Skoči na vsebino

Nakup Prek Interneta


beno

Priporočene objave

Trenutno gledam stran www.scooter-attack.com pa me zanima ce je kdo ze nakupoval prek te strani al pa ze prek kaksnih drugih strani? Zanima me tut kolk pol pride postnina oz. kolk naj bi mogu prištet še h tej ceni ki je navedena pod izdelkom da dobim tisto ceno ki jo bom dejansko mogu plačat. :hmm:

Hvala za odgovore

lp Beno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Beno jaz še nisem kupoval preko scooter-atack.com, ampak glede na moje ostale nakupe preko interneta (iz drugih držav) se cena poveča za DDV (20%), poštnino, ki verjetno ne bo manjša od 10 EUR potem pa še neke carinske pi..., ki pa so bile v mojem primeru cca 750 SIT. Ja na koncu ne pridobiš veliko :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, jest sm v nedeljo preko scooter-attack.com ene drobnarije narocu, pisal je da bo posilka tehtala 0,5kg, zaenkrat se nism dobu nc :fight2: , kokr pa dobim (ce dobim), bom pa povedov kako je blo.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
ja, jest sm v nedeljo preko scooter-attack.com ene drobnarije narocu, pisal je da bo posilka tehtala 0,5kg, zaenkrat se nism dobu nc :fight2: , kokr pa dobim (ce dobim), bom pa povedov kako je blo.

lp

a s ti pol dobil kj od tega k si naroču? Kaj konkretno si pa?

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, jest sm v nedeljo preko scooter-attack.com ene drobnarije narocu, pisal je da bo posilka tehtala 0,5kg, zaenkrat se nism dobu nc  :fight2: , kokr pa dobim (ce dobim), bom pa povedov kako je blo.

lp

a s ti pol dobil kj od tega k si naroču? Kaj konkretno si pa?

LP

ej nisem nic dobil, narocil sem pa red sponge od malossija (tak filtr kokr navaden, k ga das namest navadnga), pa pomoje tut ne bom dobu..stran je ful dobra, sam narocanje SUX!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jap.. prek meje ne gre. Morš do tja naročit. Do zadnje pošte al kak to gre se mi zdi... Mislim da nobena firma ne pošilja paketov v SLO :-/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi smo naročli belo luč pa en kos plastike pa se niti ni splačalo :wacko: cene ki so na netu so brez mastnega davka potem pa še poštnina pa še v avstrijo moreš se peljat po njih pa znese <_< edino splača se, če tega dela pač pri nas ni za dobit - tako naprimer te plastike ni bilo pri nas nikjer

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Scoot Pro Ridersi pa Skuter CREW Maribor se bomo mogli skup vsest pa eno tako stran naret ko bo prodaja kitov,avspuhov,delov za optiko.....bla bla bla ala ta hrvaska pa scooter-freaks.nl je kdo za?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Scoot Pro Ridersi pa Skuter CREW Maribor se bomo mogli skup vsest pa eno tako stran naret ko bo prodaja kitov,avspuhov,delov za optiko.....bla bla bla ala ta hrvaska pa scooter-freaks.nl je kdo za?

jest sm za :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sm tut prec zraven. Sej k sem šel na to stran sem samo gledal. Pa najbl noro je k še kej razumem, ne pa neke nemške zadeve... :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!