Skoči na vsebino

Omejevalnik Obratov


scoot-fr3ak

Priporočene objave

zdravo... mene pa zanima ce pasejo te omejevalci tud na mocnejse motorje recimo.. Runnerja 125/180 ;) ker nism nikjer upazu da bi kdo kej omenu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdravo... mene pa zanima ce pasejo te omejevalci tud na mocnejse motorje recimo.. Runnerja 125/180 ;) ker nism nikjer upazu da bi kdo kej omenu :)

poglej na stran 4

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar se vracam iz shopinga iz Italije in to mal razocaran, ker tam nisem dobil nic pametne elektronke za skuter. Vse kar so mi prodali je zgodba da omejevalci obratov pasejo le na 50ccm skuterje, na 125ccm in 180cmm pa baje ne delajo zaradi močnejse elektrike. Ali ima kdo izkusnje, rad bi omejil 180 runnerja.... na scooter-attack sem si ogledal par modelov za ceno okoli 50 evrov v kategoriji 50cmm runnerja. Prosim koga ki se spozna za odgovor. Hvala!

Tuki maš. Če to ni za 125ccm in 180ccm pa ne vem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

haha ja pa dobr to me nnc ne pove :D rabm enga k ma izkusne s tem, da vidm ce se da al ne ;)useen hvala :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Jst mam pa zj omejevalc obratov ampak ga ne morm nastavt pravilno, ena nastavitev sploh ne spele nasledna gre pa prehitr. Zanima me, kolk bi se kej poznal obrati če bi dau original auspuh gor takrt k bi ga mogu na tehničnega pelat :hmm: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst mam pa zj omejevalc obratov ampak ga ne morm nastavt pravilno, ena nastavitev sploh ne spele nasledna gre pa prehitr. Zanima me, kolk bi se kej poznal obrati če bi dau original auspuh  gor takrt k bi ga mogu na tehničnega pelat :hmm:  :hmm:

na kuplongi daj noter mehkejše federce ker ti sedaj v prevelikih obratih spelje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst mam pa zj omejevalc obratov ampak ga ne morm nastavt pravilno, ena nastavitev sploh ne spele nasledna gre pa prehitr. Zanima me, kolk bi se kej poznal obrati če bi dau original auspuh  gor takrt k bi ga mogu na tehničnega pelat :hmm:  :hmm:

v cem je pol fora da das tistih 10k ce pol ne deluje tak ko more :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v cem je pol fora da das tistih 10k ce pol ne deluje tak ko more  :BUA:

Jst sem tud dal 10k pa je delalo normalno!Se pa splaca dat to kot pa da mas kake probleme!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

ok... pa da še jst tu mal zakompliciram :blush:

nekaj me zanima... zdaj kupujem Yamaho TZR50 Valentino Rossi (me že čaka v trgovini, samo ponjo je še treba it), pa me zanima, če to gre na ta motor. kolikor vem, še o tem motorju ni bilo govora, ker sem namreč zdaj prebrala celo temo :D

potem pa me še zanima naslednje...

jst zagledam policaje in vidim, da majo radar al pa da me bojo ustavl in potem vklopim/izklopim sitakalo... a ga lahko med vožnjo ali se moram vstavit in ga potem prestavit? tut o tem še ni blo govora .)

kako pa je potem glede garancije motorja? jaz dobim namreč 2 leti garancije na motor, vendar že takoj montiram gor omejevalca (rečmo po 1 mesecu, ko se motor malo uteče), potem pa je nekaj narobe z motorjem. a potem še priznajo garancijo al se je kr odpovejo :?

hvala za pomoč

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok... pa da še jst tu mal zakompliciram :blush:

nekaj me zanima... zdaj kupujem Yamaho TZR50 Valentino Rossi (me že čaka v trgovini, samo ponjo je še treba it), pa me zanima, če to gre na ta motor. kolikor vem, še o tem motorju ni bilo govora, ker sem namreč zdaj prebrala celo temo :D

potem pa me še zanima naslednje...

jst zagledam policaje in vidim, da majo radar al pa da me bojo ustavl in potem vklopim/izklopim sitakalo... a ga lahko med vožnjo ali se moram vstavit in ga potem prestavit? tut o tem še ni blo govora .)

kako pa je potem glede garancije motorja? jaz dobim namreč 2 leti garancije na motor, vendar že takoj montiram gor omejevalca (rečmo po 1 mesecu, ko se motor malo uteče), potem pa je nekaj narobe z motorjem. a potem še priznajo garancijo al se je kr odpovejo :?

hvala za pomoč

Na ta motor pase omejevalnik.Preklopis lahko tudi med voznjo vendar moras pazit da nimas motorja v prevelikih obratih.Ce bos mel motor v originalu ti tak ne bo omejevalnik nic kaj dosti pomagal,ker motor tak ne bo so dosti vec od 45!Na garancijo mislim da ne bi smelo vplivati,sicer pa ce bos dal gor recimo kit,ti tak garancija potece takoj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lep pozdrav

vem da je neki že bilo napisanega o tem, samo nihče mi ni točno odgovoru ali se da ali ne, imam namreč 180ccm runnerco, reg. na 50:):):):)

Uglavnem zanima me, ali so te omejevalci dovolj močni, da omejijo 180ccm runnerco na 50km/h in če so kateri, ter kolika stane ter kje se da dobit!!

lp

aleš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lep pozdrav

vem da je neki že bilo napisanega o tem, samo nihče mi ni točno odgovoru ali se da ali ne, imam namreč 180ccm runnerco, reg. na 50:):):):)

Uglavnem zanima me, ali so te omejevalci dovolj močni, da omejijo 180ccm runnerco na 50km/h in če so kateri, ter kolika stane ter kje se da dobit!!

lp

aleš

Noup žou ni mogoče ;) zato ker imajo te Runnerce (125, 180) drugačno elektriko - močnejšo kot 50-ke in ti omejevalci nič ne pomagajo :trance_33_sleep: B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Omeji dotok zraka, deluje preizkušeno.

Na 180ki ? :hmm: Kokr jst vem in sm se tud pozanimu naj nebi obstajali omejevalci za skuterje 125ccm+ :) pa najbrž tud ne zmanjša do te mere da ko bi ga pelu na tehnični bi omejiu na 50km/h ;)

||cheff|| dej to mau bl natančn opiš k me res zanima :blush: men ni ratal :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na 180ki ? :hmm: Kokr jst vem in sm se tud pozanimu naj nebi obstajali omejevalci za skuterje 125ccm+ :) pa najbrž tud ne zmanjša do te mere da ko bi ga pelu na tehnični bi omejiu na 50km/h ;)

||cheff|| dej to mau bl natančn opiš k me res zanima :blush: men ni ratal :D

bol težko bom opisu ker jst sprašujem če kdo ve kej o tem, sicer pa če omeji 125ccm tko ku je eden napisu pol bo tud 180ccm!? aja pe če omeji totalne pref... 70ccm skuter bo tud 180ccm, glede na to da ma ta omejevalec 16 stopenj in že na 3 omeji 70ccm skuter!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne ne sej to sm mislu da bi ||cheff|| kej več povedu k zgleda mu ratal oz. pozna to zadevo :)

Men ni ratal...ccc <_<

ales13: kok si pa dou za ta omejevalc pa kje si ga kupu ? :hmm:

Popravljeno . Popravil Jur3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne omeji zraka, prekine iskro pač nad določenimi obrati, torej omeji obrate

na 180tki ne dela

No sej sm že jst prej reku, sam pol nism biu več zihr hehe ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne omeji zraka, prekine iskro pač nad določenimi obrati, torej omeji obrate

na 180tki ne dela

ja res hvala ja da mi to zej povete ne?!? sprasujem tle ze eno pol leta pa nič pametnega zej pa naročim pa kr naenkrat vsi vse vete, ko vas j.... resno mislim!!!

dejte mal resnosti no, zajeba... se lahk kje drugje

:angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja res hvala ja da mi to zej povete ne?!? sprasujem tle ze eno pol leta pa nič pametnega zej pa naročim pa kr naenkrat vsi vse vete, ko vas j.... resno mislim!!!

dejte mal resnosti no, zajeba... se lahk kje drugje

:angry:

čaki čaki, kaj si zdej jezn? Ker ti nismo dost zgodi povedal? Veš kdaj sm ti že jst enkrat lani reku (enkrat oktobra k sm jst še svojo 180ko prodaju, pa sva se menla, da bi jo ti kupu) da se skutrjov 125+ ne da omejit s tem omejevalcm ker imajo premočn štrom, spomnš? ;) pa sm ti tud reku da sm že jst sprašvou da bi omejiu pa mi ni sam edn reku ampak kr ene par da se pač teh 125+ kubatur ne da omejit zarad premočne elektrike k jo majo :) tko da..pomoje si bl sam kriu ane <_<

Zdej probi ta omejevalc kšnmu prodt k ga rab, boš saj neki dnarja nazaj dubu ;)

Lp. Jur3

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čaki čaki, kaj si zdej jezn? Ker ti nismo dost zgodi povedal? Veš kdaj sm ti že jst enkrat lani reku (enkrat oktobra k sm jst še svojo 180ko prodaju, pa sva se menla, da bi jo ti kupu) da se skutrjov 125+ ne da omejit s tem omejevalcm ker imajo premočn štrom, spomnš? ;) pa sm ti tud reku da sm že jst sprašvou da bi omejiu pa mi ni sam edn reku ampak kr ene par da se pač teh 125+ kubatur ne da omejit zarad premočne elektrike k jo majo :) tko da..pomoje si bl sam kriu ane <_<

Zdej probi ta omejevalc kšnmu prodt k ga rab, boš saj neki dnarja nazaj dubu ;)

Lp. Jur3

men je kr neki ljudi na tem forumu "blo pametnih" da stvar normalno deluje, samo da naj vzamem omejevalec ki ma čim več stopenj... ker glede na to da 70ccm predelan skuter omeji na 3 stopnji, omejevalec pa jih ma 16 bi mogu tud 180ccm umejit, ker se itak ne zvrti na večje obrate kot 70ccm skuter, tko da.... eh

bomo vidl

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ma kdo za posodt tale omejevalc obratov da se stestira na runnerci 180, da vidmo koncn al deluje al ne.

Obmocje Gorenjska..

kdor bi biu prpravlen da stestiramo nj posle mail na realisty@email.si

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!