Skoči na vsebino

Omejevalnik Obratov


scoot-fr3ak

Priporočene objave

Mi lahko še kdo pove kam se vgradi ta omejevalec v APRILIO rs 50 ?

Glej brez zamere ampak se ti ze vceri napisal pri rokavicah pri rs50 se mi ni dalo!Zakaj sprašuješ stvari,ki so že 1000000000000000000krat napisane!Daj si prvo čitaj!Sam sem imel tudi neki vprašanj ampak verjemi,če si boš vzel čas boš zvedel še več kot le to kar te zanima!

P.S

Velik vedel,marsikaj novega zvedel :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

kam naj pa jst omejevalc prklopm k nimam rjave žice na cdi-ju?

motor je 4t kitajc GY6 50cc motor

evo prlagam načrt cdi-ja

post-18151-1225913655_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil mfink
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

thx

bom probov ko dobim omejevalc.

še kaka ideja?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
thx

bom probov ko dobim omejevalc.

še kaka ideja?

Na omejevaucu mas crno/rdeč kabla. Črnega ko ma ko eno podložko daš na maso, Rdečega pa vežeš na rumenga, al rdečga.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok omejeval je gorej in deluje. samo se mo vklop šelej pr 65km/h (po števcu) pa mam na potenciometru na 1.

kako bi zrihtov d bi se še prej vklopu. pa kaj su pa une črke na potenciometru. pa če se pelm začne omejevalc trokerat pol ga pa prebije.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok omejeval je gorej in deluje. samo se mo vklop šelej pr 65km/h (po števcu) pa mam na potenciometru na 1.

kako bi zrihtov d bi se še prej vklopu. pa kaj su pa une črke na potenciometru. pa če se pelm začne omejevalc trokerat pol ga pa prebije.

Lej ti sm tm k mas crke tistu premikej pa je. Noben ti nemora povedat kje pa kako mora bit nastauleno ker ma sak drgac(setup).Tk da une crke prepikej po 1mm u use smeri. enkrat bo ze prslu na 50:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lej bom dans probov, če bo še kej benza :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nabijalčk :whistle: dej jutr v šolo prnes litr benza.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nabijalčk :whistle: dej jutr v šolo prnes litr benza.

Ja kaj? sej sm napisou malo off topikou:D. Ja pa kaj se! Ju dubim yasunija pa fedrce wiiuui :naughty: Sm tkole bo naredlo na centru ziiiiiiiiiiiiiiu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja kaj? sej sm napisou malo off topikou:D. Ja pa kaj se! Ju dubim yasunija pa fedrce wiiuui :naughty: Sm tkole bo naredlo na centru ziiiiiiiiiiiiiiu

dejmo raj v temi 50,75 80 javite se smetit :whistle: k drgač bo roky metla ponoru. že taku ma tardečo :fredy:

Popravljeno . Popravil mfink
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej kaj ma gdo kaj pojma ker omejevalc bi pasal na mojo aprilio sx aaaa :winkiss: :winkiss: :winkiss:

mislm da vsak :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aprilaš al si ti tak "zabit" da ne vidiš kar ti je bilo že prej napisano da omejevalci pašejo na vsak 50ccm motor! Če pa si misliš sam nabijat objave z brezveznimi izjavami neboš neč dosegel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nabijalčk :whistle: dej jutr v šolo prnes litr benza.

Sm pogledu v torbo je meu bencin. Sm reku tis pa sigurn požigalc :headbang: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Najprej Lep pozdrav vsem ! .)

Mene zanima glede omejevalca obratov če gre na tomos alpino letnik: 2007. Motor je od frenda ma technigasa 5 prestav dellorto uplinjač in ma brušen cilinder.

Misli nabavit tale omejevalec obratov ( http://trgovina.cilinder.si/product_info.p...1d1933dd4a49d40 )

Zanima ga pa še če se bi dal na alpinota dati še omejevalec obratov? :hmm: Hvala za odgovore! :worship:

Še ena slikca če bo kej pomagal :naughty: : slika009.jpg

Lp! Rok! :P

Popravljeno . Popravil cvilaa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najprej Lep pozdrav vsem ! .)

Mene zanima glede omejevalca obratov če gre na tomos alpino letnik: 2007. Motor je od frenda ma technigasa 5 prestav dellorto uplinjač in ma brušen cilinder.

Misli nabavit tale omejevalec obratov ( http://trgovina.cilinder.si/product_info.p...1d1933dd4a49d40 )

Zanima ga pa še če se bi dal na alpinota dati še omejevalec obratov? :hmm: Hvala za odgovore

Lp! Rok!

E Rok, ko se bil jaz toliko star kot ti, sem žulil eno staro tomosko in študiral kaj vse bi ji naredil, da bi se kam premaknila, pa četudi sem menjaval ležaje na gredi vsaki teden.

lp pa veliko uspeha pri montaži.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kaj bi to pomenil da se da al da se ne faq sam poste si neki naberaš dej drugič raj kej povej ne pa neki mlatit. LoL ker odgovor še kdo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kaj bi to pomenil da se da al da se ne faq sam poste si neki naberaš dej drugič raj kej povej ne pa neki mlatit. LoL ker odgovor še kdo?

omejevauc pase na vse 50ccm.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Jaz sm pa našel te tri omejevalnike pa neznam ni9ti ke je razlika med njih in kater bi delal na moji aprili sx50 :

-klik

-klik

-klik

Prosim odgovorite!!!

lp

Popravljeno . Popravil pkoco
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!