Skoči na vsebino

Sanje


Alla

Priporočene objave

Zdej razumem brata zakaj ma tuk klučavnic na motorju

najbrž mava iste sanje :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes so bile pa divje sanje.

Bil sem na nekih stopnicah v ogromni prazni tovarniški hali, kjer je spodaj na betonskih tleh spal nek moj nedoločen prijatelj. Naenkrat se je od njekje vzel ogromen medved in napadel tega spečega človeka. Začel sem teči po stopnicah navzdol in kričati, da bi pregnal medveda ter priklical pomoč. Nekaj ljudi je sicer priteklo vendar se niso upali nič. Na srečo sem na stopnicah našel vojaško puško in nekajkrat ustrelil v medveda, ko sem pritekel dol. Medveda sem le ranil in zagnal se je proti meni. Zanimivo, da se nisem nič baw. "Zdaj boš pa videl hudiča!" sem rekel sam pri sebi ".. kaj se to pravi trgati moje prijatelje!"

in

odprl bajonet na puški. Medved a sem sunil v prsa in izmikajoč se udarcem s šapami in ga s še nekaj sunki ubiw. Ranjenca so obvezali ljudje, ki so se počasi nabrali tam okoli, nato se je pa nekdo spomnil, da je treba medvedu odrezati glavo "da ne bi prišli še drugi medvedje". Dali so mi katano s katero jasno nisem v enem zamahu mogel odbiti medvedje glave, ker nisem noben "brusli" in so zadevo dokočali drugi z neko "Krpanovo mesarico". Potem smo se vsedli h ognju in klepetali, dokler se nisem zbudil in si tele sanje zabeležiw.

:huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Moji

Kraljici se je sanjalo, da me je povozil avto ..

Princesi pa, da so me zastrupili ..

baje sem preživel v obeh primerih

:huh:

vse kaže, da bo pester dan

:hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sanjal sem da sem ubil kolega in ga zakopal v obcestni graben pol pa sem imel moralnega mačka :eek:

kdo bi si mislil da bi se meni dalo kopat pa da bi mel morlnega? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sanjal sem da sem ubil kolega in ga zakopal v obcestni graben pol pa sem imel moralnega mačka :eek:

kdo bi si mislil da bi se meni dalo kopat pa da bi mel morlnega? :hmm:

Zato si pa imel moralnega, zaradi kopanja. Tam bi ga pustil in šel na pir.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zato si pa imel moralnega, zaradi kopanja. Tam bi ga pustil in šel na pir.

Točno!

Al pa bi preko študenta enega najel da bi izkopal ful veliko jamo in vrgel notri hin kolega, pol pa ubil še študenta, ga vrgel zraven, pol pa poklical enega z JCB-jem, ga prosil da ti na hitro razloži kak se ga upravlja, ga ubil in vrgel zraven drugih dveh v jamo.

Z JCB-jem pol hitro in kvalitetno zasiplješ jamo in se lepo odpelješ na pir (komu se pa da hodit), pa še pi.ke baje ful palijo na bageriste.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se vidi da že dolgo nisem bila na motorju

sem imela čist odpulene sanje,in sicer da sem svojo fejzerko zamenjala za eno srebrno rumeno tdm,ki je imela tank torbo na rezervarju,in problem je bil ker so noge frfotale v zraku tako da sem jo zajahala iz škarpe,in ko le speljem se začne motor kr na zadnje kolo dvigavat nikakor ga nisem mogla obdržat na tleh v sanjah sicer z logiko skregano sem mislila da se dviguje zarad tank torbe :slap: tako da sem se usedla čim bolj naprej in pritiskala z vso močjo dol da se hudič ja ne bi dvigoval in ko je bil čas da se ustavim na pumpi sem se vozila kr v krogu in iskala primeren kraj za ustavit vmes sem še mal z Irenčko poklepetala k je prišla natankat svojga chopperčka,uglavno sem potem prišla do droga zastave in se ob njega nekak ustavla in skočila z motorja dol ter se zjokala za svojo fzs :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons sm sanjala tut meddrugim.....da sm srečala nekje motorista tuki iz motosveta po nicku bwmslo :hmm: .....sicer ga ne poznam,samo po nicku in objavah :trance_33_sleep:

nwm od kje on....ampak sva se srečala nekje na eni gozdni potki in on se je pelu z belim bmw-jem(motorjem).... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons sm sanjala tut meddrugim.....da sm srečala nekje motorista tuki iz motosveta po nicku bwmslo :hmm: .....sicer ga ne poznam,samo po nicku in objavah :trance_33_sleep:

nwm od kje on....ampak sva se srečala nekje na eni gozdni potki in on se je pelu z belim bmw-jem(motorjem).... :hmm:

Dobro jutro Mina_15.

Upam da si zopet lepo sanjala :naughty:

Jaz danes nisem nič posebnega, se pa že veselim kakih nagajivih :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem mela standardno čudne - najprej me neka grupa ugrabi, jih zasovražim, se kao spoprijateljimo, se začnemo met 'radi' in smo pervezni :blink: :D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dost za ta teden :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK:

Še en mali terenski skokec........pa v topli objemček.

Umrite gušteri........đomba odlazi kući :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK:

In lej ga hudiča...............saj to niso sanje......je vse res :devil: :devil: :devil:

Popravljeno . Popravil klimbra
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem mela standardno čudne - najprej me neka grupa ugrabi, jih zasovražim, se kao spoprijateljimo, se začnemo met 'radi' in smo pervezni :blink: :D.

Štokholmski sindrom, ali pa samo štok sindrom. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kak mesec nazaj sanjal, da sem bil z eno motoristko(ni važno katero...), pa po par besedah akcija... Uf, sem se zbudil, pa hotel nazaj zaspati, pa ni šlo. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Hehe.... Mokre sanje...

Sem pozabil, da imam sendvic v hladilniku. Ki mu je potekel rok trajajnja. Ko sem se koncno spomnil nanj, je bila solata posusena.

Kuretino sem vrgel v smeti.

In ko sem natepaval tisto zelenjavo. sem se spomnil na kuro. Kaj me briga, ce je bila v smeteh. Pa ce ji je potekel rok trajanja.

Najprej en griz. Cisto v redu je se. MMMMMMMMMMMMmmmmmmmmmmmmmmmm, meso!

Boli me, ce hocejo vegetarijance! Hocem meso, pa ceprav iz smeti!

MMMMMMMMMMMMMMMMMeeeeeeeeeeeessssssssssssssssssssssoooooooooooooooooooooo!

To mi deli.

Hehe, potem se se zbudil. In sem bil spet svoj stari jaz.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem mela standardno čudne - najprej me neka grupa ugrabi, jih zasovražim, se kao spoprijateljimo, se začnemo met 'radi' in smo pervezni :blink: :D.

Veš kaj je bolj zajebano, da se zaveš, da si samo mislila, da si sanjala...hehehe...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ewo, spet moje.....hehe, barvne sanje.

S senjor Pepetom sem kofetkala v borovem gozdičku v neposredni bližini Portoroškega letališča. Terasa je bila betonska in vsa posuta z borovimi iglicami in 10 cm sivimi kosmatimi gosenicami. Jaz pa bosa. Celo mičkeno so se mi gravžale tiste gosenice, vsekakor pa nisem želela nobene pohodit.

No, bila pa je ena, ki je izstopala. Tista je bila precej velika.....tko nekako pol metra, precej debela, živo rdeče barve, ni bila kosmata, kosmato pa je imela samo glavo. Ta je bila nekako podobna labradorcu....čokoladno rjavemu. Sem jo božala, pa se je šment goseničarski potem hotel samo cartat. Celo v naročje mi je htela zlezt. Pa sem jo nakoncu le uspela prepričat, da je zaspala pod stolom.

Am :hmm: ...si predstavljate kak velik metulj bi zlezel iz tako velike gosenice? :kva2:

OK, mojster Anubis.....čakam razlago ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Draga Alla,

stvari so več kot samo kompleksne ampak več kot očitno je, da vse nakazuje na potencialno nevarnost t.i. "stop and go" igric.

Čohanje gosenic ob zavedanju, da se prej ali slej lahko iz njih izvije kaj veliko večjega, kar pa prej ali slej premine ali pa odleti.

Zanimivo pa je, da si bosa, kar kaže na nedolžnost, ki pa ob samem letališču, ki ponazarja erekcijo, zopet privede do "stop and go" igre.

Poanta vsega tega pa je jasna. Kronično ti primanjkuje mesa. Surovega po možnosti. .) :D :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Poanta vsega tega pa je jasna. Kronično ti primanjkuje mesa. Surovega po možnosti. .) :D :grim

Kar tudi pojasnjuje sanjsko prisotnost Onkelna PEPEta, znane surovine :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar tudi pojasnjuje sanjsko prisotnost Onkelna PEPEta, znane surovine :)

Dostikrat me zanese in ne napišem, še za plebejce, več kot očitnega. :) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!