Skoči na vsebino

Sanje


Priporočene objave

spet sm jo sanjala :?

In, a se dobro :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men se pa ful dogaja...da kar sanjam...je pol glih obratno...npr....mal pret začetkom šolskega leta ( 1 letnika ) sm sanjala da bom dobla eno fajno učitlco za ang. ( stopla je u razred pa se predstaula ) in pol sm dobla eno drugo...pa že kakih 10x sm sanjala o ocenah...npr. u sanjah sm dobla 2-pol pa 4..ubistvu je blo tk...da vedno ko sm kj sanjala je blo pol glih obratno...a se je že mogoč kermu to zgodilo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sanje so:

- Zapisi stvari, ki jih vidis v drugih svetovih.

- Zapisi stvari, ki si jih zelis v podzavesti

- Zapisi neke "druge realnosti"

Vcasih so lahko o stvareh, ki si jih zelis, da se zgodijo, vcasih so taksne kot se zgodijo.

Pazi, kaj sanjas. Pazi, kaj si zelis.

Pravzaprav, na to, kaj sanjas nabrz nimas vpliva. Kaj si zelis, pa imas.

In ce si nekaj zelis, nehaj sanjati o tem. Uresnici!

Ce si upas.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za izrazito neugodne se običajno izkažejo sanje tipa pepelka. Ko skušaš v nerazumno majcen šolenček strpati vse, kar ti primiglja nasproti in se ti ne izogne že na daleč. Na koncu sanjač skoraj praviloma cinično ugotovi, da je vse skupaj zarota svetovne koalicije čevljarjev, spogledljivih kelnarc in oderuških gostilničarjev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To jz sanjam! Te lucidne sanje... Kdaj pa kdaj kr sam si rečem, ne tega pa ne bom sanju, pa kr neki druzga začnem sanjat... Al pa večer pred spanjem gledam film, pol se mi pa sanja pa sm jz recimo gl. junak, pa kr nekak sam si rečem: zdele bom pa to sanju- in res...

Nevem kaj je to. Pomoje je čist normaln... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sanjal sem, da sem zmazal celi vajdlenk solate iz štiriperesnih deteljic (se razume da z bučnim oljem). Še nikoli se nisem zbudil tak srečn.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sanju, da mi bo začel net delat kot pred kkšnim mescom in pol, pa vidm da se ni nič še uresničlo dans zjutri!!!

P.S. siol&telekombomzažgalnaslednijčvsanjah

lp

po dolgem cajtu

nofrus

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sploh nevem al mam srečo al nesrečo k nč ne sanjam? :hmm:

sanjaš prav gotov - le da se zbujaš v ciklusih, ko ne sanjaš in se sanj ne spomniš.

Za sesalce so sanje vitalnega pomena

in če morajo spati brez sanj umrejo,

kar so dokazali s poiskusi na mačkah

:yes:

že vpoznih šestdesetih letih zadnjega

stoletja prejšnjega tisočletja :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ful redko sem sanjal, pravzaprav se sanj skoraj nikoli nisem spomnil. Se je pa zacelo prejšnjo noč in nadaljevalo današnjo - nočne more, ki se nadaljujejo čez dan, prav psihira to vse skup. Prvo noč sem sanjal, da okoli mene stojijo mrtvi ljudje, ki me nekako dušijo, vlečejo k sebi, pijejo energijo. Tud ko sem se zbudil okrog pol4 zjutraj in pogledal okrog sebe ta feeling ni zgino, občutek kot da je nekaj v prostoru. Cez dan je blo vse ok, do vceraj zvecer ko se je TV sama utišala in kanal sam spremenil, kljub temu da pilota nisem držal v rokah, kmalu za tistim pa še feeling kot da bi se me neka roka dotaknila po zadnjem del vratu. Pol sem vseeno nekako zaspal, ponočli pa spet te more - tokrat je bla zraven mene samo ena oseba, točno vem kako bi naj zgledala, čeprav ni podobna nikomur ki bi ga lahko poznal, vsaj ne da bi vedo. Sem pa jo mel za razliko od prve noci pod kontrolo, vsaj dokler je nisem spustil in odšel iz stanovanja (v sanjah). Ko sem se vrnil je blo popolnoma prazno, samo 1 omara je še ostala not, nič drugega. Vem da se mi ne meša, razložit si pa situacije tud ne znam tak da ne vem kaj pri hudiču se dogaja. Upam da bo nocoj mir...spal bom pa tak en drek :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sanjam čisto vsako noč in se sanj skoraj zmeraj spomnim. Zadnji mesec so sploh pestre...

Prejšnjo noč sem recimo fentala 3 osebke moškega spola... :huh:

A bi me moralo skrbeti? :hmm:

Popravljeno . Popravil leila
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidiš, to je štala...

Bom to noč fentala še priče, pa bo stvar rešena... B)

A zato men frfotničke na hrbtu poganjajo?? :hmm: Samo mene so tri preganjale :P Bom bolj pazil, kjera si ti!! .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Svetovna apokalipsa,.. Muslimanski svet je spustu 2 atomski,.. pol pa Američani normalno kontra, pa Rusi, Japonci,.. Itd. Preživel sem v nekem globokem podzemnem "zaklonišču" ki je bil nekoč Vojaška baza. K sm prlezu na plano sem hotu it v boj, vendar nism nikogar najdu, niti soborca, niti sovražnika,... sveta ni blo več,.. vse ravno in ožgano, k da po marsu hodim,.. rdeča svetloba,... Kr neki :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Svetovna apokalipsa,.. Muslimanski svet je spustu 2 atomski,.. pol pa Američani normalno kontra, pa Rusi, Japonci,.. Itd. Preživel sem v nekem globokem podzemnem "zaklonišču" ki je bil nekoč Vojaška baza. K sm prlezu na plano sem hotu it v boj, vendar nism nikogar najdu, niti soborca, niti sovražnika,... sveta ni blo več,.. vse ravno in ožgano, k da po marsu hodim,.. rdeča svetloba,... Kr neki :eek:

joj, joj :wacko: ni čudn da težko vstajaš :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!