Skoči na vsebino

Sanje


Alla

Priporočene objave

Latentni homoseksualec si stari, ni druge. Sanjati o nedosegljivih stvareh, v obliki ženskega telesa prelestne Angelce, je sublimno opravičilo za homoerotična nagnjenja. Če si imel možnost, odsanjat do konca kot lezbijka, potem bi bila stvar povsem drugačna, tako pa samo - face it.

:D

Sanjam o Anđelini Žoli. Nagi!

Sanjala, da sem dobila darilo. Ful nekih daril v škatli. Na koncu odprem še majhno škatlico in v prvem šoku vržem vse po mizi....notri so bile velike gosenice. Črna, pa zelena, pa ena rumeno kosmata.....Ma, so bile full lepe in potem sem iskala škatlo, da jih bom pospravila in da bojo ratali metuljčki!

Pa še ene gosenice sem sanjala isto noč.

:)

Ta škatla je prispodoba za tvoj libido. Ves čas polno stvari naokrog, tako da pride na vrsto šele na koncu. Nato se ga sprva ustrašiš, odrineš od sebe, potem pa panično iščeš, ker si ugotovila, da je to lahko nekaj lepega.

Po drugi varianti, pa gre prav tako za tvoj libido ampak s to razliko, da nakazuje na medrasni gangbang - večbarvnost. Metuljčki so pa rezultat udejstvovanja, miza pa je samo miza - nekje je treba to počet, ne? In tisto s kosmatimi - niso vsi depilirani, kaj češ. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok, sanjal, da smo bili v nekem parku, bil je podoben mešanici ljubljanskega zvezdaparka in mariboskega mestnega parka v tistem predelu okoli drinkerskega paviljončka ... dogajal se je nek sejem, a vbistvu ni bil sejem, ampak muzejska razstava športnih eksponatov. .. in med vsemi je bil le eden, ki ga ni nihče videl... z žičko je bil med drevesi obešen en droban obesek, ko sem se približal, je bil velik v premeru nekaj CM, izrezljan iz lesa, malce poraščen z mahom na zgornjem in levem delu ... in jaz sem v tem prepoznal smučarsko olimpijsko kolajno iz Sarajeva... ko sem jaz to videl in rekel, je začel folk buljit ... ok, grem naprej ... in najdem še en ful hud eksponat - črne gojzarje, okovane ob straneh in spredaj čez prste ... mal "pohorski" so zgledali ... in v njih prepoznam, pazi to: "sodniške čevlje Aleša Hlada, ki občasno tudi 'sodi' kakšno dirko supermoto za SP" :lol: potem se je orenk uscalo... vsi smo nekaj begali ... in jaz končno naletim na neko hudo stavbico, ki je bila v bistvu le orjaško podstrešje, brez pritličja oz. prvega štuka ... v njem snemajo sanjsko žensko oz. nekaj takega ... in v njem nastopa moj prijatelj iz otroštva, ki je pravi ladies man ... ga vidim in takoj me vključijo v dogajanje, čeprav najprej nočem in hočem it rešit tisto kolajno pred uničenjem ... kar naenkrat se prikotali ekipa iz Custom Clinic... in nam predajo Batbike in še nekaj podobnih motorjev, lepo črno inlesketajoče črno-zeleno farbanih ... in začnemo tam slajdat kot speedway skozi tisti skedenj ... snemalno ekipo vodi David Stropnik, ki se potem kar naenkrat obleče v čisto črn dežni kombinezon in odpelje z nekim supersportakom po cesti skozi bližnji tunel, še vedno ful dežuje , zraven pa govori "Boste že videli, da se upam peljat 300 na uro"... še vedno dežuje na polno .... ful ... in jaz se na koncu zbudim

:-)

PS: tisto o Hladu ... tko je pač bla v sanjah "fiksna ideja".. da nau kdo mislu, da res sodi! Pa sej tut na olimpijskih ne dajejo lesenih medalj :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bla bla bla.... kaksno leto nazaj si napisal cisto nekaj drugega....

Sicer pa.... mene se to ne tice. Jest mam svoj sanje. S kom jih bom delil.....

No,

ys sam sebi sem in tja dovolim kako spremebo v glavi

in verjemi, da ne brez razloga.

:yes:

Kaj

pa ti - še vedno gledaš na svet kot pubertetnik?

:?

Popravljeno . Popravil Broj Jedan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa ti - še vedno gledaš na svet kot pubertetnik?

Sramota za mene.... pri teh letih.....

Ampak..... mogoce pa obstaja upanje, da bom odrasel?

Ne, ne bom. Tisto prasico Upanje ubijem vsak dan.

In nekega dne eden od naju ne bo vec ozivel? Le kateri?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bizarne sanje.

S sestrično sva se nekje vozili in mace zalutali. Ko sva obračali, mimo naju prileti en avto na puno. In malo naprej od naju zleti iz ceste. Takoj za njim pridrvi še en. Trenutek kasneje počasi pripelje še en clio z dvema ženskama. Iz drugega avta stopi moški, gre k prvemu, ki se je razbil, ustreli voznika, gre k cliotu (ženski sta vse to videli) in ustreli še njiju. Midve s sestrično spizdiva, oni naju lovijo. Kasneje naju najdejo in hočejo z raketo razstrelit našo hišo, zato grem jaz ven in ubijem unega modela z inekcijo. :doze:

Druge sanje danes.....da je đanki spet imel hud epileptičen napad.

Če lahko zbiram ktere sanje se bojo uresničile, potem izberem prve. :ninja:

No, razlagalci sanj, razložite tole štalo. :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Filmov ne gledam. Že dolgo ne več.

:? Mogoče pa v tem grmu tiči zajec. Pomanjkanje... ...pa ustvarjaš svoje... :? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Symru, sem zgoraj pozabila napisat, da me tvoj komentar ne zanima.

well, too late now ... :devil:

&

it's a public forum ;)

bonbonček

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, razlagalci sanj, razložite tole štalo. :fredy:

Podvprašanje......

Si morda na dieti......taka krvoločnost bi se znala pojaviti.....zaradi pomanjkanja rdečega mesa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Filmov ne gledam. Že dolgo ne več.

To je point ... potem si jih pa v želji, da bi videla kako dobro kriminalko, sama vrtiš v glavi.

Definitivna terapija - "Mission: Impossible III"

:yes:

Popravljeno . Popravil Broj Jedan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bizarne sanje.

S sestrično sva se nekje vozili in mace zalutali. Ko sva obračali, mimo naju prileti en avto na puno. In malo naprej od naju zleti iz ceste. Takoj za njim pridrvi še en. Trenutek kasneje počasi pripelje še en clio z dvema ženskama. Iz drugega avta stopi moški, gre k prvemu, ki se je razbil, ustreli voznika, gre k cliotu (ženski sta vse to videli) in ustreli še njiju. Midve s sestrično spizdiva, oni naju lovijo. Kasneje naju najdejo in hočejo z raketo razstrelit našo hišo, zato grem jaz ven in ubijem unega modela z inekcijo. :doze:

Druge sanje danes.....da je đanki spet imel hud epileptičen napad.

Če lahko zbiram ktere sanje se bojo uresničile, potem izberem prve. :ninja:

No, razlagalci sanj, razložite tole štalo. :fredy:

Clio bo tvoj naslednji avto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In zadnji verjetno tudi, ker une babe v cliotu umrejo. :kva2:

se pravi da clio še leži tam nekje brez lastnika?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno. V okolici Braslovč. Temno zlate barve. Znotraj pa zna bit, da je malenkost rdeč.

Veniš očisti vse. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veniš očisti vse. :grim

sicer je pa

rdeče usnje silno ekskluzivna reč,

katero ne vidi vsak avto..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sicer je pa

rdeče usnje silno ekskluzivna reč,

katero ne vidi vsak avto..

Ampak nekak ne paše k zlatemu plehu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak nekak ne paše k zlatemu plehu.

veniš vse očisti.. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In zadnji verjetno tudi, ker une babe v cliotu umrejo. :kva2:

Ne

lomi ga - tvoj zadnji avto bo Audi - največji in najnovejši model,

v katerem te bo vozil tvoj šofer.

:yes:

Ti

boš pa z zadnjega sedeža nostalgično gledala 40 let stare Cliote, ki

bodo izginjali za tabo in se spominjala motosvetovskih časov,

ko si vsa mlada in prešerna pisala traparije na forum.

:doze:

Popravljeno . Popravil Broj Jedan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tvoj zadnji avto v katerem te bo vozil tvoj šofer.

mali od tastarega Pluta. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mali od tastarega Pluta. :P

Ne - mister univerzum Slovenije 2046

:yes:

.................

BTW: Plut nima in nikoli

ne bo imel sina niti hčerke

Popravljeno . Popravil Broj Jedan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!