Skoči na vsebino

Barbwire ze zdrava?


A_je_to

Priporočene objave

quote:

sicer pa , ce bi bilo tako kot si ti napisal bi morali imeti ze ene par javnih slacenj ... pa se tudi nisem dozivela nobenega ... tako da ...

samo povej kje in kdaj hoces....prostovoljcev ne manjka

-------

What part of NO don´t You understand?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pisuka ... jaz ne vidim nikjer nobenga ... sicer pa ce ze lahka izbiram , bi jaz to raje v mal vecjih kolicinah ...saj ves da sem glihkar iz klostra

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BW si kokr en lajnarj kranjski...eno in isto znova in znova.

Sicer sm si pa sam kriv k hodm sem to brat.

alexb

--

"When in doubt hit the gas..."

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

ja pisuka ... jaz ne vidim nikjer nobenga ... sicer pa ce ze lahka izbiram , bi jaz to raje v mal vecjih kolicinah ...saj ves da sem glihkar iz klostra

moras malo vec reklame narediti.......ce se noben ne odzove

-------

What part of NO don´t You understand?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

BW si kokr en lajnarj kranjski...eno in isto znova in znova.

Sicer sm si pa sam kriv k hodm sem to brat.

alexb

--

"When in doubt hit the gas..."

hehhe TRPI (citat by Ice )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehehe... KATERA Z MALIM NI ZADOVOLJNA, JI VELIK NIKDAR NE BO ZRASEL...

...pa nije pička sapun da se troši...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

ja pervy ..sam poskrbi prosim ,d a bo zadeva poslikana iz primernih zornih kotov , pa da ne bo kaksnih popravkov na racunalniku pol ...

glede povracilne akcije - ni problema ... a me zelis solo ali ...

alexb ... ne vem kaj imas v mislih ... sicer pa , ce bi bilo tako kot si ti napisal bi morali imeti ze ene par javnih slacenj ... pa se tudi nisem dozivela nobenega ... tako da ...

lp Barb

koti bodo pravi, nic popravljanja na racunalniku (drugace rabis najmanj 21 incni monitor).

daj eno solo z v denarnico in na nocno omarico, pa se kako z kolegico (kolegicami) tudi lahko. pusti domisljiji prosto pot.

SUPPORT YOUR LOCAL PERVERT!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A potem še nisi pozabljena (tvoji topici še živijo)!Ti kar malo zavidam, saj bi tudi jaz rad bil predmet debat!!!Kaj sploh imaš, kar jaz nimam (ok, no...)!Pa je tako čisto prav, saj ste motosvetovke po večini (razen tebe in še mogoče katere)na surovem mesu in ko začne enkrat po tebi padat...se še beremo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

heheh pervy ... se bom potrudila ... iak bo dez cez vikend pa se lahko mal kratkocasim(o) a ne de

lp Barb

no kar pospestri si vikend. jaz sem do ponedeljka se brez digitalke. pol pa dobis!

SUPPORT YOUR LOCAL PERVERT!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

A potem še nisi pozabljena (tvoji topici še živijo)!Ti kar malo zavidam, saj bi tudi jaz rad bil predmet debat!!!Kaj sploh imaš, kar jaz nimam (ok, no...)!Pa je tako čisto prav, saj ste motosvetovke po večini (razen tebe in še mogoče katere)na surovem mesu in ko začne enkrat po tebi padat...se še beremo

Kaj ma ona kar ti nimas? ... Green ti pa si manjkal pri biologiji :))

_________________________

Quemadmodum desiderat cervus at fontes aquarium item desiderat anima mea at te DUCATI.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

A potem še nisi pozabljena (tvoji topici še živijo)!Ti kar malo zavidam, saj bi tudi jaz rad bil predmet debat!!!Kaj sploh imaš, kar jaz nimam (ok, no...)!Pa je tako čisto prav, saj ste motosvetovke po večini (razen tebe in še mogoče katere)na surovem mesu in ko začne enkrat po tebi padat...se še beremo

Kaj ma ona kar ti nimas? ... Green ti pa si manjkal pri biologiji :))

spol sploh ni vazen, barb ma zelo pozitiven karakter.

SUPPORT YOUR LOCAL PERVERT!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je to, a sem veliko zamudil?Mi bo pa zato Barb vse razložila, da bom nadoknadil...!Pervy, zdaj se pa že ližeš!Ti bomo moto slinček kupili!Ko sem videl tvojo fotko pri osebnem profilu, mi je bilo takoj jasno da je zate pomemben karakter in dobro srce punce...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

spol sploh ni vazen, barb ma zelo pozitiven karakter.

ej barb sorry...verjamem da imas pozitiven karakter,samo da je to PERVY-u vazno.......UUUUUAAAAAAHAHAHAAAAAHHHAHAHHAHAHAA HARHARHARHAR

pervy ta je pa dobra

-------

What part of NO don´t You understand?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdaj vas pa mam dosti, vsi me zajebavate. ce mi ne verjamete pa nic.

PRI ZENSKI JE KARAKTER PRVI, POL PA VSE OSTALO!!!!

zdaj sem pa zelen od jeze!

SUPPORT YOUR LOCAL PERVERT!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

zdaj vas pa mam dosti, vsi me zajebavate. ce mi ne verjamete pa nic.

PRI ZENSKI JE KARAKTER PRVI, POL PA VSE OSTALO!!!!

yep.se strinjam.

quote:

zdaj sem pa zelen od jeze!

cool it,man.rogatec je zelen

-------

What part of NO don´t You understand?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha grem zdaj pocasi na kakega zelenega rogatca!

SUPPORT YOUR LOCAL PERVERT!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh Pervy pijaca je slaba tolazba.. :)

_________________________

Quemadmodum desiderat cervus at fontes aquarium item desiderat anima mea at te DUCATI.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti Ti, jezik zlobni pupin :))))

_________________________

Quemadmodum desiderat cervus at fontes aquarium item desiderat anima mea at te DUCATI.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Kaj sploh imaš, kar jaz nimam (ok, no...)!Pa je tako čisto prav, saj ste motosvetovke po večini (razen tebe in še mogoče katere)na surovem mesu in ko začne enkrat po tebi padat...se še beremo

ja greenyyyyyyy ... ...tebe sem pa res ze kar malce pogresala ... no ja ... tisto zadevo okrog tega kar jaz imam ti pa ne pa se da najlazje ugotoviti s primerjavo doticnih objektov ... kaj pravis ? ....

pervy ... ves se ne smes toliko razburjati( po moje ti zelena barva prav nic ne pristaja ... pa se to se ti lahko zgodi , da se bos potem ob vsakem nadaljnem razburjanju pricel spreminjati v kaksno posast a la Hulk - pol je pa boljs da pustis digitalko na varni razdalji , da ne poc) , ker Ice dvomi vate ...saj jaz verjamem vate

heheh ... pa bodo surovomesojedke spet imele delo

Uredil - Barbwire on 22/10/2001 13:07:27

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem ze nazaj v svoji originalni barvi. neverjetno kaj naredi dobro pivo zvecer in potem dva lepa soncna dneva 50% na motorju in 50% na kavcu (no niti malo faksa tega ne pokvari).

ah life is beatifull!!!

SUPPORT YOUR LOCAL PERVERT!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!