Skoči na vsebino

Omejevalnik Obratov


scoot-fr3ak

Priporočene objave

Zgleda da bom jst mojo 180 prej vkup dal kot da bo kdo sprobu ta omejevalc na 180ki :D eh :BUA: to :)

ocitno mas cisto prav...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

ka bi lahko kdo že dau kako skico sem gor kak je ta stvar zgrajena?? bi lepo proso :?

Popravljeno . Popravil Jumb0 NRG
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst mam zaj omejevalec,sam ga ne znam gor zmontirat :? tko da če je kdo kje tle blizu posavja doma naj javi, da sprobamo, lahk še dans, pište tle gor al pa na mail ales13@gmail.com

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest sem iz brežic .) dej ce bos tle kej okol krožo povej da se ki vidmo da vidim kak to deluje če je vredno nakupa :OK: kir skuter pa maš? zanima me da vidm če sem te že ki kdaj srečo...? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jumbo, potem sm te pa že vidu, jst sm tudi iz brežic....če boš vidu kje krožt okol runnerja s polno nalepkam gor, me kr ustavi, zarad mene se lohk zaletiš vame...sam potem ti nbom jst ravnu vilice :D :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jumbo, potem sm te pa že vidu, jst sm tudi iz brežic....če boš vidu kje krožt okol runnerja s polno nalepkam gor, me kr ustavi, zarad mene se lohk zaletiš vame...sam potem ti nbom jst ravnu vilice :D :OK:

:P merki se ka vilce znam sam zdej zravnat :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moj kolega je priklopo omejevalnik na skutera..mel not alu kit pa mu je pikno..ko je skuta vžgal mu je takoj pikno! Zgleda da je blo pač naklučje..samo ga še zaj zajebavamo da na elektro šolo hodi pa ne zna z štromom delat :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja očitno da se je pokvaru oz. bl bi reku pregoreu :hmm:

Ludje ne znajo uporabt domišljije v sodelovanju z logiko :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ludje ne znajo uporabt domišljije v sodelovanju z logiko :D

mi rečemo v skuter žargonu ˝celinder je pikno˝..kar pomeni da je bat zaribal...vvtrga batni obroček in naredi ris v celindru! To se je kolegu zgodlo..pač mogoče ni mel olja al karkoli! Saj pravim da je blo naklučje! Je pa tudi res da se z vključenim omejevalcem ni prav pametno vozit..še posebej če maš kaki težko predelavo! Lahko ti bat detonira

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mi rečemo v skuter žargonu ˝celinder je pikno˝..kar pomeni da je bat zaribal...vvtrga batni obroček in naredi ris v celindru! To se je kolegu zgodlo..pač mogoče ni mel olja al karkoli! Saj pravim da je blo naklučje! Je pa tudi res da se z vključenim omejevalcem ni prav pametno vozit..še posebej če maš kaki težko predelavo! Lahko ti bat detonira

ja, jst ti dam popolnoma prav, če zdj to men razlagaš :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Še en mesc mim al kok..in še zdej ne vem a dela omejevalc na 180ccm Runnerju al ne :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še en mesc mim al kok..in še zdej ne vem a dela omejevalc na 180ccm Runnerju al ne :fredy:

dvomim, da boš ta mesc zvedu :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

more delat..skuter je 2T torej popolnoma isti princip delovanja mašine kot runner 50! Edino kaj je da ma močnejšo elektroniko..lahko se zgodi da bi skurlo omejevalec! Vprašaj na scooterkit.com če majo za 180cc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

more delat..skuter je 2T torej popolnoma isti princip delovanja mašine kot runner 50! Edino kaj je da ma močnejšo elektroniko..lahko se zgodi da bi skurlo omejevalec! Vprašaj na scooterkit.com če majo za 180cc

Ja sej to sm že jst prej govoru. Sam ker je en reku da dubu en hud omejevalc z stopnjami omejitve in da bi delu tud na 180ki. In zdej čakam da mi pove če mu dela al kaj..na scooterkit.com se jim ne da ubadat s takimi prašanji, ker ka0 da že na škatli piše da samo za 50ccm..uglaunm sm jim odpisu da niso usi omejevalci enaki in do zdej nism dubu odg. tko da..fu*k them

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa majo oni svoje probleme za reševat...jah edino kaj ti preostane da kupiš en rablen omejevalec al pa da reskiraš pa kupiš novega

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest sem enga vprašal k ima enga kolega k sam dela te omejevalce. pa mi je človek pravil da dela na vseh mašinah ki za svoje delovanje uporabljajo elektriko :slap: :grim :slap: . je pač model. uglavnm naj bi delala ne skuterju, avtu, kamionu, avtobusu, na tomosu ne bi(reku d nimaš kam prklopt-kva pa tiste žice k v prazno dol visijo?), dela baje tut na helikopterju, če nima turbine ampak navadn ottov motor, torej naj bi delal tudi na 180 Đilerci. sam upam da mislimo enak omejevalc. mislm da mam pa še enga za prodat. :hmm:

uglavnem, to je kratka obrazložitev za tiste k vozte avte, avtobuse, kamione, helikopterje, pa bi radi omejili število vrtljajev. motoristi pa to že itak vse vedo. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pri tovornjakih vem da če bi rad da bol leti daš ven eno varovalko..od kolega foter je avtoprevoznik pa se menimo včasih..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pri tovornjakih vem da če bi rad da bol leti daš ven eno varovalko..od kolega foter je avtoprevoznik pa se menimo včasih..

ja pa tu je govota o omejevalcih hitrosti, kar pomeni, na nižjo hitrost in ne na višjo! :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!