Skoči na vsebino

Omejevalnik Obratov


scoot-fr3ak

Priporočene objave

pa sej ni treba da motor gre 45 lahko naštimaš da gre 25 kakr koli

na prejšni strani pa sm dau slike pa je na vseh motorjih podobno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Bi delal ta omejevalnik obratov na mopedu tomos atx (imam elektriko/vžig na platine) / ali pa obstaja kaj drugega da bi omejil obrate s stikalom ?

Popravljeno . Popravil Xwrt
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

omejevalnik obratov dela na vseh motorjuh!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! vežeš pa ga pred bubio pa na maso in stikalo si daš kamor hočeš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 mesecev pozneje...

Yo :D mene pa zanima če teli omejevalci obratou delajo tud na supr mototih al sam na skutrjih? :hmm: Hvala že za u naprej :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Yo :D mene pa zanima če teli omejevalci obratou delajo tud na supr mototih al sam na skutrjih? :hmm: Hvala že za u naprej :worship:

Na vseeeh motorjih! :headbang: :headbang:

že prej napisan gor :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mojga prjatla pa zanima kako bo ta odjemalec deloval na teh motorjih ki imajo dovoljeno hitrost 25 km/h, ker ta motor nesme po pravilih iti hitrrej bi mu vn uzeu blokade pa to nastimi gor........samm kako pol k bi te policija ustavla.....a oni tut to gledajo al pa kej???......pa a to deluje tko da sam na gump prtisns pa negre vec k npr. 25 km/h ????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

točno tako :) šalter na off-motor gre normalno, šalter na on- motor gre 25 km/h ;) seveda pa je treba najprej vse prklopit in naštimat :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah če te na tehničnga pošle ti tud že za omejevalc gledajo.

Če ga najde :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

LP

Danes sem na svojo Gillero Runner Sp50 (letnik 04) namontiral ta omejevalec obratov. In sicer mam problem. Omejevalc ma 2 potenciometra. Manjši je pomoje za fino nastavitev, ampak manjši pod nobenim pogojem ne deluje. Ni razlike, pa če ga mam do konca, al pa čist na nuli :unsure: . Pr velikem potenciometru je pa tako: če ga dam na 4, motor ne spelje, če pa ga dam na 3, pa leti 60 km/h!!! Vedno je majhna meja (3.4 = motor ne spelje; 3.5 = motor leti 60)!! A je to zarad tega, k potenciometer za fino nastavitev ne deluje? :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sm meu omejevalc pa me skor niso skos spust k je sou 34:D prej je sou pa po stevcu 4o pa na valarjih 55 tko da cudn use skp :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...
omejevalnik obratov dela na vseh motorjuh!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! vežeš pa ga pred bubio pa na maso in stikalo si daš kamor hočeš

Lahko prosim narišeš sliko kako bi tole zadevo priklopil; recimo na Puch Pony Express-a? (BTW: kaj je "bubio"? :hmm: )

Hvala!

Popravljeno . Popravil Jakey89
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Pozdravljeni

Priklopil sem si omejevalnik obratov in si že vse naštelo ampak mi ne deluje... Kaj bi se dalo zmenit, da bi jas do vas zapeljal svojega skuterja vi bi mi pa to poštelali... Imam piaggio NRG power 2008 letnik s fergazerjem.

Seveda bi vam plačal... če ste zainteresirani mi napiši vaš msn pa se boma tam zmenla.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja... Ka prov si prklopu? Črno na maso...drugo pa v CDI enoto. Če si pa se mal špili z številkami pa črticami? Tisto vrt...ko piše številke zraven dej med 3 pa 4...tak mam jest pa dobro dela...pol se pa mal špili z unimi črticami ko so...modro-rumeno pa vrt pa sprobavaj mal, sam premaknt morš čist mal pa sprobat it pa boš vidu .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Omejevalec paše na vse 50ccm motore sam prov morš naštelat, kupiš ga pa lahk prek cilinder.si za 25€.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!