Skoči na vsebino

Omejevalnik Obratov


scoot-fr3ak

Priporočene objave

Ja dej posod omejevalc :D bomo sprobal :lol:

sam jst sm še zmer 95% da se ne da k ma drgačno elek. 180ka pa tud une k sm sprasvou,

da bi mojo takrt omejil so rekl da so probal na eni drugi 180ki pa ni delal..sam škoda k me ni blo zravn pol bi biu čist 100% :D

Moje mnenje: Omejevalc na 180ki - no go ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no nej nekdo sproba, čimprej pa pove! sicer pa tud vsi omejevalci niso enaki ne, tko da bomo vidl no.Jst pa mislim tak, itak gre to na obrate ne na brzino in sigurn se nek 70ccm predelan skuter bol zvrti kot 180ccm runnerca! Tko da če 70ccm predelan skuter omeji na 3 stopnji (preverjeno) potem bi po moje mogl tud 180ccm runnerco glede na to da ma omejevalec 16 stopenj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja zdej bo težka kšn posodu k majo usi (najbrž) že naštimane gor in se nubenmu neb dal še enkrat dol dajat :D drgač bi lah pa ales13 posodu k ga še nima naštimanga gor ;) hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tut ce ga ma kdo ze gor pomoje ni lih problema, se prpele do mene, probamo in pol da spet na svoje, pa 3/4 ljudi s foruma bo veselih odgovora:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja zdej bo težka kšn posodu k majo usi (najbrž) že naštimane gor in se nubenmu neb dal še enkrat dol dajat :D drgač bi lah pa ales13 posodu k ga še nima naštimanga gor ;) hehe

jst ga še nimam, je pa naročen! tko da res upam da bo delu, dejte sprobat ne če se da

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no sedaj imam pa se jaz eno vprasanje. Namen imam kupit nek skuter ki gre samo 25km/h (male pare) je 50ccm masina 4t in zablokiran da gre samo 25 kmh. tako da ni potreban ne celada ne izpit ne reg. Seveda bi jaz to odblokiral da ib lso vsaj 45. Ampak ce me ustavi policija oz izredni tehnicni sem ga najeb...Sedaj me pa zanima ce je mozno nastima omejevalec obratov da sesalc nebi su vec kot25?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no sedaj imam pa se jaz eno vprasanje. Namen imam kupit nek skuter ki gre samo 25km/h (male pare) je 50ccm masina 4t in zablokiran da gre samo 25 kmh. tako da ni potreban ne celada ne izpit ne reg. Seveda bi jaz to odblokiral da ib lso vsaj 45. Ampak ce me ustavi policija oz izredni tehnicni sem ga najeb...Sedaj me pa zanima ce je mozno nastima omejevalec obratov da sesalc nebi su vec kot25?

itak da je:) lahk ga tak omejiš da ti sploh spelal ne bo:) če men ne bo delal ti ga jst mojega za male pare prodam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje bi pa lahko kupil ta omejevalec? Kje v sloveniji po moznosti?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tle ti ga po posti poslejo

Sem kontaktiral firmo in res imajo omejevalec kateri je 9170sit ampak tukaj pa nastane problem ker mi je gospod povedal da ni receno da bo stvar splho delovala....V primeru da mi stvar poslejo je ne morem poslati nazaj... So pa iz celja jaz pa iz gorenjske... Je kdo ze preizskusil to stvar v praksi? Je nastavljivo na koliko ga lahko omejis a je to random zadeva? A ko stvar montiras imas samo stikalo s katerim omejis obrata oz jih neomejujes.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odvisno kateri omejevalec si gledal, jst sem ravno danes "končno" dobu mojega iz nemčije (doooosti bol poceni kot tale, ki ga ti gledaš.... pa bolši verjemi, sem jih veliko pregledu pa izprašu), in ima 16 nastavitev, pač 16 različnih možnosti nastavitve. Ti pač nastaviš na željeno, s stikalom pa imaš potem samo funkcijo ON/OFF.

P.S: bom sporoču če deluje na 180ccm runnerci, samo glede na to da je sneg zuni zna to mal trajat. Če mi ne bo delal ga pa prodajam za male pare;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odvisno kateri omejevalec si gledal, jst sem ravno danes "končno" dobu mojega iz nemčije (doooosti bol poceni kot tale, ki ga ti gledaš.... pa bolši verjemi, sem jih veliko pregledu pa izprašu), in ima 16 nastavitev, pač 16 različnih možnosti nastavitve. Ti pač nastaviš na željeno, s stikalom pa imaš potem samo funkcijo ON/OFF.

P.S: bom sporoču če deluje na 180ccm runnerci, samo glede na to da je sneg zuni zna to mal trajat. Če mi ne bo delal ga pa prodajam za male pare;)

ce ne bo delal mi sporoci pa ga bom jaz kupil

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem kontaktiral firmo in res imajo omejevalec kateri je 9170sit ampak tukaj pa nastane problem ker mi je gospod povedal da ni receno da bo stvar splho delovala....V primeru da mi stvar poslejo je ne morem poslati nazaj... So pa iz celja jaz pa iz gorenjske... Je kdo ze preizskusil to stvar v praksi? Je nastavljivo na koliko ga lahko omejis a je to random zadeva? A ko stvar montiras imas samo stikalo s katerim omejis obrata oz jih neomejujes.

Ka mas za en motor?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ka mas za en motor?

zongshen (wind 25) Se pravi skuter ki je omejn na 25km/h in ne rabs ne celade ne nc...in jst bi to odblokiral da bi slo kokr bi slo pa tut ce sam 50 ampak potem bidal gor omejevalec s katerim bi ga omejil na 25 v primeru da me kapsi...to mam sam tko za zravn poleg ninje ker s tem ni nobenih stroskov nr registracije sam 25 se pelat je pa tut smrt..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem kontaktiral firmo in res imajo omejevalec kateri je 9170sit ampak tukaj pa nastane problem ker mi je gospod povedal da ni receno da bo stvar splho delovala....V primeru da mi stvar poslejo je ne morem poslati nazaj... So pa iz celja jaz pa iz gorenjske... Je kdo ze preizskusil to stvar v praksi? Je nastavljivo na koliko ga lahko omejis a je to random zadeva? A ko stvar montiras imas samo stikalo s katerim omejis obrata oz jih neomejujes.

če blago naročaš po pošti ti mora prodajalec dati po zakonu 15 dni časa da zadevo sprobaš, in če ti ne ustreza jo vrneš, to je zato ker v trgovini robo lahk vidiš, jo primeš v roke, tukaj pa ne... predlagam da jim mal v nos vržeš teh 15 dni pa glej kaj ti bodo odgovorili

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

citiram kaj mi je napisal prodajalec.

Pozdravljeni!

Kot že rečeno- žal se izdelkov samo za preizkus ne pošilja. Večina strank se

za nakup že uporabljenih izdelkov ne odloča, zato se ta praksa ne uporablja.

Če ste predaleč, prosimo da kontaktirate bližjega ponudnika.

Hvala in lep pozdrav

No ko to napise nimam vec kaj morit.... :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bol težko bom opisu ker jst sprašujem če kdo ve kej o tem, sicer pa če omeji 125ccm tko ku je eden napisu pol bo tud 180ccm!? aja pe če omeji totalne pref... 70ccm skuter bo tud 180ccm, glede na to da ma ta omejevalec 16 stopenj in že na 3 omeji 70ccm skuter!!!

Nekaj cajta me ni blo gor, jas sem mislil da bi namesto omejevalca malo luft filter zadelal in nebi nikam šel, tak sem jas enkrat sprobaval komaj sem ga na 60 dobil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj cajta me ni blo gor, jas sem mislil da bi namesto omejevalca malo luft filter zadelal in nebi nikam šel, tak sem jas enkrat sprobaval komaj sem ga na 60 dobil.

ja to je ze res samo a ni lepse samo tipkico pritisnit pa je... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja to je res ja, samo če pa za ta skuter ali o čem se že gre ni drugega omejevalca, si pa sam doma naredim, npr. en motorček ki zapre luft in že gre majn.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

No zdej pa mislm da blo kr ene 2 dneva lep sončk pa to :D tko da upam da ste sprobal zdej če dela ta omejevalc na 180ki al ne :P dej k zdej sm že žiučn k hočm vedt :D hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

porocaj kaksni so uspehi :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda da bom jst mojo 180 prej vkup dal kot da bo kdo sprobu ta omejevalc na 180ki :D eh :BUA: to :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!