Skoči na vsebino

Sanje


Priporočene objave

BTW: Plut nima in nikoli

ne bo imel sina niti hčerke

Kak te ne? :blink: Moj sosed Plut ma 2 sina in 1 hčerko. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kak te ne? :blink: Moj sosed Plut ma 2 sina in 1 hčerko. :P

pa

si prepričan, da otroci niso poštarjevi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa

si prepričan, da otroci niso poštarjevi?

100% so Plutovi, ker je lokalni poštar njegov brat .) . Tak da bilo kak obrneš...... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

100% so Plutovi, ker je lokalni poštar njegov brat .) . Tak da bilo kak obrneš...... :whistle:

heh ... ampak kolko vem, se ti ne pišeš Plut. :grrr :devil:

Popravljeno . Popravil pirrulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem sanjala, da se je dal kolega klonirat! Ločila sem jih pa po barvi las! En je imel zgoraj lase fluorustentno rumeno, drugi pa spodaj! Odfukano totalno! :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

100% so Plutovi, ker je lokalni poštar njegov brat .) . Tak da bilo kak obrneš...... :whistle:

yesss ..

pa sosedje so vsi tudi Plutovi, pa smetarji, pometači ceste ... skratka

sami Plutovinarji - Plutovo se pa reče vasi, kenede, kenede ?

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Khm.......sanjate?

O drinki sanjajte v uni Symrujevi pivnici, tlele pa sam sanje opisujte in razlagajte!

pivnica je že tvoja ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sedaj

pa ena konkretna o vizionarskih sanjah moje Kraljice.

BTW ys sem sebi zaradi groznih sanj v meditaciji prepovedal sanjati in od takrat se sanj ne spomnim - samo toliko, da se ve.

Torej:

SANJE

Kraljica je danes proti jutru sanjala, da hodi po ljubljanski obvoznici, kjer je bila strašna gneča, avtomobili so se prerivali, en drugega poizkušali izriniti iz ceste, ležali prevrnjeni v jarku, policija je divjala za ubežniki in Kraljica se je komaj umikala drvečim norcem ... v tem se je zbudila.

DOGODKI

Hčerko vozi zjutraj v šolo in za pot porabi kakih deset minut tja in deset nazaj. Danes je pa bila Vodnikova zaprta na nekaj mestih, ker celo prekopavajo, strašna gneča avtomobilov, ki so vsi obračali in se prerivali. Ko se Kraljica poizkuša izmotati, se za njo znajde smetarski tovornjak, v katerega se skoraj zaleti .. skratka totalna norišnica brez vseh opozorilnih prometnih znakov. Na robu živčnega zloma mi telefonira iz šole, da je za pot danes rabila skoraj uro. Težave so se nadaljevale na pošti, kjer je hotela kupiti 100€, blagajnik pod tablo "menjalnica" jih je imel pa samo deset ... v Kärntner Sparkasse poleg Mercatorja na Celovški, ji niso hoteli zamenjati denarja, ker ni njihov komintent (peesda kakšne banke in menjalnice - ali je to sploh mogoče razen v BRoSLO) in končno je v Mercatorju v neki mini menjalnici naletela na neprijazno, deprtesivno ali zadrogirano osebo, ki ji je z veliiiko muko zamenjala denar. No, sedaj je doma in oba upava, da je "dostsranjazadons".

Njene

sanje so tako zgovorne, da pri razlagi človek ne rabi nobene knjige ali simbolnega dnevnika. Kraljica sanja vedno zelo konkretno.

Za

tiste, ki bi radi "videli" skozi svoje sanje nekoliko naprej:

začnite voditi dnevnik, v katerega zjutraj na kratko opišete jutranje sanje, ki so vam najbolj ostale v spominu, zvečer pa dnevne dogodke. Mogoče boste sčasoma našli povezavo. Povdariti je treba, da te povezave veljajo izključno za vas osebno in jih ne moremo generalizirati, kot to počnejo sanjske knjige.

Je pa dejstvo, da take info potem ne pomagajo kaj dosti v poteku dneva, zato se meni zdi malo brezveze vse skupaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

WTF is Kraljica?

Figura pri šahu, katera se lahko giblje na vse načine ostalih figur, z izjemo konja.

Z drugimi besedami, skoraj nepogrešljiva.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

WTF is Kraljica?

To

je vrsta ženske, katera tebe niti opazi ne ..

................

moja Kraljica

:wub:

Figura pri šahu ..

Zate

ne bi bilo odveč obnoviti znanje slovenskega jezika,

da bi ločil med "kraljico" in "Kraljico" ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!