala nevem če boš dobil, edino če bi se dalo to gobo, ki je original nekak preoblečt. Drugače se za Aeroxa dobi tudi taka trda plastika, namesto tega zadnjega sedeža, samo pol ga bistvo nimaš, pa nemoreš nobenega zadaj vozit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!