Skoči na vsebino

Sanje


Priporočene objave

odkar sem noseča imam nore sanje... od tega, da so vsi po vrsti noseči (seveda ženski del), do tega, da imamo vojno, ker nam jo je napovedala Švedska :blink: , itd...

vse pa sanjam full živo in močno. Parkrat sem tudi jokala v sanjah (in resnično), ker so bile sanje tako žive, da se nisem zavedala, da so le sanje.....

svašta :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sanjal sem, da dirkam supermoto ...

verjetno zato:

japajade .. sanje so ti napovedovale,

da bomo zrihtali dobre sponzorje ..

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne sanjam nič oziroma se ne spomnem sanj že en cajt... :hmm: the end is coming? :blink:

Popravljeno . Popravil GorazdH
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK, mojstri...spet ene zmedene sanje:

Jezdila sem konja, ki ga poznam in je vedno prijazen. Zraven je nekdo jezdil še kobilo (se mi zdi, da je bil gor moj dragi, sam v nedaljevanju ga ni bilo več)

Skratka....Walter me je zabrisal dol. In ne samo to.....konju se je zmešalo! Ker me je potem napadel. OK, ja, saj sem mu pobegnila, sam vseeno.....temu konju sem vedno zaupala, tudi v sanjah, potem pa tole....!!!!!

Mojster Anubis.....razlaga? :huh: :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res da nisem mojster razlage sanj, ampak si po moje spoznala, da so konji dobri samo za v hamburger in klobase. :P :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Am, sanjala sem da sem bila noseča, kar mogoče še nebi bilo tako nenavadno, ampak rodila sem v 2. mesecu nosečnosti :blink: -povsem normalnega, zdravega fantka :)

Rodila sem doma, brez bolnišnične oskrbe, samo moja mami je bila ob meni :?

Ampak smo ga bili pa veseli, fantka namreč :grim :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK, mojstri...spet ene zmedene sanje:

Jezdila sem konja, ki ga poznam in je vedno prijazen. Zraven je nekdo jezdil še kobilo (se mi džzdi, da je bil gor moj dragi, sam v nedaljevanju ga ni bilo več)

Skratka....Walter me je zabrisal dol. In ne samo to.....konju se je zmešalo! Ker me je potem napadel. OK, ja, saj sem mu pobegnila, sam vseeno.....temu konju sem vedno zaupala, tudi v sanjah, potem pa tole....!!!!!

Mojster Anubis.....razlaga? :huh: :?

Gre za povsem jasno situacijo v kateri ponazarjata konja in kobila tvojo potrebo po varnosti. Pardon, konj kobila in jahač. :D To, da jahaš konja ni drugega kot podobna tvoje želje po dominaciji, to da si pa dragemu prepustila kobilo pa izraža delček Ojdipovega kompleksa, ker govori iz tebe tvoja testosteronska plat.

Ampak tako kot vsaka druga lajdra, je spremenljivega razpoloženja tudi potreba po varnosti, ki je sama po sebi navadna prasica. Tukaj se izneveri in te pusti v adrenalinskem krču šele takrat, ko te konj (varna situacija) zabriše dol in te prične loviti. Vse ok, lepo in prav ampak to kaže na tvojo podzavestno željo, da bi te uplenil konkreten lovec, ki s konji nima popolnoma nobene veze. Prepustila si se vlogi mesa. Čeprav si pobegnila ampak želja ostaja.

:devil: :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sanju sm, da sm umru in da noben ni pršu na pogreb. :(

pol pa so na hitrco me pokopal sred ene jase. pa unim ko so me pokopal je padla truga pomota v jamo. :slap: :slap:

WTF to pomen :hmm: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sanju sm, da sm umru in da noben ni pršu na pogreb. :(

pol pa so na hitrco me pokopal sred ene jase. pa unim ko so me pokopal je padla truga pomota v jamo. :slap: :slap:

WTF to pomen :hmm: :hmm:

Sporočilo je zjebano. Get a life!

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tele dons so ble pa fora. Bil sem še v osnovni šoli, pa sem domov privlekel slona (takšnega vlkega ne neki baby varijanta). Pol sm ga pa skrivu pred tastarimi, da mi ga ne bi zaplenl. Čez neki cajta, pa sm slonu šou že rahlo na jetre, kr sm ga parkrat stlaču v omaro, zato mi je pobegnu, js sm pa za njim teku, pa ga za rep držu. Mrcina me je vlekla za sabo po celi ulici...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tele dons so ble pa fora. Bil sem še v osnovni šoli, pa sem domov privlekel slona (takšnega vlkega ne neki baby varijanta). Pol sm ga pa skrivu pred tastarimi, da mi ga ne bi zaplenl. Čez neki cajta, pa sm slonu šou že rahlo na jetre, kr sm ga parkrat stlaču v omaro, zato mi je pobegnu, js sm pa za njim teku, pa ga za rep držu. Mrcina me je vlekla za sabo po celi ulici...

Slon je zagotovo prispodoba tvojega libida, ki bi rad divjal ampak ga skušaš zatreti na raznovrstne možne načine... :D Ne gre.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...da je zmanjkal vazelina v DM-u..,.... :(

pol je bla pa tud svinjska mast dobra......

Popravljeno . Popravil bmw
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...da je zmanjkal vazelina v DM-u..,.... :(

pol je bla pa tud svinjska mast dobra......

To niso bile preroške sanja ampak povsem jasna diagnoza. Egoist si. Boli te k**** če vnašaš nasičene maščobe v telo. Drugih.

:evilgrin: :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!