Skoči na vsebino

Sanje


Priporočene objave

neki se mi je od šihta sanjalao pa goli moški so bli povsod okol mene :blink: seveda na kartonu k smo jih tiskali

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

današnje so ble pa prov mora sem sanjala da je star ata od fanta umrl,bojda mu s tem sanjam podaljšam življenje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

današnje so ble pa prov mora sem sanjala da je star ata od fanta umrl,bojda mu s tem sanjam podaljšam življenje

bojda

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

današnje so ble pa prov mora sem sanjala da je star ata od fanta umrl,bojda mu s tem sanjam podaljšam življenje

dokler on tebe ne sanja je vse ok ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 1 mesec pozneje...

dons sm sanjov, da sm pač šu na eno turco, pol sm pa tko pustu ob cesti na postajališču motor pa kluč v klučavnici, jst sm šu pa scat, pol pa pride en frend mim pa sva šla mal naukol u en kafič neki spit, pol sm se pa spovnu d sm pozabu kluč v klučavnici pa nism mogu najdet postajališča kjer sm pustu motor :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JaRaNe: Zajeban bi blo to :glare:

Jst sm dons sanju, da sm se čist ustrigu, neme zakaj in kako? :eek: In pol k se zju3 zbudim, čist na glavo, sm se prou za glavu prjeu, sm mislu da sm se res. kr neki... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

današnje sanje pa so bile povezane z vremenom glede na to da je grmelo in bliskalo sem še sanjala da nam je vsa drevesa izruvali,sam to niso bila navadna drevesa pač pa ogromna predvsem pa debela :slap: kr neki

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst mam vsako leto, 1x na leto sanje, da me napade drakula :blink: Včeri je bila ta noč :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vceraj sem dobil modro kuverto. Na prvi strani znamke in datum 14.1.2005. (zame pomemben datum) Brez povratnega naslova, moj je bil pa izpisan z grskimi crkami. Pismo pravtako.

Prebrati sem znal, razumel pa nisem. Se ne znam grsko. Bi mogoce kaj uganil, ce bi bilo v latinscini. Vem pa, kaj pomenijo modre kuverte. Ponavadi nic dobrega. Uradne zadeve. (Da bi dobil podkupnino, se ni za bati. Da bi jo sprejel(ce bi jo dobil).... .?)

Hvala, ne bi. Ker vidim, da ima ex neke namene (da ne recem nacrte) v zvezi z mano in frocom.... ampak....ne , niti za ceno otroka. Je bilo prevec sranja vmes.

+ se nekaj drugih stvari, ki sem jih ze pozabil do zdaj....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz se skoraj vedno spomnim svojih sanj. Večinoma so moje sanje o dveh stvareh - bolj 'ljubezenske' :blush: al pa o tem, da so vsi proti meni :angry2: Teh tadrugih res ne maram, ker se zarad njih občasno tudi zbudim, iz tistih taprvih pa včasih dobim kako idejo :P :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm pa že dvakrat sanju de sm fuknu z mojim motorjem. Sanje so ble tko ful resnične da zdej ko grem skozi tista dva ovinka sm ful previden. :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa se ene "sanje", ki so se mi vklesale v spomin lansko poletje....

Bil sem v cirkusu. Na "štantu", kjer se je merilo, kdo bolj bruhne cokolado v daljavo. In okoli mene cel kup crnih "prikazni", ki so me spodbujale...hkrati pa so se mi smejale in skakale okoli mene.....da naj bruhnem...in sem bil ze cisto popacan okoli ust, ker sem se tako basal s cokolado. Da bi jim ustregel.... in da bi lahko bruhal ... (BTW, lansko leto sem abstiniral in se basal s cokolado. Milke z drobljenimi lešniki so bile moja priljubljena tarča, ker so bile najcenejse; 169 tolarjev za 100 gramov.... na zacetku leta tudi tiste s celimi lesniki, potem so se pa podrazile. Pozrl sem pa vsak vecer vsaj 2. Se raje 3, vcasih pa tudi 4i :) )

In ko nisem mogel bruhati, so me vedno glasneje spodbujali..... In jazst sem si ze skoraj v obupu zacel tlaciti prste v grlo, samo, da bi bruhnil....potem me je pa neka, prav tako crna postava (ne vem, s kapuco, v dolgem plascu mogoce?), zacela prepricevati, da naj ga neham srat.....

Njene besede, ki so se mi vzgale v spomin..... in zaradi katerih sem si sanje zapomnil:"Ne se truditi, ti nisi kakor oni...."

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma dons sm kr neki sanju... da sm mu en huud mutor, nbenga ni blo doma, brez benza. Pol sm fotru uzeu benz (mešanco) in se šu pelat z motorjm, no... na konc sm se pa razbu.

Temu bi se lahko rekl... boh me je štrafov :)

Upam da bom dons kej lepšga sanju :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

k pravte da že douk niste sanjal al pa da se ne spomnite... sanje ki jih sanjamo prvo polovico noči se do jutra razblinjijo - ne spomnemo se jih več! tiste sanje k pa se jih zjutri spomnemo se pa odvijajo drugo polovico noči, torej proti jutru!

sanje sicer prihajajo iz malih možganov! so pa tud povezane s tem kaj ste tuhtal predn ste šli spat (zavestno al pozzavestno) - sanje so naša podzavest! :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!