Skoči na vsebino

Sanje


Alla

Priporočene objave

... ne napišem, še za plebejce, več kot očitnega. :)

Plebejcem se nam zdijo nekatere stvare preobicajne, da bi v njih vlagali pozornost. Recimo v Allino nezadovoljstvo z majhnimi stvarmi. In ker je Portorosko letalisce znano kot "turisticno" letalisce s pristajalno stezo za manjsa letala, se mi zdi popolnoma jasno, da Alla ne hodi po majhnih gosenicah (ki se pac rade "prepucavajo" kako velike bodo postale). In smo prisli do prispodobe gosenice.

Iz majhnih gosenic bodo majhni metulji. In po teh Alla ne uziva hoditi. Ona hoce velikega metulja.

Iz velike gosenice bo pa morda velik metulj. Ampak trenutno jo se vedno zanima samo gosenica. Na kar kaze to, da jo je s svojimi gibi uspavala, da se je spravila pod stol.

In ker je imala kosmato samo glavo? Kaj to pomeni? Da jo razni opicnjaski tipi s porascenimi telesi ne zanimajo? In ne smejo biti plesasti?

Za nadaljne odgovore bo potrebno se par seans, ki bodo razcistile vlogo betona, borovih iglic, zivo rdece barve in .....no, to doslej je precej jasno....ampak.....labradorec....in to čokoladno rjav....

Hehe, definitivno oseba z mocno voljo po dominaciji.

Alla, koliko imam prav?

Ne, preslisaj zadnje vprasanje. Se mi zdi, da nocem vedeti.....

Ampak, nekaj me pa zanima. Kaj, ce ti metulj iz tiste gosenice ne bo vsec? Kaj bi naredila?

Komaj cakam na te sanje......

Popravljeno . Popravil Kruse
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, za moje sanje me sprasujes?

Moje sanje so zadnje case cisto normalne ....vecinoma okostnjaki, kadavri, nemrtvi okostnjaki, gnijoca trupla, klanje, spricanje krvi, sekire.....

Demoni, bogovi, angeli, kerubini.... Kakorkoli jih hoces imenovati... Vse se mi je pomesalo.

Me splon ne zanima... . Ker vsako jutro, ko se zbudim, vidim bele stene. In potem se spomnim, da moram v sluzbo. Razen, kadar mi ni treba.

In takrat.... Takrat, ko mi ni treba ničesar.....

Haha, smrtniki, vi mi boste ukazovali? Imate sreco, da ste si izmislili tole bedo z racunalniki. Pizda, vam bom jest dal tale koud pejđ 1250.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spet. In spet. Ponavljajo se v nedogled.

In sedaj malo bolje vidim. Kako stojim s sekiro v roki. Ravnokar sem pobil cel kup ljudi.

Zate.

Ker moj bes je bil neukrotljiv. In sem mahal......sekal.....in kri je spricala. Glave so letele, roke so mahedrale....

Ko sem zadnjemu izdrl sekiro iz prsi, je njegova kri spricnila po mojem obrazu. Celado sem ze zdavnaj izgubil.

In tam sem stal...In gledal....

Spet...

Seveda me ne maras. Kaksen pa sem. Posprican s krvjo, creva mi kapljajo s sekire. No...ne ravno creva....drek. Moj oklep ni vec svetlec. Smrdi po smrti...

In gledam.... Kamorkoli mi seze pogled sama trupla.....

Stojim in gledam. Nihce mi nic ne more. Ravnokar se to dokazal. S krvjo sem se umil. Vsi ostali so umrli.

Zatulim in hocem polizati kri s sekire. Ampak, potem se spomnim, da je ziher umazana. S hepatitisom C ali pa z AIDSom.

Zakaj bi jih pa drugace pobil?

In potem posije luc. Zarek z neba.

In tam stojim. Obsijan z lucjo, kri curlja z mene, sekira je pripravljena za naslednje klanje, jest pa ....

Dosti mi je vsega... Upira se mi misel, da bom spet moral vleci creva iz telesc.

Ampak, kaj pa naj drugega?

Ti me ne maras zaradi tega, kar sem. Jest pa drugega ne znam.

In spet vidim, kako prihaja naslednji trop golazni. Pizda, a jih ne bo nikoli zmanjkalo?

In spet sekam. Kaj pa naj? Zacnem jokati? Se me bodo kar naenkrat usmilili? Ne verjamem.....

In kri sprica okoli mene.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem mela pa danes grde sanje.... :doze:

Cela podstreha se je začela počasi podirat.....razpoke v knaufu so se večale in večale in vedno več jih je bilo, knauf je začel kar dol lezt.....skratka.....skoz glavo mi je šlo sam to, jebemti, še dobro, da nimam nobene opreme notri in hvala bogu, da ima vse račune, da bo zavarovalnica povrnila škodo. In, ja....gremo tožit izvajalce del.

Aja, pa to, da fak.....moram si najt eno stanovanje za najet, ker tole bo pa 10 let trajalo, da mi prenovijo.

Zgleda, da me res že more tlačijo okoli tega mojega brloga.... :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sanjal sem, da sem puran. In pol se jaz tak lepo sprehajam gor pa dol po dvorišču, ko naenkrat začne deževat. Jaz gledam gor v nebo, pa gledam, pa gledam, začne še bolj lit, jaz še kr gledam, pa gledam....

Pol sem se pa ftopil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to me bo pa pobralo od smeha :lol1: ČOKOLINO pa kaj nis najdla kej bl konkretnga

dns je blo spet neki s sexualno vsebino :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dns je blo spet neki s sexualno vsebino :naughty:

te je policaj jebu v glavo? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes se po dolgem času spet spomnem sanj. Letel sem nad Gozdnikom in gledal dim, ki se vali iz enega od dimnikov na pivovarni v Laškem. Ne vem točno, ali to pomeni, da res pogrešam frčanje po zraku ali imam abstinenčno krizo od pomankanja alkohola :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes se po dolgem času spet spomnem sanj. Letel sem nad Gozdnikom in gledal dim, ki se vali iz enega od dimnikov na pivovarni v Laškem. Ne vem točno, ali to pomeni, da res pogrešam frčanje po zraku ali imam abstinenčno krizo od pomankanja alkohola :?

Vsekakor opcija dve.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kljub vsem norim in še bolj norim sanjam, ki se mi 'dogajajo' že odkar se zavedam sebe, so tele, ki sem jih imela kakšen dan nazaj, pa mogoče že malo preveč odbite:

v zmrzovalno skrinjo sem spravljala lepo zapakirano in na slastne šnicle narezano človeško meso... :wacko: Vse skupaj se mi je zdelo najbolj normalna zadeva na svetu, ne vem pa, čigavi so bili :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odkar mi je potekla registracija se posledično manj vozim z motorjem- od takrat posledično zato precejkrat sanjam kako se votim z motorjem. Sanje največkrat prevevajo občutki kako sem na daljšem potovanju z motorjem, vozim se po lepih pokrajinah in skrajno uživam. Ko se zbudim mi je sicer žal, ko pogruntam da so to le sanje, vendar nato vseeno zaspim z nasmeškom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno zato, ker nisi vedel kaj bi z njimi počel :P

Jaz sem že vedel, kaj si z njimi počet, ampak nobene ni blo blizu. :(

Babe frdamane, še v sanjah se ne moreš na njih zanest! :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem že vedel, kaj si z njimi počet, ampak nobene ni blo blizu. :(

Babe frdamane, še v sanjah se ne moreš na njih zanest! :angry:

Ja sej, zato pa nobene ni blo ... bog ve kaj si ti hotel (ne)počet :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!